Konto Mobi od ING Banku Śląskiego, czyli 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową oraz 140 zł premii na start (dla osób w wieku do 26 lat)

Nie da się ukryć, iż banki dość mocno faworyzują osoby młode. Nie inaczej jest w przypadku ING Banku Śląskiego, który ma w swojej ofercie rachunek przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Konto Mobi, bo o nim mowa zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Konto Mobi zapewnia również szereg nowoczesnych rozwiązań płatniczych takich jak BLIK, karta wirtualna, Google Pay, Apple Pay oraz nowoczesną aplikację mobilną. Aby mocniej zachęcić Was do rozpoczęcia współpracy, ING Bank Śląski po raz kolejny oferuje również promocję, w której w łatwy sposób zgarniecie 140 zł premii na start. O ile w stosunku do poprzednich edycji, warunki otrzymania bonusu pozostały w zasadzie niezmienne, o tyle zaszła jedna bardzo pozytywna zmiana w kwestii definicji nowego klienta. Otóż z akcji mogą skorzystać również powracający klienci banku, którzy nie posiadali konta w ING po 1 stycznia 2018 roku. Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ogromną zaletą konta oszczędnościowego jest możliwość dokonywania nielimitowanych wpłat i wypłat bez żadnych kosztów.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 stycznia 2018 roku do 31 marca 2019 roku.

Oczywiście dodatkowym wymogiem jest odpowiedni wiek umożliwiający założenie Konto Mobi, czyli od 18 do 26 lat.

 

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne Konto Mobi z 140 zł premii  dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku macie czas od 1 kwietnia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku. Oprócz rachunku osobistego, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin. Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii

W przypadku obecnej edycji promocji, premia podzielona jest na 3 części. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 31 lipca 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 lipca 2019 roku zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) lub wykonacie minimum 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 31 lipca 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz 2 przelewy BLIKIEM na telefon.

 

Wypłata premii nastąpi do 15 sierpnia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

 

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

 

 

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

– 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,

– dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów