Kup bilet do Multikina, zapłać Masterpassem i odbierz drugi bilet za darmo

Ruszyła kolejna akcja promująca portfel elektroniczny Masterpass. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom srebrnego ekranu, spędzającym wieczory w Multikinie. Kupując bilet do tej sieci kina, możecie odebrać drugi bilet zupełnie za darmo. Wystarczy, że podczas finalizacji zakupu, jako formę płatności użyjecie portfel elektroniczny Masterpass. W Twoim mieście nie ma Multikina? Nic nie szkodzi. Bardzo podobną promocję prowadzi również Cinema City.

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 sierpnia 2017 roku do 28 lutego 2018 roku i jest podzielona na dwa podokresy. W pierwszym, trwającym do 30 września 2017 roku przewidziano pulę 5000 voucherów na darmowe bilety. Aby zdobyć kupon należy zakupić bilet na stronie multikino.pl oraz dokonać płatności portfelem elektronicznym Masterpass. Darmowy bilet przyznawany jest za pojedynczy zakup. Oznacza to, iż kupując jeden bilet – otrzymacie jeden bilet gratis, kupując dwa bilety – też otrzymacie tylko jeden bilet gratis. W związku z tym, iż z promocji można korzystać wielokrotnie, zakupy większej ilości biletów lepiej jest rozbić na kilka transakcji. Termin ważności voucherów wymiennych na bilety to 31 października 2017 roku. Otrzymacie je w formie SMS lub e-mail w ciągu 15 minut od dokonania zakupu (jeśli nie otrzymacie kodu w „przyzwoitym” czasie, potrzebna będzie reklamacja). Bilet można wykorzystać przez 7 dni w tygodniu, na dowolny seans 2D.

Drugi podokres promocji trwa od 1 października 2017 roku do 28 lutego 2018 roku. W tym czasie Multikino będzie już rozdawało nie bilety, a kody zniżkowe o wartości 10 zł. Pula zniżek została ustalona na 17.558 sztuk. Aby uzyskać kupon zniżkowy, należy zakupić bilet z wykorzystaniem Masterpassa, tak samo jak w powyższym opisie. Kupon zniżkowy będzie ważny do 28 lutego 2018 roku. Możecie go wykorzystać na dowolny seans 2D lub 3D przez 7 dni w tygodniu.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Pamiętajcie również o innej promocji Masterpass „Bilet za złotówkę”. Kupując bilety komunikacji miejskiej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GoPay, koszt waszego biletu zostanie obniżony do symbolicznego 1 zł!

 

Korzystając z okazji przypominam o świetnej promocji Alior Banku, który dość rzadko raczy nas bonusami na start. W obecnej akcji promocyjnej do zdobycia jest 100 zł w formie bonu Sodexo. Oprócz tego możecie założyć Konto Lokacyjne z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

 

Sprawdź również:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów