fbpx

Kup bilet kolejowy na stronie lub w aplikacji KOLEO, zapłać BLIKIEM i odbierz 50% zwrotu

Ruszyła bardzo ciekawa promocja dla osób podróżujących koleją. Kupując bilet poprzez platformę KOLEO z wykorzystaniem płatności BLIK, otrzymacie zwrot wynoszący 50% wartości transakcji. O ile BLIKA już dobrze znacie z innych promocji, o tyle warto krótko wspomnieć o serwisie KOLEO. Jest to platforma umożliwiająca zakup biletów kolejowych na połączenia realizowane przez większość lokalnych przewoźników kolejowych w Polsce (między innymi POLREGIO, Koleje Małopolskie, ARRIVA RP, SKM). Moim zdaniem użytkowanie KOLEO jest bardziej intuicyjne w stosunku do systemu rezerwacyjnego PKP. Oprócz tego KOLEO posiada bardzo wygodną aplikację mobilną.

 

 

Zasady promocji

Promocja przeznaczona jest dla zarejestrowanych użytkowników serwisu KOLEO. Warunkiem uzyskania 50% zwrotu jest zakup biletu z wykorzystaniem płatności BLIK. Zwrot zostanie przekazany na „Konto KOLEO”, czyli elektroniczną portmonetkę w ramach serwisu. Promocyjne środki będziecie mogli wykorzystać na kolejne zakupy biletów. Podczas jednego zakupu biletu możecie uzyskać maksymalnie 15 zł zwrotu. Zatem w przypadku transakcji na ponad 30 zł i tak otrzymacie 15 zł. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, aczkolwiek łączny bonus nie może przekroczyć 50 zł na jednego uczestnika. 

Promocja trwa od 25 kwietnia 2017 roku do 25 maja 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. Niestety regulamin nie zawiera informacji na temat łącznej sumy nagród przewidzianej w promocji. Minimalna kwota transakcji uprawniająca do otrzymania zwrotu to 1 zł. 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. Na tę chwilę płatności BLIKIEM dostępne są w 10 bankach: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Getin Bank oraz BZ WBK.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów