fbpx

BGŻ BNP Paribas: kolejna promocja z bardzo łatwą premią w wysokości 200 zł za założenie Konta Optymalnego + 400 zł z kartą kredytową

BGŻ BNP Paribas idzie za ciosem. Po niedawno zakończonej promocji „Konto plus Bonus” przyszedł czas na kolejną odsłonę akcji promującej Konto Optymalne, a mianowicie „Konto plus Premia”. Ponownie możecie zdobyć aż 200 zł premii startowej przy bardzo łatwych warunkach. Mało tego, premię odbierzecie w pełni bezkosztowo. Konto Optymalne gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Dodatkowym plusem promocji banku BGŻ BNP Paribas jest okresowe przesuwanie daty według której definiowany jest nowy klient. Dzięki temu z promocji mogą skorzystać nie tylko całkiem nowi klienci, ale również osoby powracające do współpracy z bankiem. Warto jednak pamiętać, iż limit wniosków w promocji to wyłącznie 1500 sztuk i akcja może zostać zakończona przed czasem. Na koniec wisienka na torcie, czyli promocja karty kredytowej z voucherem morele.net o wartości 400 zł! Obie promocje możecie połączyć 🙂

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 18 marca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 18 marca 2017 roku.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu oprócz podania podstawowych danych, pamiętajcie również o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest od 18 marca 2019 roku do 7 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do 22 kwietnia 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na trzy transze, odpowiednio po 50 zł, 50 zł oraz 100 zł. Pierwsze 50 zł premii otrzymacie za samą aktywację aplikacji mobilnej GOmobile do 30 kwietnia 2019 roku.

 

Druga nagroda o wartości 50 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w maju 2019 roku:

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł.

 

Trzecia nagroda o wartości 100 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w czerwcu oraz w lipcu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł.

 

Teraz technikalia. Wymagany wpływ może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 19 czerwca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 czerwca 2019 roku.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca czerwca 2019 roku, zaś drugiej i trzeciej do końca sierpnia 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Akurat ten warunek bardzo łatwo spełnić, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe.

To tyle 🙂 Szczegóły w regulaminie promocji „Konto plus Premia”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów