fbpx

Konto Firmowe PKO Bank Polski: otwórz rachunek dla firm i odbierz nawet 2200 zł premii na start!

Trwa do:
31 sierpnia 2024

Konto Firmowe PKO BP stosunkowo niedawno dołączyło do rywalizacji o nowych klientów firmowych, jednak trzeba przyznać, że już teraz robi to naprawdę dobrze. W nowej edycji promocji do wzięcia jest nawet 2200 zł premii, z czego okrągły 1000 zł zdobędziecie bardzo, bardzo łatwo i bez zbędnych haczyków w regulaminie – przekonacie się o tym, czytając ten krótki artykuł 😉 Albo dobrze, zdradzę już teraz, iż wystarczy samo założenie konta i 5 płatności kartą debetową na dowolną kwotę, a 1000 zł jest wasze. Pozostałe 1200 zł bonusu jest przeznaczone dla osób, które planują skorzystać z oferty terminala płatniczego. PKO BP daje przedsiębiorcom możliwość uniknięcia opłaty za konto pod warunkiem zapewnienia wpływów na rachunek w kwocie co najmniej 2000 zł miesięcznie lub bezwarunkowo przez pierwsze pół roku dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność krócej niż 12 miesięcy.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA PRZED CZASEM

Uczestnicy promocji – konto firmowe PKO Bank Polski

W promocji możecie wziąć udział jeśli prowadzicie (lub dopiero zarejestrujecie) działalność gospodarczą na terenie Polski, Wasze roczne przychody nie przekraczają kwoty 15 milionów złotych i w okresie od 1 stycznia 2024 roku do 3 czerwca 2024 roku nie posiadaliście w PKO BP żadnego konta dla firm. Okres karencji wynosi więc około pół roku. Co istotne, korzystanie z produktów dla klientów indywidualnych w żadnym stopniu nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. Możecie więc śmiało skorzystać najpierw z promocji konta osobistego i założyć rachunek z premią gotówkową o wartości 300 zł, by następnie zdobyć ultra łatwe 1000 zł w promocji dla firm.

Zasady promocji konta firmowego PKO BP

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Omawiana dziś premia w kwocie 2200 zł to tak naprawdę wynik dwóch promocji.

  • Akcja o nazwie „Do 1000 zł dla Twojej Firmy. Na dobry początek.” nagrodzi Was premią gotówkową w wysokości 500 zł za założenie konta z kartą oraz drugą premią w wysokości 500 zł po spełnieniu warunku płatności. Promocja ma ograniczoną pulę nagród. W akcji może wziąć udział maksymalnie 3500 uczestników.
  • Druga promocja o nazwie „Odbierz 1200 zł z terminalem POS”, jak nietrudno się domyślić, jest przeznaczona dla osób, które w swoim biznesie potrzebują terminala płatniczego. W tej promocji bank wypłaci maksymalnie 1600 premii po 1200 zł każda.

Obie promocje potrwają w terminie do 31 sierpnia 2024 roku (lub do wyczerpania puli nagród). W tym terminie należy więc złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony promocji wniosek o PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą debetową VISA. Pamiętajcie o podaniu firmowego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jeśli nie posiadacie jeszcze działalności gospodarczej, wniosek o jej rejestrację złóżcie za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Konieczne będzie także wyrażenie zgód marketingowych (chodzi o zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym handlowych, które dotyczą banku oraz podmiotów współpracujących, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).Jak podpisać umowę o PKO Konto Firmowe?1000 zł premii w promocji Konta Firmowego PKO BP – sprawdź, jakie to proste!

Jeśli udało się Wam założyć Konto Firmowe PKO BP w terminie – gratulacje, właśnie zarobiliście 500 zł ultra łatwej premii na start 😉

To jednak nie wszystko! Drugie 500 zł premii wpadnie na Wasze konto pod jednym warunkiem: w tym samym terminie, czyli do 31 sierpnia 2024 roku, wykonajcie kartą debetową VISA wydaną do konta co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę! Mogą to być zarówno transakcje w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet. W zamian bank nagrodzi Was kolejną premią w wysokości 500 zł.

Razem możecie więc zgarnąć 1000 zł bonusu na niesamowicie prostych warunkach!

Wydanie nagród – PKO Konto Firmowe

500 zł bonusu za otwarcie konta firmowego otrzymacie najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Z kolei bonus za wykonanie 5 płatności kartą trafi na Wasze konto w terminie do 30 września 2024 roku. Do tego czasu nie wypowiadajcie umowy o prowadzenie konta ani karty, nie odwołujcie też wyrażonych zgód.

Szczegółów promocji szukajcie w regulaminie.

1200 zł premii za terminal płatniczy

Ta promocja jest przeznaczona dla osób, które w swojej działalności potrzebują terminala do płatności kartą. W akcji mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący pozarolniczą działalność gospodarczą, którzy założą lub posiadają już Konto Firmowe PKO BP i co najmniej od 31 maja 2024 roku nie posiadali umowy z firmą eService dostarczającą terminale dla klientów PKO BP.

Akcja potrwa w terminie do 31 sierpnia 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 1600 nagród. Chcąc zgarnąć jeden z bonusów, upewnijcie się, że wyraziliście wymienione wcześniej zgody, a następnie, w czasie trwania akcji, zawnioskujcie i zawrzyjcie umowę o terminal POS za pośrednictwem PKO BP. Zrobicie to w placówce banku lub w bankowości elektronicznej.

1200 zł premii trafi na Wasze konto do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe PKO BP – opłaty

W promocji biorą udział dwa rachunki biznesowe: PKO Konto Firmowe oraz PKO Konto Firmowe Premium. Z uwagi na wysokie opłaty związane z tym drugim, większość z Was z pewnością wybierze pierwsze z wymienionych. Jego warunki przedstawiają się następująco:

  • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływów zewnętrznych w kwocie co najmniej 2000 zł miesięcznie (bez tego opłata wyniesie 12 zł miesięcznie) lub bezwarunkowo przez pierwsze 6 miesięcy dla osób, które prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 12 miesięcy,
  • 0 zł za wydanie karty debetowej VISA,
  • 0 zł za korzystanie z karty debetowej do konta pod warunkiem wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych każdego miesiąca (w przeciwnym wypadku opłata to 10 zł miesięcznie),
  • 0 zł za 10 pierwszych przelewów krajowych i SEPA w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej PKO BP (opłata za każdy kolejny przelew w miesiącu to 1 zł),
  • 0 zł za wszystkie wpłaty kartą we wpłatomatach PKO BP do kwoty 50.000 zł miesięcznie,
  • 0 zł za wszystkie wypłaty kartą z bankomatów PKO BP.

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów