Bank Millennium: 300 zł premii w promocji karty kredytowej oraz do 760 zł zwrotu za zakupy + 200 zł lub 80 zł premii na start w promocji konta

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Banku Millennium, będąca świetnym uzupełnieniem akcji promującej Konto 360º. Tym razem bank podwyższył premię z 200 zł do 300 zł „wypłacanych” w formie bonów Allegro. Ponadto okres karencji uległ skróceniu o pełny rok! Zatem zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 200 zł + 300 zł premii. Ewentualnie, byli uczestnicy promocji konta, mogą zdobyć 80 zł premii w ramach programu poleceń. Do tego dochodzi nawet 760 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych kartą kredytową u wybranych partnerów. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu!

Uczestnictwo w promocji

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2018 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Zasady promocji

Promocja potrwa do 16 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania puli 7000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Oznacza to, iż akcja z premią skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem w którym opowiadam, jak zdobyć 200 zł łatwej premii na start lub 80 zł premii w programie Lubię to polecam.

Do wyboru macie następujące karty:

  • VISA Impresja,
  • VISA Alfa,
  • VISA Gold.

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł (dla karty Gold minimalny limit to 5000 zł). Czym jest limit dowiecie się z mojego autorskiego poradnika „Jak działa karta kredytowa”.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM o łącznej wartości 200 zł w każdym z trzech wymienionych okresów (w każdym z osobna):

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w maju 2020 roku:

– w czerwcu 2020 roku, w lipcu 2020 roku oraz w sierpniu 2020 roku.

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w czerwcu 2020 roku:

– w lipcu 2020 roku, w sierpniu 2020 roku oraz we wrześniu 2020 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 600 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród

Premia w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 100 zł zostanie wydana do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Dla pierwszego wariantu będzie to lipiec, sierpień oraz wrzesień, zaś dla drugiego wariantu sierpień, wrzesień oraz październik. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Karty podarunkowe zostaną wydane w formie kodu SMS. ich okres ważności to 1 lipca 2021 roku.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Korzystasz-zyskujesz”.

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karty Impresja oraz Alfa zapewniają 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego).

Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home oraz w sklepach Carrefour choć na nieco innych zasadach.

Partnerzy dla karty Alfa:

  • Apart, Cinema City, Empik, Inter Cars, Leroy Merlin, Sephora, Travelplanet.pl.

Karty VISA Gold zapewniają natomiast: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – przydatne w każdej podróży zagranicznej.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów