fbpx

Konto Przekorzystne w Pekao S.A.: 200 zł łatwej premii na start, konto oszczędnościowe na 3% w skali roku oraz bezspreadowa Karta Rewolucyjna

Bank Pekao S.A. powraca do rekordowej stawki za założenie Konta Przekorzystnego! W najnowszej edycji promocji ponownie do zdobycia jest aż 200 zł premii na start! Tak wysoki bonus po raz ostatni dostępny był w sierpniowej akcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem premię otrzymacie w zamian za…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za konto w 4 kolejnych miesiącach. Co więcej, w promocji nie musicie nawet wnioskować o kartę debetową. Mało tego, jeśli macie dzieci to otrzymacie dodatkowo 50 zł premii za każde dziecko, któremu założycie “młodociane konto”. Słynny Żubr zapewnia również świetne rozwiązania oszczędnościowe. Wasze środki będą pracowały na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez pół roku! Na duży plus zasługują również kwestie płatności zagranicznych oferowanych przez Pekao. Wyrabiając Kartę Rewolucyjną zapewnicie sobie płatności walutowe (również w sklepach online), jak i wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach rzeczywistych Mastercarda, bez żadnej prowizji. Konto Przekorzystne to bardzo dobry rachunek, w którym większość usług możecie mieć za darmo (dla osób do 26 lat prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo darmowe). Rachunek otworzycie w pełni online, ponieważ finalizacja umowy odbywa się za pośrednictwem biometrii twarzy. Konto otwarte poprzez selfie? Czemu nie 🙂

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2018 roku do 30 września 2019 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego w banku Pekao S.A.

Plus jest taki, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji!

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa od 7 października 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku. W czasie promocji należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub z samą usługą bankowości elektronicznej Pekao24. Oznacza to, iż w ramach promocji nie musicie nawet wyrabiać karty debetowej! Podczas wnioskowania o konto nie musicie również wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych, co jest ogromną zaletą w porównaniu do innych tego typu promocji. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona.

 

Co do kwestii finalizacji umowy, w niniejszej promocji dostępna jest jedna forma, a mianowicie biometria (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego (przypomina to wnioskowanie o konto w Revolut). Proces ten może się odbyć na laptopie lub po przeniesieniu do aplikacji PeoPay (wyboru dokonacie podczas wypełniania wniosku). Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!). Jeśli natomiast od razu wybierzecie zawarcie umowy w placówce, wówczas uzyskacie jedynie 100 zł premii.

 

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. Przykładowo, otwierając konto w październiku, warunki spełnijcie do końca listopada (możecie to zrobić zarówno w miesiącu zawarcia umowy, jak i w kolejnym miesiącu).

Kolejne 100 zł otrzymacie, jeśli powyższe warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych. Podsumowując, 200 zł premii otrzymacie pod warunkiem spełnienia warunków zwalniających z opłaty za konto w 4 kolejnych miesiącach po otwarciu konta.

 

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne (z kont w Pekao S.A.) oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Płatność kartą lub aplikacją PeoPay może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku PeoPay nie chodzi o zwykły przelew mobilny, lecz płatność BLIKIEM, zbliżeniowo telefonem lub poprzez płatność ekspresową w Internecie.

 

Wypłata premii

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta (przykładowo, zakładając konto w październiku, pierwsze 100 zł otrzymacie w grudniu). Drugą transzę otrzymacie najpóźniej do 29 maja 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

Szczegóły: regulamin promocji Konta Przekorzystnego z 200 zł premii.

 

 

 

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 180 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić do 8 stycznia 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie z niego wykonywać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,
  • 2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

 

 

 

Karta Rewolucyjna – idealny wybór na zagraniczne podróże i sklepy online!

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana Karta Rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas Karta Rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

 

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów