fbpx

Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao: nawet 2000 zł premii w promocji konta firmowego!

Trwa do:
31 sierpnia 2024

Konto Przekorzystne Biznes z kolejną edycją promocji! Maksymalna wartość premii ponownie sięga aż 2000 zł! Ostateczna kwota, którą uda się Wam wypracować, zależy tylko od tego, jak intensywnie będziecie korzystać z nowego rachunku firmowego. Nawet jeśli uzyskanie maksymalnego bonusu wydaje się dość trudne, to w zasięgu każdego przedsiębiorcy jest co najmniej kilkaset złotych premii. Wystarczą podstawowe czynności, które i tak wykonywalibyście nawet bez obiecanego bonusu. W akcji zastosowano krótki okres karencji, dzięki czemu sporo osób będzie miało okazje powrócić do Banku Pekao, zgarniając niezły bonus.

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez co rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółki cywilne i spółki osobowe. Przedsiębiorca powinien prowadzić tak zwaną księgowość uproszczoną.

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek firmowy w Banku Pekao po 1 stycznia 2023 roku.

Jeśli zaś posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w Pekao S.A., możecie spokojnie skorzystać z promocji konta firmowego.

Jak założyć promocyjne Konto Przekorzystne Biznes? 300 zł łatwej premii na start!

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja potrwa w okresie do 31 sierpnia 2024 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard oraz usługą bankowości elektronicznej.

Wniosek dostępny jest na dedykowanej stronie Pekao Konta Przekorzystnego Biznes. Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie od Pekao S.A. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących samego banku oraz podmiotów z nim współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Ponadto zaznaczcie zgodę na przetwarzanie Waszych danych.

Za założenie konta online z powyższymi zgodami i zaakceptowanie regulaminu promocji otrzymacie 300 zł ultra łatwej premii na start, która zostanie wypłacona na Wasze konto firmowe do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Dodatkowym warunkiem jest jednak wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS w kwocie minimum 300 zł w okresie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta.

Przykładowo, zakładając konto online w czerwcu 2024 roku, co najmniej jeden przelew do ZUS na wskazaną kwotę wykonajcie w okresie od lipca do sierpnia 2024 roku. 300 zł premii otrzymacie do końca września 2024 roku.

Do 600 zł zwrotu za płatności kartą

Po założeniu konta, w ciągu 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu, w którym podpisana zostanie umowa, uczestnikom promocji wypłacane będzie 3% zwrotu od płatności kartą. Maksymalny miesięczny zwrot to 120 zł, co w 5-miesięcznym okresie może dać maksymalnie 600 zł bonusu. Warunkiem wypłaty zwrotu jest wykonanie przelewów do ZUS na kwotę co najmniej 300 zł każdego miesiąca oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay na kwotę minimum 500 zł w danym miesiącu.

Wykonywanie powyższych czynności (czyli przelewów do ZUS/KRUS oraz płatności kartą) jest obowiązkowym warunkiem do otrzymania wszystkich premii, które dziś opiszemy.

Łatwo policzyć, że otrzymanie comiesięcznego zwrotu w maksymalnym wymiarze 120 zł będzie wymagało wykonania płatności kartą na kwotę 4000 zł. Prowadząc firmę, takie wydatki nie są niczym wyjątkowym, dlatego uważam, że większość przedsiębiorców może bez problemu wypracować 120 zł zwrotu co miesiąc.

Przykładowo: jeśli założycie konto w czerwcu 2024 roku, będziecie otrzymywać zwroty za płatności kartą wykonywane w okresie od lipca do listopada 2024 roku.

Premię/zwrot za płatności z danego miesiąca otrzymacie do końca kolejnego miesiąca (na przykład do końca września za płatności wykonane w sierpniu).

Regulamin nie wyklucza żadnych transakcji. Wystarczy więc opłacać kartą standardowe firmowe koszty, by wszystkie płatności zostały zaliczone.

500 zł premii za terminal POS od Pekao

Ta część promocji dostępna jest dla klientów, którzy po podpisaniu umowy o konto zawrą umowę o dzierżawę terminala POS. Następnie, w ciągu kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o rachunek rozliczeniowy, należy przyjąć płatności na kwotę minimum 1000 zł (w każdym miesiącu następującym po sobie). Ta premia podzielona jest na 5 nagród po 100 zł.

Premię za przyjęte płatności za pomocą terminala z danego miesiąca otrzymacie do końca kolejnego miesiąca (na przykład do końca września za płatności przyjęte w sierpniu).

terminal płatniczy pekao
Konto Przekorzystne Biznes z terminalem płatniczym

600 zł premii za leasing, faktoring lub kredyt Banku Pekao

Kolejne 600 zł premii odbierzecie w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

 • podpisania pierwszej umowy z Pekao Leasing i opłacenia raty z rachunku firmowego w ciągu 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o konto firmowe, rata nie może być niższa niż 2000 zł miesięcznie,
 • podpisania umowy o pożyczkę lub kredyt z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes na kwotę minimum 100.000 zł lub
 • dwukrotne skorzystania z usług faktoringu Banku Pekao (na konto muszą więc trafić 2 uznania z tytułu wierzytelności), w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku.

Konto Przekorzystne Biznes – opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych należy rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania 😉

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Przekorzystne Biznes – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu przynajmniej jednego z wymienionych warunków:
  • zapewnienie wpływów na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł,
  • wykonanie choćby 1 przelewu do ZUS/US (lub innego podatkowego) w danym miesiącu kalendarzowym,
  • rozliczenie choćby 1 transakcji z terminala wydanego przez Bank Pekao,
  • wykonacie co najmniej jednej transakcji wymiany walut,
  • wykonacie co najmniej jednej płatności na rzecz Pekao Leasing.
 • 0 zł za kartę wielowalutową w przypadku rozliczonych transakcji bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł,
 • 0 zł za przelewy wewnętrzne w bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za pierwsze 15 przelewów zewnętrznych w bankowości elektronicznej, każdy kolejny 1,50 zł,
 • 0 zł za przelewy zewnętrzne wykonane poprzez aplikację PeoPay,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Pekao S.A.,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100.000 zł miesięcznie.

Dodatkowo, Bank nie nalicza opłaty za prowadzenie rachunku:

 • nowo założonym firmom (do 12 miesięcy od daty rozpoczęcia działalności) przez pierwszych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy,
 • podmiotom niedziałającym w celu osiągnięcia zysku w rozumieniu art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o
  wolontariacie.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego Biznes.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów