fbpx

Konto firmowe Nest Bank: nawet 500 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem w promocji bezwarunkowo darmowego BIZnest Konta + 400 zł w promocji z terminalem płatniczym!

Trwa do:
30 września 2024

Konto firmowe Nest Bank od dawna zajmuje czołowe miejsce w naszym rankingu kont firmowych! Dzieje się tak nie przez przypadek: to jedno z pierwszych bezwarunkowo darmowych kont dla biznesu, zwolnione z opłat za podstawowe czynności, z wygodną aplikacją i bogatym pakietem usług do wyboru. W kolejnej odsłonie swojej akcji promocyjnej do naszej dyspozycji jest aż 500 zł premii w formie 5-procentowego zwrotu za płatności kartą oraz BLIKiem. W porównaniu do poprzedniej edycji promocji okres karencji został skrócony aż o rok! Dzięki temu jeszcze więcej powracających klientów Nest Banku będzie mogło skorzystać z niniejszej akcji. Dodatkowo, polecając rachunki Nest Banku swoim znajomym, możecie zgarnąć przy okazji nawet 2000 zł bonusu! Przypomnę też o promocji konta osobistego, w ramach której dostępna jest premia na start w wysokości 100 zł oraz lokata i konto oszczędnościowe na 7,1% w skali roku.

Uczestnicy promocji Nest Bank – konto firmowe

Akcja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz fundacje i stowarzyszenia z siedzibą na terenie Polski, które nie posiadały konta firmowego Nest Banku od 1 stycznia 2022 roku.

Co ważne, korzystanie z produktów banku przeznaczonych dla klientów indywidualnych nie stanowi problemu i nie wyklucza możliwości udziału w opisywanych akcjach. Możecie więc zacząć od założenia konta osobistego, gdzie do zdobycia jest premia na start w wysokości 100 zł.

Zasady akcji Nest Bank – „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem z Biznes Kontem”

Akcja promocyjna potrwa w terminie do 30 września 2024 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek o BIZnest Konto za pomocą dedykowanej strony promocji, wyrażając niezbędne zgody marketingowe (mowa o zgodzie na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku wszystkimi kanałami: przez SMS/MMS, telefon, e-mail i w bankowości internetowej/mobilnej).

Podpisanie umowy o prowadzenie rachunku i wyrażenie zgód musi nastąpić w ciągu 14 dni od chwili złożenia wniosku. Możecie to zrobić na kilka sposobów: w oddziale banku, poprzez kuriera lub potwierdzając swoją tożsamość i wniosek przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z Waszego konta w innym banku. Dostępna jest także opcja wideoweryfikacji podczas rozmowy z konsultantem.

Metody zakładania konta w Nest Banku

5% zwrotu za płatności aż do 500 zł łącznej premii!

Nest Bank proponuje całkiem wysoki zwrot o wartości 5%. Zwrot obejmuje transakcje kartą oraz BLIKiem. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł. Aby go zdobyć, wystarczy suma płatności w kwocie 1000 zł miesięcznie. Oczywiście otrzymacie także zwrot za mniejsze kwoty (na przykład 30 zł zwrotu za sumę transakcji 600 zł).

Zwrot będzie naliczany od transakcji wykonanych w każdym z 10 kolejnych miesięcy, licząc od tego, w którym podpiszecie umowę o konto lub od następnego miesiąca. Istnieje jednak pewien warunek. Zwrot za dany miesiąc zostanie naliczony tylko wtedy, jeśli w tym samym miesiącu:

  • wykonacie przelew pełnej składki ubezpieczenia do ZUS lub przelewu comiesięcznej należnej zaliczki na podatek dochodowy do właściwego urzędu skarbowego w pełnej wysokości,
  • zapewnicie sumę wpływów na konto o łącznej wartości 5000 zł miesięcznie (mogą one pochodzić na przykład z Waszego konta w innym banku).

Przykładowo: podpisując umowę o konto firmowe w lipcu 2024 roku, możecie zacząć wykonywać przelewy do ZUS i/lub US od lipca 2024 roku do maja 2025 roku i w tych samym miesiącach dokonywać płatności kartą i BLIKiem. Możecie też wykonać pierwszą płatność oraz przelew do ZUS/US dopiero w sierpniu, a później w kolejnych dziewięciu miesiącach kalendarzowych, czyli od września 2024 roku do maja 2025 roku.

5% zwrotu za płatności – darmowe konto firmowe Nest Bank!

Wydanie nagród i technikalia

Zwroty za płatności zostaną wypłacone na Wasze konto zawsze do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Do czasu otrzymania premii nie zamykajcie konta i nie odwołujcie wyrażonych zgód

Ponadto pamiętajcie, że warunek opłacenia ZUS lub zaliczki na podatek dochodowy wymaga zapłacenia pełnej kwoty wymaganej w danym miesiącu. Bank może chcieć to zweryfikować, wówczas zwróci się do Was w wiadomości z prośbą o przesłanie na przykład skanu dokumentu księgowego z wyliczeniem tej kwoty. Jeśli tego nie zrobicie w ciągu maksymalnie 7 dni – warunek nie zostanie spełniony.

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców nagrody i bonusy stanowią przychód, który należy uwzględnić w księgach firmy i odprowadzić od niego podatek. Wasz dział księgowości z pewnością poradzi sobie z tym rozliczeniem 🙂

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „5% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem z Biznes Kontem”.

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy

Żeby otrzymać premię, należy wyrazić chęć podpisania umowy o terminal podczas wnioskowania o konto lub z poziomu bankowości elektronicznej – w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek. Umowę należy z kolei sfinalizować w ciągu maksymalnie 60 dni od chwili otwarcia BIZnest Konta. Musicie ponadto wyrazić niezbędne zgodny marketingowe.

Wartość premii za terminal płatniczy uzależniona jest średnich obrotów na terminalu w ciągu 3 następnych miesięcy po podpisaniu umowy (nie liczymy pierwszego niepełnego miesiąca) oraz rodzaju terminala. Schemat widzicie poniżej.
Bank przekaże premię na Wasze konto w terminie do końca piątego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminalaNest Bank – stawka premii za terminal

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Nawet 400 zł za terminal płatniczy”.

Do 2000 zł w programie poleceń

Nawet 2000 zł premii możecie zyskać jako uczestnicy programu poleceń Nest Banku.

Za każde skuteczne polecenie konta firmowego otrzymacie 400 zł premii (polecając konto osobiste, zgarniecie z kolei 100 zł premii). Nawet 1000 zł premii zarobicie za skuteczne polecenie kredytu firmowego.

Na swoją dolę mogą liczyć również polecone przez Was osoby pod warunkiem, że nie posiadały konta osobistego, firmowego lub kredytu dla firm (w zależności od tego, o który produkt wnioskują) w Nest Banku w okresie po 1 stycznia 2022 roku. Polecającymi mogą zostać zarówno dotychczasowi klienci banku, jak i osoby, które dopiero założą konto w Nest Banku.

Aby zacząć polecać konta Nest Banku pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych oraz rejestracji w programie na stronie programu poleceń. Tam też otrzymacie kod polecający, który będziecie mogli udostępniać swoim bliskim. Program poleceń trwa w okresie do 30 września 2024 roku.

Abyście mogli otrzymać premię za skuteczne polecenie, polecony musi spełnić kilka prostych wymagań, a konkretnie – w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia rachunku/podpisania umowy o kredyt firmowy:

  • zapewnić wpływy zewnętrzne na konto firmowe w kwocie minimum 5000 zł (lub 2000 zł w przypadku poleconych kont osobistych) oraz
  • wykonać 5 dowolnych transakcji spośród wymienionych: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Do tego momentu musicie posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń.

BIZnest Konto w Nest Bank – szczegóły

Rachunek firmowy Nest Banku jest zwolniony z sześciu najważniejszych opłat:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego (dotyczy pierwszego konta przedsiębiorcy),
  • 0 zł za kartę debetową VISA (dotyczy pierwszej karty debetowej),
  • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir,
  • 0 zł za kody SMS do autoryzacji internetowych,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty  BLIKIEM z bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w kraju (6 zł opłaty za wypłaty z innych bankomatów).

Darmowe konto firmowe Nest Bank – porównanie z innymi bankami

Więcej szczegółów znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji dla kont i kart.

Jeśli chodzi o terminal płatniczy, to sprawa jest jasna. W ramach programu Polska Bezgotówkowa użytkownik, który nigdy wcześniej nie posiadał terminala, jest zwolniony z opłat za aktywację i instalację urządzenia. Brak też opłat za dzierżawę i prowizji od transakcji kartą. Preferencyjne warunki utrzymane będą przez 12 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać stawki wynikające z umowy z firmą Fiserv Polska. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów