fbpx

Citi Handlowy: darmowa roczna konsolidacja kredytów z kartą Citi Simplicity do 10.000 zł (RRSO 0%) – ruszyła II edycja promocji

Bank Citi Handlowy przedłużył bardzo ciekawą promocję darmowej karty Simplicity, w której możecie skonsolidować swoje dotychczasowe zobowiązania do kwoty 10.000 zł, a nowe zadłużenie rozłożyć na 12 miesięcznych rat z RRSO na poziomie 0%. Bank nie pobierze od Was prowizji, odsetek, czy też opłaty operacyjnej. Jak wyliczyłem w poprzednim artykule, oszczędność może sięgać nawet 550 zł w odniesieniu do innych tego typu pożyczek. Plusem niniejszej promocji jest również stosunkowo krótki okres karencji. Co do samej karty Simplicity, jej główne cechy to brak opłaty za wydanie karty, brak opłaty z tytułu użytkowania karty, a także darmowe monity i powiadomienia SMS. Przy okazji przypominam o promocji darmowego konta Citi Priority z premią do 150 zł oraz 100 zł za polecenie.

 

Kto może skorzystać z promocji?

W stosunku do innych promocji kart kredytowych, w tym przypadku Citi Handlowy ponownie stosuje skrócony okres karencji. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie, przy co najmniej 3-miesięcznym stażu w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zarobki: 2500 zł, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (przedostatnia strona).

Kluczowym warunkiem na potrzeby niniejszej promocji jest oczywiście posiadanie zobowiązań wykazanych w bazie Biura Informacji Kredytowej. Mówiąc prościej, musicie posiadać kredyt, pożyczkę, limit w koncie, kartę kredytową w dowolnym banku lub nawet pożyczkę parabankową, aczkolwiek tylko w przypadku firmy współpracującej z BIK. Maksymalna kwota, jaką możecie skonsolidować w przypadku promocji Citi to 10.000 zł. Jeżeli nie wiecie dokładnie, ile wynoszą wasze zobowiązania, możecie to sprawdzić za darmo korzystając z platformy Bancovo.

 

Jak zawnioskować o kartę kredytową i wziąć udział w promocji?

Początek jest standardowy, jak w przypadku pozostałych promocji Citibanku. Wypełniacie formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 19 listopada 2018 roku do 21 maja 2019 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później. Warunkiem udziału w promocji jest wyrażenie zgód na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych (telefonicznie oraz przez inne środki elektroniczne). Zgody te wyrazicie podczas rozmowy z konsultantem.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych dodatkowych produktów proponowanych przez konsultanta. 

Podczas rozmowy, konsultant przyjmie również od Was dyspozycję wykonania przelewu środków z limitu na karcie kredytowej, będącego spłatą dotychczasowych zobowiązań (w kwocie nie wyższej niż 10.000 zł). Wypłacona kwota zostanie rozłożona na 12 rat w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”. 

Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana tradycyjną pocztą.

 

 

Zbuduj zdolność kredytową za darmo!

Sprawdź kredyt na 12 miesięcy od Credit Agricole do 3000 zł

RRSO 0% oraz 50 zł premii za założenie konta

 

 

Korzyści uzyskane w ramach promocji

Pomimo, że w przypadku niniejszej promocji, nagroda nie jest wypłacana bezpośrednio, dla wielu osób może to być najkorzystniejsze rozwiązanie w całej dotychczasowej historii promocji kart Citi Simplicity. Otóż wasze obecne zadłużenie zostanie skonsolidowane do jednego kredytu, którego warunki są najlepsze z możliwych, a mianowicie:

  • 0% prowizji,
  • 0% odsetek, 
  • 0 zł opłaty operacyjnej za plan spłat ratalnych „Komfort”.

Oczywiście w takim przypadku RRSO wyniesie okrągłe 0%, co dla kredytu na kwotę 10.000 zł jest rynkowym hitem. Korzystając kalkulatora kredytowego, obliczyłem, iż w przypadku kredytu na kwotę 10.000 zł, 12-miesięcznym okresie spłaty oraz oprocentowaniu na poziomie 10% w skali roku, suma odsetek wyniosłaby sięgałaby nawet 550 zł!

Dodatkowym plusem promocji jest uwolnienie się z pętli kredytowej, jeśli w takową wpadliście. Konsolidacja pozwoli Wam złapać oddech w przypadku gdy obecne zobowiązania „wiszą Wam u szyi” i macie problem z ich spłatą. W przypadku promocji Citi (dla wariantu 10.000 zł) miesięczna rata wyniesie po prostu 833,33 zł, czyli samą spłatę kapitału. Będzie miało to oczywiście pozytywny wydźwięk w przypadku waszej historii kredytowej w bazach BIK-u.

Szczegóły w regulaminie promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity”.

 

Zamów kartę kredytową i skonsoliduj swoje kredyty

 

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity wielokrotnie była wyróżniona jako najlepsza karta na rynku. Co zatem składa się na ten sukces? Z pewnością kwestia opłat, a w zasadzie ich braku:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą przykładowo procentować w tym czasie na koncie oszczędnościowym. RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 10,47%.

Płatne mogą być wyłącznie dodatkowe usługi jak CitiPhone, czy też karta dodatkowa. Najlepiej po prostu nie wnioskować o te usługi. Pamiętajcie również o nienadpłacaniu karty ponad kwotę 200 zł, ponieważ taka sytuacja może doprowadzić do naliczenia opłaty 20 zł miesięcznie.

Karta Simplicity bierze udział w programie Mastercard Priceless Specials, w której możecie zbierać punkty wymienne na cenne nagrody. Przypominam, iż obecnie w programie trwa Black Friday.

Jeśli dotychczas nie posiadaliście karty kredytowej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej funkcjonowania, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów