fbpx

Klub Korzyści Toyota Bank już otwarty, czyli 50 zł premii oraz konkurs dla uczestników promocji organizowanych przez Toyota Bank i Agorę

Na przełomie lutego i marca tego roku miała miejsce dość duża akcja promocyjna organizowana przez Toyota Bank oraz spółkę Agora. „Duet lokat”, bo taką właśnie nazwę miała promocja, rozpoczynała kolejny „rok korzyści” w Toyota Banku. Następnym elementem w układance promocji Toyota Banku jest Klub Korzyści. Uczestnicy dotychczasowych akcji banku i spółki Agora mogą liczyć na 50 zł dodatkowej premii oraz cenne nagrody w konkursie organizowanym dla najaktywniejszych klientów banku.

 

 

Uczestnicy

Akcja skierowana jest do posiadaczy aktywnego Konta Jedynego w Toyota Banku, którzy mają wyrażone zgody handlowe oraz zgody marketingowe, zaś swoje konto założyli w jednej z poniższych promocji Toyota Banku i Agory:

Klikając w odnośniki przejdziecie do opisów danych promocji, co pozwoli Wam zweryfikować, czy konto na pewno zakładaliście podczas akcji z Agorą. Warto mieć na uwadze, iż w międzyczasie bank organizował także akcje Money Mania oraz Comperia Bonus. Założenie konta w ramach tych akcji nie uprawnia Was do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Klub Korzyści jest również otwarty dla osób, które założą Konto Jedyne w następnych akcjach organizowanych przez Toyota Bank oraz Agorę. Taki zapis regulaminu świadczy o tym, iż możemy spodziewać się kolejnych lokat z premią 🙂

 

Zasady Klubu Korzyści

Przesłaniem Klubu Korzyści jest zbieranie punktów przyznawanych w zamian za aktywne użytkowanie produktów Toyota Banku. Aby przystąpić do klubu, zarejestrujcie się w promocji za pośrednictwem linku zawartego w zaproszeniu wysłanym przez organizatora. Mail został zatytułowany jako Zaproszenie do rejestracji w klub.zpremia.pl. W moim przypadku wiadomość wpadła do spamu, zatem sprawdźcie, czy u Was nie jest podobnie. Na rejestrację macie czas do 31 grudnia 2017 roku. Jeśli jednak przystąpicie do klubu do 14 czerwca 2017 roku otrzymacie 300 punktów na start. Uzyskanie 50 zł premii wiąże się ze zdobyciem 1000 punktów, czyli już na wstępie zyskujecie 30% wymaganej sumy punktów.

Punkty będą przyznawane w przypadku wykonania następujących czynności:

 

 

 

 

 

 

 

W trakcie trwania promocji powyższa lista może być modyfikowana. Organizator może dokładać do niej kolejne produkty oraz ustanawiać specjalne okresy, w których liczba przyznawanych punktów będzie podwyższana. Jak na moje oko, najłatwiejszym sposobem dobicia do 1000 punktów będzie założenie dwóch lokat standardowych na okres 1 miesiąca. W zamian otrzymacie 800 punktów. Minimalna kwota takiej lokaty to 2000 zł, więc niezbędne będzie zaangażowanie 4000 zł. Obecne oprocentowanie lokaty na 1 miesiąc to marne 0,5% w skali roku. W dodatku warto zwrócić uwagę na fakt, iż lokaty 1-miesięczne i 3-miesięczne będą uprawniały do otrzymania punktów dopiero od września 2017 roku. Wówczas oprocentowanie może być inne. Jednak 50 zł bonusu i tak sprawi, że będzie to bardzo opłacalna inwestycja. Innym ciekawym rozwiązaniem może być Konto młodzieżowe Click. Jest ono dostępne wyłącznie dla osób do 24 roku życia. Więcej na temat tego konta pisałem tutaj.

Zbieranie punktów możliwe jest do 31 stycznia 2018 roku, zaś ostateczne podliczenie zebranych punktów nastąpi do 14 lutego 2018 roku. Wówczas nadany Wam zostanie jeden ze statusów:

 • Silver dla osób, które zbiorą od 1000 do 1999 punktów,
 • Gold dla osób, które zbiorą od 2000 do 2999 punktów,
 • Platinum dla osób, które zbiorą od 3000 do 3499 punktów,
 • Diamond dla osób, które zbiorą powyżej 3500 punktów.
Przyznanie danego statusu będzie determinowało udział w konkursie, o którym przeczytacie poniżej. Już za samo zdobycie statusu Silver otrzymacie 50 zł premii gwarantowanej. Maila z informacją o przyznaniu premii gwarantowanej otrzymacie do 16 marca 2018 roku. Następnie do 23 marca 2018 roku waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (link będzie podany w mailu). Premie gwarantowane zostaną wypłacone do końca marca 2018 roku. Oczywiście w dniu wypłaty bonusu, wasze Konto Jedyne musi być nadal aktywne. 
 
Konkurs

Drugi etap promocji, trwający od 15 lutego 2018 roku do 4 marca 2018 roku to konkurs dla uczestników Klubu Korzyści. Aby wziąć udział w konkursie należy do 4 marca 2018 roku przesłać pracę konkursową zgodną z tematem przydzielonym do danego statusu:

 • status Silver: propozycja hasła promującego „Moje korzystanie z Konta Jedynego”,
 • status Gold: propozycja hasła promującego „Jak oszczędzam z Toyota Bank”,
 • status Platinum: zdjęcie oraz hasło promujące „Za co najbardziej lubię Toyota Bank”,
 • status Diamond: zdjęcie oraz hasło promujące: „Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank”.

 

Nagrody są natomiast następujące:

 • Status „Silver”– 25 x Samsung Galaxy Tab A 7.0 o wartości 550 zł,
 • Status „Gold” – 10 x Smart watch Polar V800 HR o wartości 1800 zł,
 • Status „Platinum” – 10 x Samsung Galaxy S8 o wartości 3500 zł,
 • Status „Diamond” – 5 x voucher na wycieczkę o wartości 10 000 zł do zrealizowania w okresie do dnia 31.12.2018 roku.

Oprócz tego organizator zapewnia nagrodę dodatkową, która zostanie przekazana na poczet podatku dochodowego od otrzymanych nagród głównych. Oznacza to, iż wszelkie kwestie podatkowe załatwi za Was organizator.

Po szczegóły zarówno pierwszej części promocji, jak i konkursu odsyłam do regulaminu Klubu Korzyści.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów