fbpx

Bank Pekao: 100 zł premii na start + loteria z możliwością wygrania BMW i3 oraz bonów Allegro

Trwa do:
31 października 2020

W Banku Pekao S.A. ruszyła kolejna edycja promocji Konta Przekorzystnego. Za założenie rachunku otrzymacie 100 zł łatwej premii na start. Kolejne 50 zł trafi do Was, jeśli założycie darmowe konto dla swojego dziecka wraz z aplikacją PeoPay Kids. Ponadto będziecie mogli zarabiać po 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń. Ba, w całym programie możecie dorobić nawet 1500 zł premii ekstra. Do Konta Przekorzystnego możecie zamówić Kartę Przekorzystną Mastercard (z atrakcyjnymi kursami w przypadku przewalutowania) lub ekskluzywną kartę debetową VISA Gold. Moim zdaniem to najładniejsza złota karta debetowa na rynku. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Na uwagę zasługuje również aplikacja PeoPay, uznawana za jedną z najlepszych aplikacji bankowych w Polsce. Po założeniu konta będziecie mogli wziąć udział w loterii, w której do zdobycia jest elektryczne BMW i3 o wartości 169 tys. zł oraz 3220 bonów o wartości 50 zł do wydania w serwisie Allegro!

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od 1 października 2020 roku do 31 października 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam jednak złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje modną ostatnio metodę zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe:

 • zapewnicie wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę),
 • co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Praktyka

Otwierając konto w październiku 2020 roku, warunki spełnijcie w listopadzie i w grudniu 2020 roku oraz w styczniu i w lutym 2021 roku.

Premia zostanie natomiast wypłacona do 31 marca 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Przekorzystnego.

50 zł z aplikacją PeoPay dla Twojego dziecka

Promocja, podobnie jak sama aplikacja PeoPay KIDS, skierowana jest do dzieci, które skończyły już 6 lat, ale nie skończyły jeszcze lat 12. Umowę z bankiem w imieniu młodego człowieka zawiera prawny opiekun. Aby premia mogła zostać wypłacona, spełniony powinien zostać podstawowy warunek: dziecko nie mogło posiadać żadnego rachunku osobistego w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 26 maja 2020 roku. 

Promocja nie wymaga spełniania wyśrubowanych warunków. Żeby Wasze dziecko mogło zyskać 50 zł ekstra, powinniście zawrzeć umowę o korzystanie z Pakietu PeoPay KIDS. Pakiet daje dostęp do znanego dobrze Konta Przekorzystnego dla Młodych, rachunku oszczędnościowego Mój Skarb i wspomnianej już wcześniej aplikacji na telefon PeoPay KIDS. 

Wszystkie niezbędne czynności wykonacie przy wykorzystaniu dowolnego konta osobistego w Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS aktywujcie z poziomu bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą swojej aplikacji PeoPay, przechodząc do Panelu Rodzica. Podczas zakładania rachunku powinniście wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody, a także potwierdzić zapoznanie się z oświadczeniem informacyjnym RODO i zaakceptować regulamin. Na wykonanie tych czynności macie czas do 31 października 2020 roku

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej 24. dnia w miesiącu następnym, po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc umowę podpiszecie w październiku, premia na konto dziecka trafi najpóźniej 24 listopada tego samego roku.


Konto Przekorzystne dla Młodych jest darmowym rachunkiem dla osób do 26 roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie nie generuje żadnych opłat. Młodzi ludzie nie muszą także martwić się kosztami wypłat z bankomatów, ponieważ wszystkie tego typu transakcje w Polsce są dla nich darmowe. 

SMS autoryzacyjny wykorzystywany podczas przelewów internetowych kosztuje 20 groszy, jednak istnieje sposób na obejście tej opłaty – każdą akcję można autoryzować za pomocą aplikacji mobilnej, co jest całkowicie darmowe. Wydanie karty PeoPay KIDS oraz jej prowadzenie jest całkowicie darmowe. 

Więcej o funkcjonalności aplikacji PeoPay Kids pisałem tutaj.

Konto oszczędnościowe Mój Skarb na 2% w skali roku

Oprócz świetnej aplikacji i darmowego rachunku, Wasze dzieci zyskają także dostęp do rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 120 dni. Maksymalna kwota możliwa do zdeponowania w tym rachunku to 3000 zł. Pieniądze mogą być rozproszone w różnych skarbonkach, dzięki którym dzieci nauczą się tworzyć długoterminowe cele i fundusze na konkretne wydatki. Może przekonacie je do wydzielenia próbnej poduszki bezpieczeństwa? Wprawdzie prawdziwą poduszką jesteście dla nich Wy, jednak nigdy nie jest za wcześnie na trening. 🙂 

Prowadzenie promocyjnego konta oszczędnościowego Mój Skarb również nie będzie niosło za sobą żadnych kosztów.

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Promocję z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń trwa do 31 grudnia 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu przeczytacie na tej podstronie banku.

Loteria Pekao – elektryczne BMW i3 oraz bony do Allegro!

Klienci banku z żubrem w logo mogą liczyć na jeszcze jedną atrakcję. 1 października 2020 roku ruszyła specjalna loteria, która potrwa do 1 stycznia 2021 roku. Płacąc kartami Mastercard lub Maestro, wydanymi przez Bank Pekao będziecie zbierać losy, które przybliżą Was do zdobycia świetnych nagród: elektrycznego BMW i3 o wartości 169 tys. zł oraz 3220 bonów o wartości 50 zł do wydania w serwisie Allegro! 

Kto może wziąć udział w promocji

Akcja przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów Banku Pekao (indywidualnych lub prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), posiadających kartę Mastercard lub Maestro (debetową, kredytową lub z odroczonym terminem płatności). 

Jak wziąć udział w loterii

W pierwszej kolejności zarejestrujcie się w promocji za pomocą przygotowanego specjalnie w tym celu formularza. Czas na wykonanie tej czynności macie do 31 grudnia 2020 roku, jednak im szybciej to zrobicie, tym więcej losów uda Wam się zebrać. Rejestracja jest jednorazowa, natomiast w loterii wezmą udział wszystkie Wasze karty Mastercard i Maestro wydane przez Bank Pekao. 

Pamiętajcie o wyrażeniu niezbędnych zgód w procesie rejestracji – bez tego bank nie będzie mógł się z Wami skontaktować. 

Zasady loterii

Zbieranie losów w loterii polega na wykonywaniu płatności kartami Mastercard i Maestro oraz za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay – znanej doskonale klientom Banku Pekao. Pod uwagę brane będą transakcje dokonane w okresie od 2 października 2020 roku do 1 stycznia 2021 roku (jednak nie wcześniej niż od dnia następującego po dniu rejestracji). Ilość otrzymanych losów zależy od charakteru Waszej karty płatniczej:

 • za 1 płatność (niezależnie od kwoty) kartą debetową lub aplikacją PeoPay otrzymacie 2 losy,
 • za 1 płatność kartą z odroczonym terminem płatności lub kartę kredytową otrzymacie aż 4 losy

Losowanie głównej nagrody odbędzie się 21 stycznia 2020. Jeśli chodzi o bony do serwisu Allegro – dokładny harmonogram losowań znajdziecie w regulaminie. Uśredniając, dziennie zostanie rozlosowanych aż 35 bonów.

Dodatkowe losy

Jak w każdej loterii tego typu i w tym przypadku możliwe jest zastosowanie małego „dopalacza”. Możecie zdobyć dwa razy po 100 punktów ekstra, jeżeli jesteście członkami lub zarejestrujecie się w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (100 punktów) lub jeśli macie kartę kredytową w Banku Pekao, a w okresie od 2 października 2020 do 1 stycznia 2021 roku zdecydujecie się na zaciągnięcie Pożyczki Ekspresowej. 

Wydanie nagród

O wygranej bank poinformuje Was za pomocą wiadomości e-mail do 3 dni roboczych od momentu losowania. W odpowiedzi należy wypełnić przesłany przez organizatora formularz (w ciągu maksymalnie 72 godzin). 

Szczegóły w regulaminie loterii.

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej Mastercard po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przypadku przelewów internetowych,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Złota karta debetowa VISA Gold, czyli…

…powiew prestiżu bez wysokich kosztów. Oprócz bazowej karty Mastercard, możecie również wyrobić drugą kartę debetową do tego samego konta. Ewentualnie już podczas wypełniania wniosku możecie wybrać kartę VISA, bez zamawiania karty Mastercard. To rzadka okazja do wyrobienia złotej karty, pomimo bycia standardowym klientem. Dotychczasowo, złote karty wydawane były wyłącznie dla klientów private bankingu, czyli osób o aktywach przekraczających milion złotych.

W ramach promocji kartę VISA Gold możecie mieć… za darmo. Jej wyrobienie jest bezpłatne. Co do kosztów miesięcznych, karta VISA Gold jest darmowa po wykonaniu 4 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym miesiącu. W przypadku niespełnienia tego warunku, miesięczny koszt karty to 9,99 zł. 

konto przekorzystne
Oprócz prestiżu, karta Gold zapewnia zniżki i rabaty w programie VISA Oferty.


Karta VISA Debit Gold zapewnia nielimitowane wypłaty z bankomatów Pekao S.A. za 0 zł. Standardowa opłata za wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce to 5 zł. Jednak zapewniając miesięczne wpływy zewnętrzne (z wyłączeniem wpłat gotówkowych) na konto na kwotę od 5000 zł, wówczas wszystkie krajowe i zagraniczne bankomaty macie za darmo! Co ważne, kurs rozliczeniowy stosowany dla karty Gold to kurs hurtowy zapewniany przez organizację VISA bez dodatkowej prowizji (podobnie jak w przypadku karty Mastercard).

Dla osób w wieku do 26 lat, użytkowanie karty VISA Gold jest bezwarunkowo darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów