fbpx

Kredyt BNP Paribas: do 80.000 zł online – prowizja 0% – stałe oprocentowanie 7,99% w skali roku

jak wziąć kredyt BNP Paribas

Po przeanalizowaniu kredytu gotówkowego Aion Banku (który niezmiennie zachwalam za rewelacyjne warunki), w moje ręce wpadła nowa oferta kredytu gotówkowego BNP Paribas. I w tym przypadku mamy do czynienia z obsługą produktu w pełni online, a możliwa do uzyskania maksymalna kwota kredytu na poziomie 80.000 zł jest imponująca. Wszystko to bez prowizji i ze stałym oprocentowaniem na poziomie 7,99% w skali roku. Kredyt BNP Paribas, oprócz realizacji większych planów, pomoże Wam również w budowaniu pozytywnej historii kredytowej (przykładowo z myślą o kredycie hipotecznym w przyszłości). Kredyt BNP Paribas dostępny jest z poziomu bankowości internetowej. Jeśli więc chcielibyście skorzystać z oferty, ale nie jesteście jeszcze klientami banku, możecie założyć darmowe konto i zyskać dodatkową premię w wysokości 350 zł.

O kredycie BNP Paribas

Kredyt BNP Paribas to produkt o bardzo przejrzystych warunkach. W ramach tej oferty, w zależności od Waszej zdolności kredytowej i historii BIK, bank pożyczy Wam od 1000 zł do nawet 80.000 zł bez wychodzenia z domu. Cały proces wnioskowania o kredyt odbywa się za pośrednictwem bankowości elektronicznej BNP Paribas. Dla nowych klientów bank przygotował 350 zł premii na start. Możecie więc zdobyć niezłą nagrodę i jednocześnie dostęp do platformy internetowej BNP Paribas.

Minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy, maksymalny zaś wynosi 5 lat. Bank nie wymaga od kredytobiorcy dodatkowego ubezpieczenia kredytu, choć taka opcja jest dostępna dla chętnych.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że raty kredytu BNP Paribas mają charakter stały i nie będą uzależnione na przykład od wahania stóp procentowych, które po początkowych podwyżkach w końcówce 2021 roku będą prawdopodobnie podwyższane również w roku 2022. Oprocentowanie pożyczki wynosi 7,99% w skali roku, a RRSO 8,29%.

Podsumowanie – najważniejsze cechy oferty:

  • wniosek i decyzja online,
  • 0% prowizji,
  • stałe oprocentowanie 7,99%,
  • do 80.000 zł.

Kredyt BNP Paribas – przykładowe koszty

Przeanalizujmy koszty kredytu na żywym przykładzie. Posłużymy się w tym celu kalkulatorem kredytowym, zamieszczonym na stronie banku. Pod uwagę weźmy dwie przykładowe kwoty i okresy kredytowania: 20.000 zł ze spłatą przez 30 miesięcy oraz maksymalną kwotę 80.000 zł w maksymalnym okresie kredytowania czyli 60 miesięcy (5 lat).

W przypadku kredytu na kwotę 20.000 zł, spłacanego przez 30 miesięcy, pojedyncza rata wyniesie 737,67 zł. Zgodnie ze wskazaniami kalkulatora łączny koszt kredytu wyniesie 2130,10 zł, co przełoży się na całkowitą spłatę w wysokości 22.130,10 zł.

BNP Paribas – kalkulator

Jeśli zdecydujecie się na realizację większych planów i zawnioskujecie o kredyt w maksymalnym wymiarze, przyjdzie Wam spłacić łącznie 97.303,80 zł. Pojedyncza rata będzie opiewała na kwotę nieco ponad 1620 zł. Po odjęciu części kapitałowej ujawnią się koszty kredytu w wysokości 17.303,80 zł. Biorąc pod uwagę długi okres kredytowania i znaczną kwotę, ofertę oceniam bardzo dobrze. Kredyt BNP Paribas to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji na rynku kredytów gotówkowych. Inne sprawdzicie w naszym rankingu kredytów gotówkowych.

Kredyt BNP Paribas – maksymalna kwota

W obu przypadkach, zgodnie z umową, nie występuje żadna prowizja ani opłata za udzielenie kredytu czy rozpatrzenie wniosku. Oczywiście zaciągnięcie maksymalnej kwoty będzie wymagało osiągania dochodów na odpowiednim poziomie i pozytywnej historii kredytowej, jednak będzie to nadal znacznie prostsze niż uzyskanie na przykład kredytu hipotecznego.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt BNP Paribas?

Kredyt BNP Paribas dostępny jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku, którzy posiadają konto z dostępem do bankowości elektronicznej lub mobilnej. Bank oczywiście zastrzega, że przyznanie kredytu oraz jego kwota uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Jeśli nie jesteście jeszcze klientami banku, a tym samym nie możecie korzystać z bankowości online, skorzystajcie z promocji darmowego konta osobistego i odbierzcie aż 350 zł na start!

Jak wnioskować o kredyt BNP Paribas?

Najszybszą drogą do uzyskania kredytu będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie produktu i zaczekanie na telefon od konsultanta. Doradca banku pokieruje Wami w dalszych krokach.

Jeśli interesują Was też inne kredyty gotówkowe, zajrzyjcie do naszego rankingu najlepszych kredytów na rynku. Zestawienie jest aktualizowane na bieżąco, by łatwiej było Wam wybrać najlepszą opcję.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów