Konto firmowe ING Bank Śląski: 1500 zł premii w formie zwrotów za płatności kartą Mastercard oraz brak opłat za konto przez 2 lata!

Trwa do:
30 września 2023

Konto firmowe ING Banku Śląskiego w nowym etapie promocji oferuje aż 1500 zł premii i to na znacznie lepszych warunkach! W trwającej do 30 września 2023 roku promocji dla nowych użytkowników możecie zyskać do 1500 zł premii w formie zwrotów za płatności kartą Mastercard (w poprzednim etapie premia wynosiła maksymalnie 500 zł). Zasady są wyjątkowo łatwe, a potencjalny bonus wysoki – moneyback wynosi aż 10% (uczestnicy poprzedniego etapu zyskiwali do 5%) wartości transakcji. Łącząc to z trwającą do odwołania akcją znoszącą główne opłaty za użytkowanie konta firmowego przez okres 24 miesięcy, zyskujemy solidną propozycję w stabilnym i zaufanym banku. Przy okazji zapraszam Was do analizy promocji dla klientów indywidualnych, gdzie zdobędziecie nawet 250 zł premii na start!

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział:

  • przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą,
  • osoby prawne (spółki, samorządy),
  • jednostki niebędące osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną wykonująca działalność gospodarczą (w tym również wspólnicy spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej, przy czym spółka jawna i partnerska jest uznana za jednego Uczestnika).

…pod warunkiem, że na dzień 31 marca 2023 roku nie posiadali/ły rachunku firmowego w ING Banku Śląskim. Regulamin natomiast nie wyklucza osób, które korzystają lub korzystały z jakiegokolwiek produktu banku skierowanego do klientów indywidualnych.

Uczestnicy poprzedniego etapu promocji ucieszą się z zapisu regulaminu:

Wzięcie udziału w pierwszym etapie Promocji i odebranie nagrody za pierwszy etap nie wyklucza Uczestników z udziału w drugim etapie Promocji. Aby wziąć udział w drugim etapie Promocji Uczestnicy zobowiązani są kontynuować spełnianie warunków Promocji w drugim etapie Okresu promocji.


Konto Firmowe ING Bank Śląski – zasady akcji

Promocja potrwa w terminie do dnia 30 września 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród o wartości 2.100.000 zł. Aby wziąć udział w akcji i zgarnąć premię, powinniście do tego czasu złożyć wniosek o otwarcie rachunku na dedykowanej stronie promocji i podpisać z bankiem umowę o Konto Direct dla Firmy wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard lub Mastercard Business (w PLN). W tym samym terminie powinniście także wypełnić formularz przystąpienia do promocji (znajdziecie go po zalogowaniu się do swojej bankowości elektronicznej) oraz udzielić niezbędnych zgód na przetwarzanie danych osobowych związanych z organizacją promocji (sprawdzicie je na drugiej stronie regulaminu promocji).

Konto Firmowe ING Banku Śląskiego nagrodzi Was 10-procentowym zwrotem za transakcje wykonywane kartą Mastercard.

Jak założyć konto firmowe w ING Banku Śląskim?

Wypłata nagród – jak przyznawane są zwroty?

Zwroty za płatności kartą będą naliczane tylko w okresie promocyjnym, a więc do dnia 30 września 2023 roku. Z każdym dniem maleje okazja do zyskania kolejnych złotówek na swoim koncie, dlatego proponuję nie zwlekać z decyzją, tym bardziej że nagród może nie wystarczyć dla wszystkich – każda kolejna transakcja, która kwalifikuje się do otrzymania zwrotu, zmniejsza pulę nagród.

Mowa o transakcjach dokonywanych jako zapłata za towary lub usługi przy użyciu karty (również za pośrednictwem aplikacji płatniczych). Wykluczone są wpłaty i wypłaty z bankomatów. Co ciekawe, jeśli do Waszego konta firmowego otwartego w promocji, przypisane są także inne karty Mastercard, możecie śmiało wykonywać za ich pomocą transakcje i otrzymywać za nie zwroty.

Bank będzie wypłacał zwroty do 20. dnia kalendarzowego licząc od dnia zakończenia promocji. Maksymalna wartość bonusu nie może przekroczyć 1500 zł (nie więcej niż 500 zł za jeden miesiąc). Do czasu otrzymania nagrody nie odwołujcie wyrażonych zgód i nie wypowiadajcie umowy rachunku.

Pamiętajcie o konieczności rozliczenia premii jako przychodu zgodnie z obowiązującymi przepisami, formą prawną Waszej działalności oraz wybranym sposobem opodatkowania.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji „Zyskaj z kartą Mastercard”.

Konto Direct dla Firmy – szczegóły rachunku

W ramach promocji zwalniającej z opłat za rachunek firmowy możecie korzystać z konta za 0 zł miesięcznie bez spełniania dodatkowych warunków. Opłata za kartę zostanie zniesiona, jeśli każdego miesiąca wydacie za jej pomocą co najmniej 300 zł (dla jednoosobowych działalności gospodarczych) lub 500 zł (w przypadku spółek). Zwolnione z opłat bezwarunkowo są przelewy internetowe w PLN i EUR (SEPA) oraz wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash.

Szczegółów zwolnienia z opłat szukajcie w regulaminie promocji dla jednoosobowych działalności gospodarczej oraz w regulaminie dla spółek.

Konto Firmowe Direct ma także sporo innych atutów, w tym między innymi możliwość zarejestrowania nowej działalności z księgowym banku, usługę rachunkowości z możliwością konsultacji ze specjalistą lub terminal płatniczy w swoim smartfonie za darmo przez 14 miesięcy.

Konto Firmowe ING Banku Śląskiego – kilka funkcjonalności

Klienci firmowi ING Banku Śląskiego w swoim aplikacjach znajdą także kilka przydatnych narzędzi, które mogą być pomocne w codziennej pracy i przy analizie wyników. Mały przedsmak widzicie poniżej:

Narzędzia dla przedsiębiorców

Więcej informacji na temat standardowych kosztów znajdziecie z kolei w Tabeli Opłat i Prowizji dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz w dokumencie dla spółek i samorządów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów