fbpx

Konto firmowe VeloBank: 1000 zł premii na start w promocji darmowego konta dla przedsiębiorców + 650 zł w promocji konta osobistego

Trwa do:
31 grudnia 2024

VeloBank, organizator jednej z najlepszych promocji konta osobistego w historii bloga, po raz kolejny kusi także przedsiębiorców. Do założenia konta firmowego ponownie ma Was nakłonić premia gotówkowa o maksymalnej wartości 1000 zł. To, ile finalnie zgarniecie, zależy już tylko od tego, jak wykorzystacie swoje nowe konto. Już na starcie zaznaczę, że moim zdaniem, w zasięgu każdego przedsiębiorcy jest premia o wartości nawet kilkuset złotych. W promocji mogą wziąć udział także te osoby, które wcześniej założyły już konto osobiste z 650 zł premii. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, mogą zacząć od założenia konta osobistego, a później dopiero założyć rachunek firmowy.

Uczestnicy promocji – „VeloKonto Firma – promocja z premią do 1000 PLN”

Do promocji może przystąpić każdy przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, który nie posiada rachunku firmowego prowadzonego przez VeloBank otwartego przed 1 czerwca 2024 roku. Okres karencji w praktyce więc nie istnieje. Posiadanie produktów skierowanych do użytkowników indywidualnych, takich jak konto osobiste, karta kredytowa czy kredyt gotówkowy nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Zasady promocji konta firmowego VeloBanku

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Promocja VeloBanku potrwa w terminie do 31 grudnia 2024 roku. W tym czasie należy zawnioskować o konto firmowe za pomocą dedykowanej strony promocji i podpisać z bankiem umowę o prowadzenie rachunku (zrobicie to za pomocą selfie lub po wypełnieniu formularza kontaktowego na stronie promocji – podczas rozmowy telefonicznej z doradcą). Łączna wartość premii może wynieść nawet 1000 zł. Maksymalna pula będzie jednak dostępna dla osób, które zainteresują się także innymi produktami firmowymi VeloBanku. Wartość premii za poszczególne aktywności widzicie poniżej:

Konto firmowe VeloBank

Aby bank brał Was pod uwagę w promocji, należy przez cały okres jej obowiązywania, czyli w okresie 6 miesięcy licząc od dnia założenia konta:

  • posiadać rachunek VeloKonto Firma,
  • utrzymywać na rachunku średnie saldo na poziomie co najmniej 3000 zł,
  • wykonywać każdego miesiąca co najmniej jeden przelew do ZUS i US za pomocą konta firmowego VeloBank.

Średniomiesięczne saldo to suma średnich sald na koniec każdego dnia, dzielona przez liczbę dni w miesiącu. Posłużę się cytatem z regulaminu:

W miesiącu, w którym rachunek został otwarty, średniomiesięczne saldo zawsze obliczane jest za wszystkie dni miesiąca kalendarzowego, a za te dni w miesiącu, w których rachunek nie był prowadzony, przyjmuje się saldo księgowe równe 0 zł. Środki na rachunkach walutowych przeliczane są na złote wg kursu średniego Narodowego Banku Polskiego z ostatniego roboczego dnia miesiąca, za który należna jest premia. Do średniomiesięcznego salda nie są wliczane środki ulokowane na rachunkach depozytów.

Dla spełnienia tego warunku najprościej będzie po prostu utrzymywać na koncie kwotę co najmniej 3000 zł każdego dnia miesiąca.

120 zł premii za otwarcie VeloKonta Firma

Pierwszą premię gotówkową, czyli 120 zł, otrzymacie przelewem na konto w terminie do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli więc swoje konto firmowe założycie w czerwcu 2024 roku, premia w kwocie 120 zł trafi na Wasz rachunek najpóźniej 15 lipca 2024 roku.

210 zł premii za transakcje bezgotówkowe

Za każdy miesiąc, w którym wykonacie transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł, otrzymacie 35 zł premii wypłacane do 15. dnia kolejnego miesiąca.

6 x 10 zł premii za wysokie średnie saldo miesięczne

Za każdy miesiąc (w ciągu pierwszych 6 miesięcy prowadzenia konta), w którym Wasze średniomiesięczne saldo wyniesie co najmniej 20.000 zł, otrzymacie 10 zł bonusu gotówkowego. Premia będzie wypłacona do 15. dnia kolejnego miesiąca.

610 zł premii za skorzystanie z produktów banku

VeloBank nagrodzi Was także za wypróbowanie niektórych swoich produktów gotówkowych. Aby otrzymać poniższe premie, powinniście podpisać umowę o konkretny produkt w czasie trwania umowy, czyli w ciągu 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku firmowego. Premie przedstawiają się następująco:

  • 120 zł premii otrzymacie za podpisanie umowy o terminal płatniczy z firmą Planet Pay,
  • 90 zł premii zgarniecie za skorzystanie z opcji wynajmu elektroniki z Digital Care (opiszemy to nieco szerzej w dalszej części artykułu),
  • 400 zł premii otrzymacie za podpisanie umowy o kredyt w rachunku, czyli tak zwany limit kredytowy na kwotę minimum 100.000 zł.

Wydanie nagród w promocji „VeloKonto Firma – promocja z premią do 1000 PLN”

Bonusy za średniomiesięczne saldo na rachunku oraz wykonywane płatności bezgotówkowe będą trafiały na Wasz rachunek firmowy do 15. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Nagrody za produkty dodatkowe (terminal płatniczy, wynajem elektroniki i limit kredytowy) trafią na Wasze konto do końca kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym podpiszecie umowę o dany produkt.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe VeloBank – koszty i ciekawe funkcje

Konto firmowe VeloBank to naprawdę sensowny rachunek dla przedsiębiorców, który może być darmowy przy aktywnym korzystaniu. Podstawowe koszty przedstawiają się następująco:

  • 0 zł – korzystanie z konta pod warunkiem wykonania co najmniej 1 przelewu do ZUS (minimum 300 zł) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty lub zapewnienia wpływu na konto na kwotę minimum 5000 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 25 zł),
  • 0 zł – korzystanie z karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata to 5 zł),
  • 0 zł – wypłaty z bankomatów Planet Cash (i 3,5% prowizji, minimum 5 zł, za wypłaty z pozostałych bankomatów),
  • 0 zł – 10 pierwszych przelewów online miesięcznie (później 1,20 zł za każdy kolejny).

Szczegółów szukajcie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Wynajem sprzętu elektronicznego z Digital Care

Opisując warunki promocji, wspomniałem o specjalnej premii za wynajem sprzętu elektronicznego za pośrednictwem VeloBanku. Mowa o usłudze realizowanej przez firmę Digital Care, która zajmuje się najmem takich urządzeń jak smartfony, tablety czy smartwatche.

Wystarczy, że wypełnicie formularz kontaktowy na stronie banku (po zalogowaniu się do swojego konta), a konsultant Digital Care odezwie się do Was z konkretną ofertą. Wynajem sprzętu czy pojazdów to opłacalne kosztowo rozwiązanie dla firm, domyślam się więc, że i w tym przypadku warto zainteresować się taką formą użytkowania.

Wynajem sprzętu elektronicznego dla firm od VeloBanku

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów