fbpx

Konto Millennium 360° z 600 zł rekordowej premii na start + 6% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.000 zł) + 280 zł premii w promocji Konta 360° Junior!

Trwa do:
28 sierpnia 2024
Dostępność wniosków
20.000

Przed Wami kolejna edycja świetnej promocji Konta Millennium 360°, które może być dla Was w pełni darmowe. Organizator promocji postanowił podtrzymać rekordową wartość premii z poprzedniej edycji, w związku z czym bonus ma wartość aż 600 zł. Warunki zdobycia premii pozostają bardzo proste, tak naprawdę wystarczą rutynowe działania związane z użytkowaniem rachunku. Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w aktualnej edycji rachunku oszczędnościowego Profit obowiązuje oprocentowanie na poziomie 6% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane przez okres 90 dni. Po założeniu konta możecie również wziąć udział w promocji karty kredytowej z 300 zł premii i 50 zł moneyback miesięcznie!

Macie dzieci? Sprawdźcie też promocję Konta 360° Junior z rekordową premią w kwocie 280 zł!

Uczestnicy promocji z premią na start

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium.

Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków wynosi 20.000 sztuk, jednak wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Jeśli zaś wyklucza Was tak długi okres karencji, skorzystajcie z promocji programu poleceń Banku Millennium – otrzymacie tam łatwe 100 zł bonusu, zaś okres karencji to wyłącznie 12 miesięcy. W razie chęci otrzymania linku polecającego, zapraszamy do kontaktu.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. W promocji nie biorą udziału wnioski złożone w placówce banku oraz na głównej stronie internetowej Banku Millennium. Jest to dedykowana promocja, dostępna wyłącznie w serwisach współpracujących z bankiem – jednym z nich jest właśnie JakDorobic.pl.

Wniosek o konto należy złożyć w terminie do 28 sierpnia 2024 roku, zaś umowę możecie sfinalizować na jeden z wymienionych sposobów:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2) – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli posiadacie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu,
 • jeśli podpisanie umowy za pomocą logowania do innego banku lub poprzez selfie z jakiegoś powodu się nie powiedzie (i tylko wtedy), bank przedstawi Wam inne możliwości zawarcia umowy, w tym podpisanie jej w dowolnej placówce banku – zwróćcie uwagę, aby w taki przypadku konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku Millennium i firm współpracujących przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 600 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 600 zł podzielona jest na trzy części po 200 zł każda, wypłacane w gotówce.

Pierwszą premię o wartości 200 zł otrzymacie jeśli:

 • w terminie do 28 sierpnia 2024 roku złożycie wniosek na dedykowanej stronie promocji i podpiszecie umowę o konto wraz z kartą debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody na informacje handlowe i marketingowe (w tym na świadczenie usług przez platformę zakupową Goodie),
 • zapewnicie jednorazowy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł w ciągu 14 dni od chwili otwarcia rachunku (może to być przelew z waszego konta w dowolnym banku),
 • w ciągu 14 dni od chwili otwarcia rachunku aktywujecie aplikację mobilną banku i minimum jeden raz zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta – wystarczy samo logowanie, bez wykonywania jakichkolwiek płatności,
 • w ciągu 14 dni od chwili otwarcia rachunku wykonacie co najmniej 1 płatność kartą debetową lub zbliżeniowo BLIKiem na dowolną kwotę.


Drugą premię o wartości 200 zł otrzymacie jeśli w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:

 • wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową Mastercard i/lub zbliżeniowo BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 500 zł,


Aby zdobyć trzecią premię pieniężną o wartości 200 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia (w tym renty, emerytury lub stypendium) na jednorazową kwotę co najmniej 1000 zł. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas comiesięczny wpływ na konto może pochodzić z dowolnego tytułu, nie musi to być wynagrodzenie.

Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKiem możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone, przelewy BLIK na telefon, czy też transakcje hazardowe.

A jak bank definiuje wpływ z tytułu wynagrodzenia? Wynagrodzenie to wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium. W tym przypadku bank nie uwzględnia:

 • wpływów na konto z innych waszych rachunków prowadzonych przez Bank Millennium (przykładowo z konta oszczędnościowego Millennium Profit),
 • wpłat własnych w placówkach banku lub wpłatomatach,
 • wpływów na konto od osób fizycznych.


Wydanie nagród w promocji Banku Millennium

Pierwsza nagroda o wartości 200 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo w terminie do końca sierpnia 2024 roku, jeśli warunki spełnicie w lipcu 2024 roku).

Natomiast drugi i trzeci bonus (o wartości 200 zł każdy) trafią na Wasze konto do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (jeśli rachunek otworzycie w czerwcu 2024 roku, warunki drugiego trzeciego bonusu będziecie spełniać w lipcu, sierpniu i wrześniu 2024 roku, a bonus spłynie na konto w terminie do końca października 2024 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii w promocji Banku Millennium

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 6% w skali roku

W aktualnej edycji promocji Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie  6% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 90 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji konto oprocentowane będzie według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 6% w skali roku dostępne jest w okresie do 12 lipca 2024 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 90 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 2,5% w skali roku dla swoich oszczędności.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł. Szczegółowo na temat Konta oszczędnościowego Profit piszemy w dedykowanym artykule.


Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla konta osobistego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów