fbpx

BNP Paribas: 150 zł kieszonkowego dla Twojego dziecka oraz 350 zł dla Ciebie

Trwa do:
31 października 2020

Bank BNP Paribas działa na pełnych obrotach. Obok trwającej właśnie promocji, w ramach której możecie zgarnąć 350 zł premii na start, pojawiła się promocja skierowana do dzieci (raczej tych starszych). Młodzież w wieku 13-18 lat może otrzymać nawet 150 zł premii, jeśli razem z rodzicem otworzy darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Wasze pociechy nauczą się dzięki temu zarządzania własnymi finansami, a przy okazji zgarną pierwsze 150 zł do ćwiczeń na „żywym organizmie”. Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do analizy!

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Uczestnik powinien zostać tak zwanym małoletnim współposiadaczem rachunku wraz ze swoim przedstawicielem ustawowym. Co ciekawe, regulamin promocji nie wspomina nic o okresie karencji. Możemy więc uznać, że jedyny warunek uczestnictwa to odpowiedni wiek. Zaczyna się zatem obiecująco. 

Jak wziąć udział w promocji

Wasza wspólna przygoda powinna rozpocząć się od wizyty w jednym z oddziałów banku BNP Paribas. Tam, wraz z pociechą, podpiszecie umowę o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową dla dziecka. Małoletni współposiadacz oraz opiekun powinni mieć również dostęp do bankowości internetowej. Na zawarcie umowy macie czas do 31 października 2020 roku

Aby założyć konto dziecku, najpierw wypadałoby założyć takowy rachunek dla siebie. Świetnym rozwiązaniem może być skorzystanie z promocji, w której możecie zyskać aż 350 zł premii na start.

Warunki uzyskania premii

Premia ma formę kieszonkowego – podzielona została na 6 części po 25 zł. Dziecko otrzyma 25 zł w miesiącu następującym po spełnieniu podstawowego warunku, jakim jest wykonanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych wykonanych kartą debetową – każdego miesiąca. Warunki należy zacząć spełniać od razu po założeniu konta. Mianowicie, pierwszym miesiącem spełniania warunków jest już miesiąc, w którym założycie konto. 

Kieszonkowe będzie wypłacane przez 6 kolejnych miesięcy, jednak bank weźmie pod uwagę transakcję wykonane do momentu ukończenia przez dziecko 18 roku życia. 

Zarówno małoletni współposiadacz, jak i przedstawiciel ustawowy muszą utrzymać aktywny rachunek przez 6 miesięcy. Konieczne jest także wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych. 

Wypłata premii

Bank będzie wypłacał premię Waszemu dziecku do 8. dnia kolejnego miesiąca, o ile będzie to dzień roboczy. Jeśli 8. dzień miesiąca wypadnie w weekend lub święto, premia zostanie wypłacona w najbliższy możliwy dzień. 

Szczegóły w regulaminie promocji.

Koszty i opłaty

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Podobnie, jak użytkowanie karty debetowej i korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce (do 26. roku życia nie wiąże się to z żadną opłatą). 

Abstrahując od ciekawej premii, omawiany rachunek jest naprawdę dobrą propozycją dla młodych osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie finansów osobistych.

Szczegóły: Tabela opłat i prowizji banku BNP Paribas.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów