fbpx

Kumulacja promocji w Nest Banku: 100 zł premii na start, 200 zł dla beneficjentów programu 500+, a dla chętnych lokata na 4% w skali roku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Na początku tego roku, rachunek w Nest Banku uznałem za najlepsze konto bankowe na 2017 rok. Jak widać nie pomyliłem się, ponieważ oprócz świetnych warunków prowadzenia konta, brązowy bank co rusz raczy nas kolejnymi promocjami. Obecnie mamy do czynienia z całą kumulacją promocji. W ramach akcji „Witaj Szkoło” na start możecie zdobyć 100 zł łatwej premii w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Biedronka. Beneficjenci programu Rodzina 500 plus mogą zwiększyć premię o kolejne 200 zł (już w gotówce) korzystając również z promocji „Nest Kieszonkowe”. Oprócz tego możecie skorzystać z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj na 4% w skali roku (dla kwoty do 10.000 zł, na 3 lub 6 miesięcy) oraz konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności z wysoką premią za regularne oszczędzanie. Nest Konto zapewnia bezwarunkowo darmowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu lub oddziałach banku. Uwaga – tym razem limit promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk! Warto zatem pospieszyć się ze złożeniem wniosku, ponieważ promocja może zostać zakończona przed czasem. Założenie oraz zamknięcie Nest Konta dostępne jest w 100% przez Internet.

 

 

Uczestnicy promocji „Nest Konto – Witaj Szkoło”

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadali (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi). Ponadto z promocji wyłączone są osoby, które złożyły wniosek o taki rachunek (będący w trakcie rozpatrywania przez bank).

Inne nazwy handlowe to FM Bank, Bank Smart oraz BIZ Bank. Jeśli posiadaliście konto osobiste, w którymś z wymienionych banków lub już w samym Nest Banku, niestety nie możecie wziąć udziału w promocji.

Zastanówcie się jednak, czy któryś z waszych członków rodziny nie posiada w Nest Banku statusu „nowego klienta”. Być może warto zaangażować taką osobę do wzięcia udziału w promocji, bo jak sami zaraz zobaczycie, jej warunki są naprawdę dobre 🙂

 

Jak otworzyć konto w promocji

Aby wziąć udział w promocji, wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie banku. Składanie wniosków w promocji regulaminowo dostępne jest od 23 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku. Akcja może jednak zostać zakończona przed czasem w przypadku wyczerpania się puli promocyjnych wniosków. Tym razem pula wynosi 1000 sztuk! Póki link jest aktywny i strona przyjmuje wnioski – macie pewność udziału w promocji. Oprócz konta, należy również zawnioskować o kartę debetową. Poniżej instrukcja, jak krok po kroku prawidłowo złożyć wniosek.

Pierwsze dwie strony wniosku to twoje dane identyfikacyjne. Na trzeciej stronie wniosku należy wybrać formę zawarcia umowy (placówka, kurier lub przelew weryfikacyjny). Umowę o konto najszybciej zawrzesz właśnie poprzez przelew. Lista banków, z których możesz wykonać przelew inicjujący przedstawiona jest na poniższym screenie. Pamiętaj, iż przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał twój wzór podpisu). Ponadto adres zamieszkania podany w obecnym banku musi być identyczny z tym podanym we wniosku o Nest Konto.

Na następnej stronie wniosku  należy zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia. Wyrażenie zgód numer 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 umożliwia złożenie wniosku o konto (bez nich system nie przepuszcza dalej). Natomiast wyrażenie zgód numer 5 oraz 6 determinuje udział w promocji z bonusem. Zgodnie z regulaminem należy:

  • wyrazić zgodę na: przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz przekazywanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (oświadczenia nr 5 i 6 Wniosku) oraz utrzymać tak opisany stan co najmniej do czasu przesłania nagrody w postaci Karty…

 

Na ostatniej stronie wniosku sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz kliknij WYŚLIJ. Jeśli wybrałeś przelew weryfikacyjny jako sposób zawarcia umowy, zostaniesz teraz przeniesiony do bramki płatniczej. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, umowa zostanie wysłana na twojego maila w ciągu 15 minut. Jeśli podczas przelewu weryfikacyjnego wystąpi błąd lub na przykład połączenie z Internetem zostanie przerwane, wówczas będziesz musiał zadzwonić na infolinię i wycofać wniosek, po czym złożyć go na nowo.

Po prawidłowym złożeniu wniosku, zatelefonuje do Ciebie konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Jeśli w przypadku przelewu weryfikacyjnego pojawi się „jakieś ale” konsultant może zaproponować Ci finalizację wniosku poprzez wysyłkę dokumentów kurierem (oczywiście na koszt banku). Karta debetowa oraz pin zostaną dosłane listem w osobnych przesyłkach.

 

Warunki uzyskania 100 zł w formie bonu do Biedronki

Gdy wasze konta będą już aktywne, wystarczy, że w okresie 60 dni (licząc od daty podpisania umowy o Nest Konto) wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 250 zł (jedna lub wiele płatności). Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Karta podarunkowa zostanie przesłana mailem w ciągu 21 dni od spełnienia powyższego warunku. Karta jest wielokrotnego użytku (aż do wyczerpania salda na karcie) i ma postać kodu, podawanego podczas płatności za zakupy. W przypadku zakupów na kwotę wyższą niż 100 zł, różnicę można dopłacić kartą płatniczą lub gotówką. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Nest Konto – Witaj Szkoło”.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 100 zł bonusu

 

200 zł w promocji „Nest kieszonkowe” dla beneficjentów programu 500 plus

Na początku sierpnia pisałem o nowej promocji dla nowych i obecnych klientów Nest Banku, którzy zdecydują się przelewać na Nest Konto środki z tytułu świadczenia Rodzina 500 plus. Oczywiście obie promocje można ze sobą połączyć. Po spełnieniu odpowiednich warunków, na wasze konta trafią cztery premie, każda po 50 zł.

Szczegóły promocji w artykule 200 zł premii w promocji „Nest kieszonkowe”.

 

Lokata Witaj na 4% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy

Nest Bank oferuje również bardzo korzystne produkty oszczędnościowe. Nest Lokata Witaj to typowa lokata na start, przeznaczona dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta w Nest Banku. Oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty od 1000 zł do 10.000 zł. Okres deponowania środków to 3 lub 6 miesięcy. Ta druga opcja dostępna jest dla osób, które zapewnią wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości co najmniej 2500 zł (w ciągu 60 dni od założenia lokaty). Lokatę Witaj można założyć w ciągu 30 dni od momentu otwarcia Nest Konta. Założenie lokaty odbywa się w pełni online.

Szczegóły lokaty w artykule Nest Lokata Witaj na 4% w skali roku oraz w tabeli oprocentowania.

 

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności

Kolejny świetny produkt w ofercie brązowego banku to konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności oferujące nawet 30% premii w zamian za regularne oszczędzanie. Mało tego, aby „wycisnąć” jak najlepszą rentowność konta oszczędnościowego, wcale nie musisz zamrażać środków na bardzo długi okres. W pierwszym roku oszczędzania efektywne oprocentowanie może sięgać 5,7% w skali roku (a dla posiadaczy dzieci jeszcze więcej).

Więcej na temat konta Nest Rodzinne Oszczędności w artykule z początku tego roku.

 

Szczegóły Nest Konta

Nest Konto to jedno z nielicznych w pełni darmowych kont osobistych na rynku. Oprócz bezwarunkowo darmowego prowadzenia konta oraz użytkowania karty debetowej, za 0 zł możesz między innymi wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, czy wpłacać środki we wpłatomatach Euronet lub kasach banku. Po przetestowaniu Nest Konta, sam zdecydujesz, czy chcesz je pozostawić na dłużej, czy też wolisz zamknąć po uzyskaniu premii (Nest Bank umożliwia zamknięcie konta przez Internet). Poniżej szczegóły związane z użytkowaniem Nest Konta:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w ramach Cash back,
  • 0 zł za internetowe przelewy Elixir,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w krótkiej i przejrzystej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Otwórz darmowe konto i odbierz 100 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów