Karta kredytowa VISA Castorama z 50 zł premii na start oraz dodatkowymi promocjami od Santander Consumer Bank

Współpraca banków z dużymi sieci handlowymi sprawia, iż są one wydajnym kanałem dystrybucji produktów finansowych. Przykładem takiej współpracy jest alians Castoramy oraz Santander Consumer Banku. We wszystkich Castoramach w Polsce ulokowane są Punkty Usług Finansowych Santander oferujące kredyty ratalne oraz karty kredytowe brandowane jako VISA Castorama. W ramach promocji „50 zł ekstra” możecie w łatwy sposób uzyskać 50 zł bonusu oraz skorzystać z innych promocji przeznaczonych dla posiadaczy karty VISA Castorama. Na wstępie warto zaznaczyć, iż jest to tradycyjna karta kredytowa, którą możecie płacić w każdym sklepie, czy w Internecie.

 

 

Uczestnicy

Oferta dostępna jest w Punktach Usług Finansowych ulokowanych w sklepach Castorama. Według regulaminu warunkiem wzięcia udziału w promocji jest otrzymanie zaproszenia. Zweryfikowałem to jednak w praktyce i okazało się, że podejście do punktu i zapytanie o ofertę jest tożsame z otrzymaniem zaproszenia. Akcja trwa od 1 marca 2017 roku do 30 kwietnia 2017 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o kartę kredytową VISA Castorama. Z rozmowy z pracownikiem wywnioskowałem, iż w jednym przypadku wystarczy samo oświadczenie o dochodach, w innym zaś bank może poprosić na przykład o wyciąg z konta, dokumentujący wpływy. Jeśli chcecie załatwić sprawę od ręki, warto zabrać je ze sobą. W regulaminie nie znalazłem żadnych wykluczeń w zakresie posiadania innych produktów w Santander Consumer Banku, czy też okresu karencji.

 

Zasady promocji

Głównym warunkiem promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych na kwotę minimum 300 zł w terminie siedmiu dni od daty zawarcia umowy. Zakupy możecie wykonać w dowolnym miejscu, nie tylko w Castoramie. Jeśli spełnicie ten warunek, nagroda zostanie wypłacona w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. Jeżeli na rachunku będzie akurat zadłużenie, wypłacony bonus po prostu obniży saldo zadłużenia. W przeciwnym wypadku, wypłacony bonus utworzy nadpłatę w ramach rachunku karty. Będziecie ją mogli wykorzystać na dowolne zakupy.

Kartę należy utrzymywać przez minimum 12 miesięcy od momentu jej wydania. Jeśli zamkniecie ją przedwcześnie, wówczas bank obciąży rachunek karty kwotą 50 zł, czyli po prostu odbierze Wam to co wcześniej wypłacił.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. Szczegóły promocji w bardzo krótkim regulaminie oraz na stronie Castoramy lub na stronie Santander Consumer Bank.

 

Szczegóły karty VISA Castorama

Wydanie karty jest bezpłatne. Otrzymacie ją od ręki, zaraz po podpisaniu umowy. Karta od razu jest aktywna. Miesięczny koszt używania karty to 4,90 zł. Będziecie zwolnieni z tej opłaty w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie.

Liczyłem na to, że posiadacze karty kredytowej będą mogli korzystać z jakichś wyjątkowych rabatów podczas zakupów w Castoramie. Jednak w zasadzie jedynym plusem tego aliansu jest możliwość skorzystania z darmowego kredytu ratalnego na 3 lub 6 miesięcy.

Więcej na temat opłat w TOiP.

 

Promocje dla posiadaczy karty VISA Castorama

Na stronie Santander Consumer Banku można odnaleźć wiele promocji (wraz z regulaminami) dla posiadaczy kart kredytowych w banku. Wszystkie z nich dostępne są jednak na zaproszenie w formie SMS, maila, korespondencyjnie lub telefonicznie:

Trudno powiedzieć jakimi kryteriami kieruje się Santander Consumer Bank w doborze uczestników promocji. Być może któryś z czytelników bloga posiada kartę VISA Santander i podzieli się swoimi wrażeniami. Więcej na temat pozostałych promocji banku pod linkiem.

Pamiętajcie, iż trwa również promocja karty kredytowej Visa TurboKARTA, zapewniającej moneyback od 1% do 3%. Łącznie do zdobycia jest 360 zł rocznie. Więcej w artykule Karta kredytowa Visa TurboKARTA.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów