fbpx

Konto Citi Priority: 150 zł premii oraz zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, kartę debetową oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Po krótkiej przerwie powraca bardzo dobra promocja Konta Internetowego Citi Priority. Ponownie możecie zdobyć 150 zł łatwej premii. Oprócz tego ogromną zaletą rachunku od Citibanku są warunki na jakich jest on prowadzony. Citi Priorty zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz 3 przelewy natychmiastowe przez Internet. Co tu kryć, tego typu dobrodziejstwa są już rzadko spotykane, zatem należy przyznać, iż jest to jedno z najlepszych kont bankowych na rynku. Oprócz tego możecie skorzystać z limitu w koncie bez prowizji i bez odsetek przez 7 dni w każdym miesiącu (sumarycznie daje to do 84 dni darmowego kredytu w skali roku). Dodatkowym bonusem w promocji jest zwrot prowizji za przewalutowanie poleceń przelewów wykonanych z konta.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji wykluczone są osoby, które posiadały dowolny produkt w Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Niestety w stosunku do ostatniej edycji promocji, warunki uczestnictwa zostały zaostrzone. Poprzednio wykluczone było wyłącznie posiadanie kont osobistych lub oszczędnościowych. Sytuacja ta dotyczy również współposiadania oraz pełnomocnictwa do rachunku. 

Jeśli nie posiadacie jeszcze karty w Citi Handlowym, po założeniu konta możecie skorzystać z wybranej promocji karty kredytowej:

 

Jak założyć konto w promocji?

Aby założyć promocyjne konto, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 3 stycznia 2019 roku do 5 marca 2019 roku. Liczba wniosków w promocji jest nielimitowana! Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody marketingowe i handlowe.

 

150 zł premii – warunki promocji

Łączny bonus podzielony jest na 5 miesięcznych transz po 30 zł każda. Warunkiem otrzymywania zwrotów jest zapewnianie w ciągu 5 kolejnych pełnych miesięcy po otwarciu konta wpływów z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Przykładowo, podpisując umowę w styczniu, wymienione warunki należy spełniać od lutego do czerwca 2019 roku. Niespełnienie warunku w danym miesiącu nie wyrzuca Was z promocji. Premia za dany miesiąc przepadnie, ale będziecie mogli kontynuować zdobywanie bonusów w kolejnych miesiącach.

Co do wpływu wynagrodzenia, jedynym wykluczeniem jest fakt, iż nie może on pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy dla klientów indywidualnych. Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

Premia walutowa

Kolejna część promocji to rezygnacja z pobierania przez bank marży podczas przewalutowania przelewów walutowych wykonanych z konta Citi Priority (bank będzie je wypłacał w formie zwrotów na konto). Mówiąc prościej, przelewy zostaną wykonane po kursie średnim! Preferencyjne warunki będą obowiązywały przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek. Maksymalna miesięczna kwota przelewów od których zostanie naliczona premia to 20.000 zł. Premie będą wypłacane w kolejnym miesiącu po wykonaniu przelewu. W przypadku franka szwajcarskiego marża wynosi 0,8% (w weekendy oraz święta 3%), zaś w przypadku pozostałych walut 4%. Stosowane przez Citibank kursy znajdziecie pod tym linkiem.

Zwróćmy jednak uwagę, ile kosztują przelewy internetowe w walucie obcej. W przypadku przelewów wewnętrznych w ramach Citibanku, wszystkie przelewy walutowe są darmowe. Jeśli chodzi o przelewy zewnętrzne dla waluty euro, przelew SEPA kosztuje 5 zł niezależnie od kwoty transakcji. Dla innych walut opłata jest zmienna i wynosi 0,25% wartości transakcji (minimum 10 zł, maksimum 100 zł). Co ciekawe, w przypadku waluty CHF, pobrana prowizja będzie zwrócona w ciągu 5 dni roboczych, dlatego możemy rzec, iż przelewy frankowe są darmowe.

Co zatem bardziej się opłaca? Przelewy z konta Citi Priority (prowadzonego w walucie PLN), czy też założenie konta walutowego na przykład w ramach Kantoru Walutowego Alior Banku, aplikacji Monese lub konta N26? To już musicie ocenić (policzyć) sami.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji oraz w regulaminie promocji.

 

7 dni darmowego limitu w koncie w każdym miesiącu

Zakładając internetowe konto Citi Priority możecie również skorzystać z preferencyjnej oferty limitu w koncie. Motywy takiego działania mogą być dwa. Po pierwsze, przez 84 dni w roku możecie za darmo korzystać ze środków udostępnionych przez bank, które ulokujecie w tym czasie przykładowo na koncie oszczędnościowym. Drugi z motywów to budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u. Jest to świetny (czytaj: darmowy) sposób na polepszenie scoringu, ponieważ bank nie pobiera prowizji za przydzielenie limitu w koncie. Pierwsza prowizja może pojawić się dopiero za odnowienie limitu po pierwszym roku (wynosi ona 1% wartości limitu, nie mniej niż 50 zł). Oczywiście możecie uniknąć tej opłaty, rezygnując z usługi przed upływem roku. Warto jeszcze wspomnieć, iż w przypadku korzystania z limitu dłużej niż 7 dni w miesiącu, standardowe oprocentowanie wynosi 8,75% w skali roku (RRSO 9,11%).

O tym jak funkcjonuje tego typu usługa szczegółowo opowiadałem w artykule dotyczącym limitu w koncie Banku Millennium. Tam działa to podobnie. Bank również nie pobiera odsetek, jeśli korzystacie ze środków do 7 dni w miesiącu.

Szczegóły: wzór umowy limitu w koncie oraz oferta linii kredytowej

 

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

 

Pierwsze dwie pozycje gwarantowane są przez regulamin do 1 lipca 2021 roku! Więcej na temat opłat w:

Jako, że jest to konto internetowe, bank pobiera dość słone opłaty za mniej standardowe usługi. Należą do nich wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale – każda transakcja wiąże się z kosztem równym 20 zł. Tyle samo zapłacicie za przelewy zrealizowane za pośrednictwem infolinii (o ile ktoś jeszcze korzysta z tego typu usług). Ponadto bank pobiera opłatę miesięczną za dostęp do usługi bankowości telefonicznej CitiPhone w wysokości 6 zł. Aby opłata ta nie była jednak pobierana, wystarczy nie korzystać z wymienionej usługi.

 

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

-<

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów