fbpx

BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne z 200 zł premii w promocji „Konto na zakupy”

Po nie do końca udanej promocji Bonus dla Ciebie z 150 zł premii, BGŻ BNP Paribas podwyższa stawkę do 200 zł za założenie Konta Optymalnego. Warunki promocji są dość proste, ponieważ bank nie wymaga wykonywania transakcji kartą na pokaźne sumy, lecz na dowolne kwoty. Co do samego produktu, Konto Optymalne to rachunek nie byle jaki! Gwarantuje on bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Warto jednak pamiętać, iż limit wniosków w promocji to wyłącznie 1500 sztuk! Przy okazji przypominam o trwającej promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas z 300 zł premii, którą można dodatkowo zwiększyć o kolejne 200 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 12 grudnia 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 12 grudnia 2016 roku.

Na szczęście, posiadanie w wymienionym okresie wyłącznie konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna premia podzielona jest na cztery nagrody, każda o wartości 50 zł. Pierwszą nagrodę otrzymacie, jeśli aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 31 stycznia 2019 roku oraz w styczniu 2019 roku wykonacie minimum 3 transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych.

Druga, trzecia oraz czwarta nagroda zostaną przydzielone, jeśli odpowiednio w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2019 roku:

  • wykonacie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych w sklepach spożywczych oraz
  • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Jak sami pewnie zauważyliście, dodatkowo uwypukliłem fakt, iż płatności należy wykonywać w sklepach spożywczych. Według regulaminu są to placówki, których terminale mają przydzielone kody MCC 5411 lub 5499. Mówiąc prościej, Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour, Żabka, Auchan i wiele wiele innych tego typu punktów zapewni Wam otrzymanie nagrody. Co, do wymaganego przelewu, może on pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych). 

 

Finalizacja promocji

Do 19 marca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 marca 2019 roku. Wypłata pierwszej i drugiej nagrody nastąpi do końca marca 2019 roku, zaś trzeciej i czwartej do końca maja 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Konto na zakupy”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów