Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku z moneyback 3% na paliwo oraz 1% na pozostałe zakupy, do 360 zł rocznie

2

Banki coraz chętniej promują swoje karty kredytowe. Liderem na tym polu jest oczywiście Citi Handlowy, jednak do grona kart kredytowych z premią dołącza TurboKARTA od Santander Consumer Banku. Bonusem jest tradycyjny moneyback wynoszący 3% od płatności na stacjach paliw oraz 1% w przypadku pozostałych transakcji bezgotówkowych. Maksymalny miesięczny zwrot to 30 zł, czyli do 360 zł rocznie. TurboKARTA może być zwolniona z opłaty miesięcznej pod warunkiem, iż wykonacie nią transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł.

 

 

Uczestnicy

Pod tym względem bank jest bardzo liberalny, nie narzuca żadnego okresu karencji, ani warunku „bycia nowym klientem”.

Program premiowy trwa już od 2015 roku. Przyznam, że dotychczas nie znałem oferty tej karty kredytowej. Informację o promocji otrzymałem od Comperii, za co serdecznie dziękuję.

 

Zasady promocji „Zakupy do pełna”

W ramach akcji, użytkownicy TurboKARTY mogą liczyć na moneyback:

  • w wysokości 3% wartości transakcji na stacjach paliw (zarówno zakup paliwa jak i pozostałych artykułów),
  • w wysokości 1% wartości transakcji dla pozostałych transakcji bezgotówkowych.

Dodatkowym warunkiem wypłaty zwrotów jest dokonywanie terminowej spłaty kwoty zadłużenia, wskazanej na zestawieniu transakcji za poprzedni okres rozliczeniowy, chociaż w jej minimalnej wysokości. Wypłacona premia będzie stanowić nadpłatę na rachunku karty kredytowej bądź pomniejszy dotychczasowe zadłużenie.

Osoby, które nie bardzo orientują się w zasadach działania kart kredytowych odsyłam do wpisu: Jak działa karta kredytowa…

Premie zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do dość krótkiego i przejrzystego regulaminu promocji.

 

 

Szczegóły TurboKARTY

  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł / 4,90 zł – opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1000 zł
  • okres bezodsetkowy – 54 dni

Pozostałe prowizje i opłaty dostępne są w cenniku, natomiast oprocentowanie zadłużenia po upłynięciu okresu bezodsetkowego naliczane jest zgodnie z tabelą oprocentowania.

Dodatkowym bonusem jest bezpłatny pakiet car assistance zapewniający pomoc w przypadku awarii, kradzieży samochodu lub braku paliwa. Szczegóły w pliku: Informacje dotyczące ubezpieczenia „Car assistance”.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów