Konto Citi Priority: 150 zł premii, darmowe konto, karta i bankomaty oraz przelewy walutowe bez prowizji za przewalutowanie!

Ruszyła kolejna bardzo dobra promocja Konta Internetowego Citi Priority. Rachunek ten zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz 3 przelewy natychmiastowe przez Internet. Oprócz tego możecie skorzystać z pełnego pakietu promocji: 150 zł premii na start, 0 zł prowizji z tytułu udzielenia limitu oraz możliwość korzystania ze środków banku do 7 dni bez odsetek w każdym miesiącu (sumarycznie daje to do 84 dni darmowego kredytu w skali roku), a także 0 zł prowizji za przewalutowanie przelewów wykonanych w walucie obcej. Mówiąc prościej, przelewy będą wykonywane po kursie średnim! Uwaga – bank zdecydowanie uprościł warunki uczestnictwa w stosunku do ostatnio analizowanej promocji. Co tu kryć, Konto Internetowe Citi Priority to obecnie jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Sytuacja ta dotyczy również współposiadania oraz pełnomocnictwa do rachunku. Natomiast posiadanie w powyższym okresie jakiegoś innego produktu (na przykład karty kredytowej) w żaden sposób nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej promocji. To duża (a zarazem pozytywna) zmiana w stosunku do trwającej jeszcze promocji konta Citi Priority, w której również do zdobycia jest 150 zł premii, a w której wykluczeni są posiadacze jakiegokolwiek produktu w Citi.

W związku z tym, jeżeli korzystaliście z dotychczasowych promocji karty kredytowej Citi, wówczas możecie również zawnioskować o konto, dzięki czemu zwiększycie swoje dochody o kolejne 150 zł. Mało tego, będąc dotychczasowym klientem Citi, umowę otrzymacie w ramach bankowości elektronicznej, zatem nie będziecie musieli czekać na kuriera.

Osobom, które nie posiadają jeszcze karty w Citku polecam natomiast jedną z promocji karty kredytowej:

 

Jak założyć konto w promocji?

Aby założyć promocyjne konto, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 5 października 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. Promocja jest nielimitowana! Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na przetwarzanie danych w celach informowania Was o nowych produktach banku i jego partnerów, w celach marketingowych oraz w celach otrzymywania informacji handlowych.

 

150 zł premii – warunki promocji

Łączny bonus podzielony jest na 5 miesięcznych transz po 30 zł każda. Warunkiem otrzymywania zwrotów jest zapewnianie w ciągu 5 kolejnych pełnych miesięcy po otwarciu konta wpływów z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie co najmniej jednej płatności kartą w każdym z miesięcy objętych promocją. Przykładowo, podpisując umowę w październiku, wymienione warunki należy spełniać od listopada do marca 2019 roku. Niespełnienie warunku w danym miesiącu nie wyrzuca Was z promocji. Premia za dany miesiąc przepadnie, ale będziecie mogli kontynuować zdobywanie bonusów w kolejnych miesiącach.

Na potrzeby promocji zaliczają się zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności internetowe. Co do wpływu wynagrodzenia, jedynym wykluczeniem jest fakt, iż nie może on pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy dla klientów indywidualnych. Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

Premia walutowa

Kolejna część promocji to rezygnacja z pobierania przez bank marży podczas przewalutowania przelewów walutowych wykonanych z konta Citi Priority (bank będzie je wypłacał w formie zwrotów na konto). Mówiąc prościej, przelewy zostaną wykonane po kursie średnim! Preferencyjne warunki będą obowiązywały przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek. Maksymalna miesięczna kwota przelewów od których zostanie naliczona premia to 20.000 zł. Premie będą wypłacane w kolejnym miesiącu po wykonaniu przelewu. W przypadku franka szwajcarskiego marża wynosi 0,8% (w weekendy oraz święta 3%), zaś w przypadku pozostałych walut 4%. Stosowane przez Citibank kursy znajdziecie pod tym linkiem.

Zwróćmy jednak uwagę, ile kosztują przelewy internetowe w walucie obcej. W przypadku przelewów wewnętrznych w ramach Citibanku, wszystkie przelewy walutowe są darmowe. Jeśli chodzi o przelewy zewnętrzne dla waluty Euro, przelew SEPA kosztuje 5 zł niezależnie od kwoty transakcji. Dla innych walut opłata jest zmienna i wynosi 0,25% wartości transakcji (minimum 10 zł, maksimum 100 zł). Co ciekawe, w przypadku waluty CHF, pobrana prowizja będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, dlatego możemy rzec, iż przelewy frankowe są darmowe.

Co zatem bardziej się opłaca? Przelewy z konta Citi Priority (prowadzonego w walucie PLN), czy też założenie konta walutowego na przykład w ramach Kantoru Walutowego Alior Banku? To już musicie ocenić (policzyć) sami.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji oraz w regulaminie promocji.

 

7 dni darmowego limitu w koncie w każdym miesiącu

Zakładając internetowe konto Citi Priority możecie również skorzystać z preferencyjnej oferty limitu w koncie. Motywy takiego działania mogą być dwa. Po pierwsze, przez 84 dni w roku możecie za darmo korzystać ze środków udostępnionych przez bank, które ulokujecie w tym czasie przykładowo na koncie oszczędnościowym. Drugi z motywów to budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u. Jest to świetny (czytaj: darmowy) sposób na polepszenie scoringu, ponieważ bank nie pobiera prowizji za przydzielenie limitu w koncie. Pierwsza prowizja może pojawić się dopiero za odnowienie limitu po pierwszym roku (wynosi ona 1% wartości limitu, nie mniej niż 50 zł). Oczywiście możecie uniknąć tej opłaty, rezygnując z usługi przed upływem roku. Warto jeszcze wspomnieć, iż w przypadku korzystania z limitu dłużej niż 7 dni w miesiącu, standardowe oprocentowanie wynosi 8,75% w skali roku (RRSO 9,11%).

O tym jak funkcjonuje tego typu usługa szczegółowo opowiadałem w artykule dotyczącym limitu w koncie Banku Millennium. Tam działa to podobnie. Bank również nie pobiera odsetek, jeśli korzystacie ze środków do 7 dni w miesiącu.

Szczegóły: wzór umowy limitu w koncie oraz oferta linii kredytowej

 

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

 

Pierwsze cztery pozycje gwarantowane są przez regulamin do 1 stycznia 2021 roku! Więcej na temat opłat w:

Jako, że jest to konto internetowe, bank pobiera dość słone opłaty za mniej standardowe usługi. Należą do nich wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale – każda transakcja wiąże się z kosztem równym 20 zł. Tyle samo zapłacicie za przelewy zrealizowane za pośrednictwem infolinii (o ile ktoś jeszcze korzysta z tego typu usług). Ponadto bank pobiera opłatę miesięczną za dostęp do usługi bankowości telefonicznej CitiPhone w wysokości 6 zł. Aby opłata ta nie była jednak pobierana, wystarczy nie korzystać z wymienionej usługi.

 

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów