fbpx

Konto firmowe Alior Bank: 300 zł niesamowicie łatwej premii na start + 2000 zł zwrotu za ZUS i paliwo + 700 zł bonusu do wykorzystania w serwisie Allegro!

Trwa do:
30 września 2024

Konto firmowe Alior Bank dostępne jest obecnie w zupełnie innej niż dotychczas, dużo bardziej zrozumiałej promocji na start. Creme de la creme całego zestawu promocji to bonus powitalny o wartości 300 zł na bardzo łatwych zasadach – wystarczy, że podczas wnioskowania o rachunek wykorzystacie specjalny kod, który znajdziecie oczywiście w treści tego artykułu 😉 Do tego czeka na Was 10% zwrotu za przelewy do ZUS oraz transakcje na stacjach paliw (do 200 zł miesięcznie – nawet 2000 zł w całym okresie) oraz prosty do zdobycia bonus w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 700 zł! Łącznie do zdobycia jest zatem nawet 3000 zł premii! Maksymalna wartość premii jak zawsze pozostaje w Waszych rękach. Co prawda zdobycie pełnej puli może okazać się dość trudne, jednak nawet mniej aktywni użytkownicy, korzystający ze swojego konta w bardzo podstawowy sposób, mogą całkiem sporo zarobić. Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, zaś w ramach promocji dodatkowo zostaniecie zwolnieni z opłaty za kartę debetową do końca 2024 roku. Przy okazji przypominam o trwającej promocji konta osobistego, w której do zdobycia jest nawet 940 zł premii oraz promocji karty kredytowej z nawet 900 zł zwrotu za transakcje!

Uczestnicy promocji Alior Bank

Zestaw promocji, który dla Was opisuję, to trzy oddzielne akcje, różniące się od siebie warunkami.

 • Promocja z 300 zł premii na start skierowana jest do użytkowników prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy nie posiadają i nie posiadali w Alior Banku żadnego produktu firmowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji.
 • Promocja to 10% zwrotu za przelewy do ZUS i płatności za paliwo do 200 zł miesięcznie (razem nawet 2000 zł) – dostępna jest dla nowych i obecnych klientów firmowych Alior Banku, pod warunkiem, że w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali karty debetowej wydanej do konta firmowego w Alior Banku.
 • Promocja z 700 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro przeznaczona jest dla klientów firmowych, którzy założą pierwsze firmowe konto Allegro dla swojej działalności i wystawią choć jedną ofertę sprzedaży.

Jeśli więc Alior Bank jest dla Waszej firmy całkowitą nowością, możecie odebrać do 2300 zł premii + 700 zł bonusu w formie karty podarunkowej Allegro i to nawet wtedy, gdy macie już w Alior Banku swoje konto osobiste lub inny produkt indywidualny! A jeśli nie posiadacie jeszcze konta osobistego w Alior Banku, przypominam o trwającej promocji, w której do zdobycia jest nawet 940 zł premii.

Zasady promocji Alior Banku

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

W tej sekcji rozpiszę po kolei zasady dostępnych w Alior Banku akcji dla firm. Premie możecie ze sobą łączyć, o ile spełniacie opisane wyżej wymagania.

 • 300 zł premii na start – zdobycie bonusu wymaga jedynie wpisania kodu PROMO300 i wykonania przelewu do ZUS lub organów podatkowych (domyślnie dla większości – Urzędu Skarbowego).
 • 10% zwrotu za paliwo i przelewy do ZUS to w obecnych czasach bardzo ciekawa promocja. 10% to nie w kij dmuchał – rzadko spotyka się bank z tak dużą wartością zwrotu za jakiekolwiek zakupy.
 • 700 zł w formie karty podarunkowej Allegro to wyjątkowo prosty do zdobycia bonus. Sami się o tym przekonacie 😉

Premia za konto firmowe Alior Bank

Zakładanie rachunku iKonto Biznes + 300 zł premii na start

 • Pierwszym krokiem będzie przejście na dedykowaną stronę promocji i złożenie wniosku o otwarcie iKonta Biznes wraz z kartą debetową Mastercard z Plusem. Macie na to czas w terminie do 30 września 2024 roku. Pamiętajcie, by we wniosku wpisać kod PROMO300 uprawniający Was do odbioru aż 300 zł premii na start.
 • Podpisanie umowy o rachunek powinno odbyć się w ciągu maksymalnie 15 dni od momentu złożenia wniosku. Finalizacja umowy może się odbyć w pełni online (z weryfikacją tożsamości za pomocą VideoSelfie lub wykonując przelew weryfikacyjny z konta w innym banku) lub za pośrednictwem kuriera.
 • Żeby odebrać 300 zł łatwej premii na start, w ciągu 45 dni kalendarzowych od otwarcia konta firmowego wykonajcie przelew do ZUS lub organów podatkowych o dowolnej wartości.

300 zł premii na start otrzymacie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunek, czyli wykonacie przelew do ZUS/US. W dniu wydania premii należy posiadać wyrażone zgody marketingowe na przetwarzanie danych w celach marketingowych i w celu uzyskania informacji marketingowych wszystkimi kanałami.

Przykładowo: zakładając konto z kodem PROMO300 w lipcu 2024 roku i wykonując przelew do ZUS/US w tym samym miesiącu, bonus otrzymacie w terminie do końca sierpnia 2024 roku.

10% zwrotu za przelewy do ZUS i zakupy paliwa od Alior Banku – do 2000 zł premii

Nagrodą w tej części promocji jest comiesięczny zwrot za transakcje wykonane na stacjach paliw kartą Mastercard z Plusem oraz przelewy wykonywane z konta na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zwrot będzie naliczany przez 10 pierwszych miesięcy miesięcy, licząc już od miesiąca, w którym założycie konto. Przykładowo, jeśli założycie konto w lipcu 2024 roku, będziecie otrzymywać zwroty za transakcje na stacjach paliw oraz przelewy do ZUS wykonane w okresie od lipca 2024 roku do kwietnia 2025 roku.

Zwrot ma wartość 10% i nie więcej niż 200 zł miesięcznie (maksymalnie więc 2000 zł łącznej premii z tytułu zwrotów). Premia zostanie naliczona od konkretnych transakcji oznaczonych kodami MCC: 5172, 5541, 5542, 5983 (punkty usługowo – handlowe, które zajmują się detaliczną sprzedażą paliw i olejów napędowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej) oraz przelewów do ZUS.

Aby wspomniany zwrot w ogóle został naliczony, należy jednak wykonać w każdym z 10 miesięcy:

 • Warunek pierwszy to wykonanie kartą lub kartami (chodzi konkretnie o karty Mastercard z Plusem, jeśli posiadacie ich więcej) wydanymi do konta firmowego w Alior Banku transakcji na kwotę co najmniej 1000 zł w miesiącu, za który chcecie otrzymać zwrot za paliwo i płatności do ZUS. Zapis o 1000 zł nie odnosi się wyłącznie do płatności na stacjach paliw. Wasze wydatki kartą powinny po prostu opiewać na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Mogą to być zarówno płatności bezgotówkowe (kartą stacjonarnie lub online), jak i gotówkowe, czyli zwykłe wypłaty kartą z bankomatów. Nie zostaną jednak zaliczone płatności polegające na wypłatach z terminali (cash back) i podobne transakcje.
 • Warunek drugi to wykonanie co najmniej 1 przelewu do ZUS w tym samym miesiącu. Kwota przelewu nie ma znaczenia.

Jeśli w danym miesiącu nie spełnicie powyższych warunków – zwrot nie zostanie naliczony!

Rachunek jest prosty. Aby miesięcznie otrzymać zwrot na poziomie 200 zł, na stacjach należałoby wydać na składki ZUS i/lub zakupy na stacjach paliw kwotę co najmniej 2000 zł. Nie powinno być z tym problemu 😉

Zwrot za paliwo od Alior Bank!


Zwroty będą wypłacane przez bank do 15. dnia kolejnego miesiąca. Przykładowo, zwrot za transakcje wykonane w lipcu 2024 roku otrzymacie w terminie do 15 sierpnia 2024 roku. Nie otrzymacie nagrody, jeśli w dniu wypłaty danej premii Wasze konto zostanie zamknięte lub będzie w okresie wypowiedzenia.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji – 10% zwrotu za paliwo.

700 zł premii dla firm od Alior Banku do wykorzystania w serwisie Allegro

Zasady tej promocji są bardzo proste: udział w akcji mogą wziąć przedsiębiorcy, którzy nigdy wcześniej nie mieli konta firmowego na platformie Allegro (Allegro będzie weryfikować NIP Waszej firmy – jeśli kiedykolwiek wcześniej istniało już konto zarejestrowane na ten numer podatkowy – nie będziecie mogli wziąć udziału w promocji).

Promocja ma potrwać w terminie do 31 sierpnia 2024 roku, jednak niemal na pewno skończy się przed czasem – przewidziana pula nagród to tylko 71 sztuk (łącznie 50.000 zł).

Aby otrzymać nagrodę, powinniście w czasie trwania promocji (czyli w okresie do 31 sierpnia 2024 roku) zarejestrować nowe konto Allegro Firma za pośrednictwem linku, który prześle Wam Alior Bank i jako rachunek do wypłat wskazać rachunek firmowy założony w opisywanej dziś promocji. Następnie, w tym samym terminie, należy wystawić przynajmniej jedną ofertę sprzedaży na Allegro.

alior bank allegro 700 zl
Karta podarunkowa Allegro dla klientów Alior Banku!

Co ważne – nie musi faktycznie dojść do transakcji, wystarczy sam fakt wystawienia oferty. Nagrodę otrzymacie w wiadomości e-mail na adres podany w ustawieniach konta Allegro Firma do 30 dni roboczych od chwili spełnienia warunków.

Termin ważności vouchera jest ustalany przy jego wydawaniu, jednak nie może być krótszy niż 11 miesięcy. Voucher możecie wykorzystywać wielokrotnie aż do wyzerowania jego salda – od pewnego czasu karty podarunkowe Allegro można także łączyć ze sobą (nawet 15 kart w jednej transakcji), realizując zakupy na większą wartość (maksymalnie 4000 zł). Więcej na temat bonów do Allegro przeczytacie na dedykowanej stronie.

Szczegółów szukajcie w:

iKonto Biznes Alior Bank – szczegóły rachunku

W ramach promocji „Plusy Karty z Plusem” klienci, którzy złożą wniosek o wydanie karty debetowej Mastercard z Plusem do iKonta Biznes w aktualnej promocji zyskają zwolnienie z miesięcznych opłat za korzystanie z karty debetowej Mastercard z Plusem. Zwolnienie będzie obowiązywało do końca 2025 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Plusy karty z Plusem”.


Koszty prowadzenia rachunku wyglądają więc następująco:

 • 0 zł  za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł  za kartę do konta w ramach wspomnianej promocji,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatu sieci Euronet oraz pierwszą wypłatę z bankomatu sieci Planet Cash, każda kolejna 5 zł,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet (również do US i ZUS),
 • 0 zł za pierwsze 10 SMS autoryzacyjnych, za każdy kolejny opłata wyniesie 20 groszy,
 • 0 zł za przelewy SEPA wykonywane przez bankowość online.

Bezwarunkowo darmowe konto firmowe Alior Bank

Szczegółowo o opłatach poczytacie w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów