BGŻ BNP Paribas: Konto Optymalne z 180 zł premii do wykorzystania w sklepach Żabka oraz Freshmarket + 300 zł premii z kartą kredytową

Pomimo trwającej promocji „Zimowy bonus” z 200 zł premii, bank BGŻ BNP Paribas odpalił jeszcze jedną promocję Konta Optymalnego. W tym przypadku łączny bonus wynosi 180 zł i wypłacany jest nie w gotówce, a w bonach do sklepów Żabka i Freshmarket. Niższa gratyfikacja rekompensowana jest o wiele łatwiejszymi warunkami. W niniejszej promocji nie musicie instalować aplikacji mobilnej, czy też zapewniać wpływów na określoną kwotę. Ponadto zamiast wykonywać płatności kartą na minimum 300 zł, wystarczy 6 płatności miesięcznie na dowolną kwotę (nie mniej jednak niż 10 zł). Niezmienny pozostał za to produkt bazowy, a mianowicie Konto Optymalne. W tym przypadku cały czas macie zagwarantowane darmowe prowadzenie konta oraz bezpłatne użytkowanie karty debetowej. Dodatkowe 300 zł premii (w formie vouchera do wykorzystania w Biedronce) otrzymacie jeśli zdecydujecie się dodatkowo na kartę kredytową.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 11 stycznia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 11 stycznia 2017 roku.

Wykluczenie to nie dotyczy na szczęście klientów BGŻ Optima, który oferuje wyłącznie konta oszczędnościowe.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 14 lutego 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Niniejsza promocja ma zgoła odmienny charakter od promocji Konta Optymalnego, jakie znaliśmy dotychczas. Z pewnością dla wielu osób, warunki promocji będą łatwiejsze ze względu na fakt, iż ich spełnienie będzie następowało poprzez rutynowe zakupy.

Przechodząc do rzeczy, nagrodą w promocji są elektroniczne bony do sklepów Żabka i Freshmarket o wartości 5 zł. Jeden bon otrzymacie w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 10 zł. W danym miesiącu możecie zdobyć do 6 bonów o łącznej wartości 30 zł. Z promocji możecie skorzystać przez sześć kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta, to znaczy, że płatności należy wykonywać od lutego do lipca 2019 roku. Co ważne, uczestnictwo w promocji w kolejnych miesiącach uzależnione jest od spełnienia warunków w poprzednim miesiącu (minimum 1 płatność kartą na co najmniej 10 zł). Jeśli zatem dla przykładu w marcu nie wykonacie żadnej transakcji, nie otrzymacie już nagrody za kolejne miesiące.

Informacje o przyznaniu danej nagrody będą wysyłane mailowo do 19. dnia następnego miesiąca, czyli pierwsza wiadomość zostanie wysłana 19 marca, zaś ostatnia 19 sierpnia. Samo dostarczenie bonów nastąpi SMS-owo do końca danego miesiąca. Bony mają ważność do 10 stycznia 2020 roku. Oczywiście podczas jednej transakcji możecie łączyć kilka bonów. Więcej na ten temat w regulaminie bonów towarowych.

 

Warto jeszcze zwrócić uwagę na jedną kwestię techniczną. Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay. Mówiąc krótko, w ramach niniejszej promocji bank stawia raczej na transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

Szczegóły w regulaminie promocji „Skocz po premię”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 180 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 180 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów