fbpx

BNP Paribas: nowe Konto Otwarte na Ciebie z voucherem o wartości 100 zł do sklepów H&M

Duże zmiany w BNP Paribas. Po rebrandingu polegającym na usunięciu członu BGŻ z nazwy banku, przyszedł czas na zmiany w ofercie produktowej. Dotychczasowe flagowe rachunki osobiste, czyli Konto Optymalne oraz Konto Maksymalne zostają zastąpione jedną opcją, a mianowicie Kontem Otwartym na Ciebie. Co tu kryć, jest to swoisty trend rynkowy, który ostatnio mogliśmy zaobserwować między innymi w mBanku (eKonto osobiste w miejsce kont Standard i Plus). Ciekawostką jest natomiast fakt, iż w przypadku nowego konta BNP Paribas, do wyboru macie aż 3 karty debetowe (choć akurat w bieżącej promocji można wybrać tylko jeden rodzaj karty). Każda z nich różni się od siebie pakietem funkcjonalności oraz jak pewnie się domyślacie, ceną. Jeśli już jesteśmy przy kwestii opłat, na szczęście prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie będzie bezwarunkowo darmowe. Ogólnie mówiąc, konto to łączy tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia bezpłatny obrót gotówkowy (wpłata w kasie lub wpłatomacie), z drugiej zaś udostępnia nowoczesne płatności jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK. No dobrze, skoro jest nowa oferta, to i musi być jakaś promocja na start. Tym razem BNP Paribas zachęca do skorzystania ze swoich usług bonusem wynoszącym 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 15 kwietnia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 15 kwietnia 2017 roku.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 28 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 600 rejestracji. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 13 maja 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Aby zdobyć premię, należy

  • aktywować aplikację GOmobile do 31 maja 2019 roku,
  • w maju 2019 roku wykonać 1 przelew zewnętrzny (internetowy lub mobilny),
  • w maju 2019 roku wykonać 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę.

 

Ważne! 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 21 czerwca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody, zaś samo przyznanie vouchera nastąpi mailowo do 30 czerwca 2019 roku. Ważność vouchera upływa 1 lutego 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Szykownie z Kontem”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 100 zł

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy. Francuskiemu bankowi dość mocno udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony stawia na obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz 1 raz u kasjera. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych, a mianowicie BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelew natychmiastowy,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 100 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów