fbpx

Tym razem to nie premia, czyli 1000 zł od Jacka na wsparcie polskich szpitali zakaźnych w walce z koronawirusem oraz dedykowana skarbonka do wpłat dla czytelników bloga JakDorobic.com

Moi drodzy, sytuacja w jakiej obecnie się znajdujemy jest trudna dla nas wszystkich. Nie możemy porównać jej do niczego innego, co dotychczasowo wydarzyło się w naszym życiu. Wielu z nas z narzeka, iż przymusowo musimy zostać w domu. Chętnie korzystamy z social mediów, używając hasztagów #zostańwdomu czy #zostajewdomu. Musimy jednak pamiętać o tych wszystkich, którzy w domu zostać nie mogą. Są to głównie lekarze, ratownicy, czy pielęgniarki pracujące w polskich szpitalach zakaźnych. Jak wszyscy wiemy, szpitale te mają ograniczone możliwości, dlatego wspólnie musimy zadbać o to, by osoby ratujące nasze życie i zdrowie miały godne warunki pracy. W związku z tym postanowiłem przekazać kwotę 1000 zł na wsparcie polskich szpitali zakaźnych oraz otworzyć dedykowaną skarbonkę, dzięki której sami możecie przekazywać datki na ten szczytny cel. Środki będą rozdysponowane przez fundację siepomaga.pl, która organizuje największą zbiórkę pieniędzy na wsparcie polskich szpitali

 

 

Dlaczego warto wpłacić nawet symboliczną kwotę? 

Obserwując medialne doniesienia, nie da się ukryć, iż w wielu szpitalach zakaźnych brakuje podstawowych środków zaopatrzenia. Sytuacja ta jest niedopuszczalna, dlatego wsparcie ze strony biznesu oraz osób prywatnych jest niezbędne w celu wspólnego zwalczenia COVID-19.

Oprócz działań zachowawczych w postaci stosowania środków ostrożności oraz pozostania w domu, możemy przyczynić się do walki z koronawirusem poprzez materialne wsparcie szpitali, bez których proces ten się nie uda. Środki w ramach zbiórki fundacji siepomaga.pl możecie wpłacić bez prowizji przelewem, blikiem lub kartą płatniczą. Jest to największa tego typu zbiórka w Polsce, dlatego możemy być pewni, iż środki zostaną rozdysponowane uczciwie oraz zgodnie z przeznaczeniem.

 

 

Specjalnie dla czytelników bloga JakDorobic.com, otworzyłam skarbonkę, czyli dedykowaną podstronę akcji, w której wyszczególnione będą wpłaty czytelników bloga. Środki te zostaną automatycznie przekazywane na główne konto zbiórki.

Jeśli chodzi o parametry naszej skarbonki, zbiórka dla czytelników bloga potrwa przez najbliższy miesiąc, do 23 maja 2020 roku. Ustalony cel to kwota 30 000 zł i mam nadzieję że uda nam się ją nawet przekroczyć!

 

Zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Chodzi tu o sprzęt ochrony osobistej, między innymi maseczki, rękawiczki, kombinezony i wiele wiele innych.

Jeśli znacie szpitale potrzebujące wsparcia, piszcie na adres: [email protected].

 

Kliknij i wpłać datek!

 

Dodatkowo, dla osób, które wesprą zrzutkę w ramach naszej skarbonki na kwotę co najmniej 500 zł, przygotowałem bezpłatną godzinną konsultacje on-line na tematy związane z finansami osobistymi, biznesem, oszczędzaniem oraz rozwojem osobistym. Wybór tematu należy do Ciebie!

W tej trudnej sytuacji bądźmy razem i otwórzmy swoje serca i portfele dla dobra ogółu.

 

 

 

Pokażmy swą siłę! Liczy się każda kwota!

Pozdrawiam, Jacek – JakDorobic.com

 

 

 

 

Natomiast dla osób poszukujących sposobów na efektywne spędzenie wolnego czasu w okresie kwarantanny, polecam moją nową grupę na Facebooku. Darmowe ebooki, filmy, seriale, gry, czy też kursy. To wszystko znajdziecie na grupie bloga JakDorobic.com 

Zapraszam!

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów