fbpx

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł w Pekao S.A. – gwarancja oprocentowania przez 365 dni!

W banku Pekao S.A. trwa bardzo dobra promocja konta oszczędnościowego. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku mogą oszczędzać na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Normą tego typu promocji jest zazwyczaj dość krótki okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania, na przykład 3 lub 4 miesiące. W Pekao S.A. promocja trwa przez okrągły rok, dzięki czemu wasze środki mogą stabilnie pracować bez potrzeby ciągłego ich przerzucania z konta na konto.

 

 

Zasady promocji

Być może górna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania niezbyt zadowoli osoby o znacznych oszczędnościach, ale jak na Pekao S.A. i tak jest dobrze. Wspomnę tylko, iż równolegle trwa również promocja konta oszczędnościowego Premium, również na 3% w skali roku, ale do kwoty nawet 100.000 zł. Niestety wymaga ono posiadania Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego. Prowadzenie obu rachunków wiąże się z opłatą w wysokości kilkudziesięciu złotych, dlatego odpuścimy sobie analizę oferty Premium. Ewentualnie zainteresowanych odsyłam do regulaminu konta oszczędnościowego Premium.

Wracając do standardowej oferty, warto zaznaczyć, iż 3% w skali roku to bardzo intratna propozycja na tle rynkowych stawek. Więcej gwarantuje w zasadzie tylko Getin Bank, którego konto oszczędnościowe oprocentowane jest na 3,5% w skali roku. W Pekao S.A. preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 365 dni, licząc od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 20.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

 

 

Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać nowi klienci banku, nieposiadający od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 roku jakiegokolwiek rachunku bankowego w Pekao S.A., którzy otworzą Konto Przekorzystne w dniach od 2 lipca 2018 roku do 29 września 2018 roku, a wraz z nim konto oszczędnościowe.

Konto oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach może również otworzyć osoba obecnie posiadająca ROR w Pekao S.A., aczkolwiek tylko w przypadku, gdy w każdym miesiącu od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 roku, średnie miesięczne saldo rachunków nie przekraczało kwoty 50 zł.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie wykonać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego oraz na podstronie banku

 

 

 

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób, które ukończyły 26 lat, prowadzenie konta będzie darmowe w przypadku zapewnienia przelewu zewnętrznego na kwotę minimum 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł. Karta debetowa standardowo kosztuje 3 zł, aczkolwiek wystarczy wykonać 1 płatność bezgotówkową, aby uwolnić się od tej opłaty. Co do bankomatów, za darmo, bez żadnych warunków wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do Pekao S.A. Wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz za granicą kosztują 2% wartości transakcji, minimum 5 zł. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Ponadto wszyscy klienci bez względu na wiek mogą za 0 zł korzystać z przelewów internetowych i mobilnych, a także wpłat gotówki w oddziałach banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Jak założyć Konto Przekorzystne

Co do kwestii podpisania umowy, bank pozostał tradycjonalistą. Po wypełnieniu wniosku na stronie banku, zadzwoni do Was konsultant, aby umówić dla Was spotkanie w oddziale banku w celu podpisania umowy. Na tę chwilę Pekao S.A. nie umożliwia finalizacji umowy za pośrednictwem kuriera, czy też poprzez przelew weryfikacyjny. W zamian czeka Was miła rozmowa, a w niektórych oddziałach również dobra kawa 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów