Karta kredytowa PKO BP z kuponem o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Intersport

karta_biegowa_floresy_770_770

Bank PKO BP od pewnego czasu prowadzi promocję, w której w łatwy sposób możecie zdobyć voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym Intersport. Plusem oferty jest fakt, iż mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci PKO BP (nawet ci, którzy posiadają już kartę kredytową i zdecydują się na kolejną). Głównym warunkiem promocji jest wykonanie co najmniej jednej operacji bezgotówkowej na kwotę minimum 50 zł. W ramach promocji możecie wybrać Przejrzystą kartę kredytową PKO, która dostępna jest dla osób o dochodach już od 850 zł miesięcznie.

 

 

Uczestnicy

Regulamin nie zawiera żadnych wykluczeń co do dotychczasowych relacji z bankiem. Standardowo w promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W promocji mogą wziąć udział nawet dotychczasowi posiadacze karty kredytowej w PKO BP. Na stronie promocji jest to dodatkowo zaakcentowane:

podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard lub złóż wniosek o wydanie kolejnej karty do 31 grudnia 2016 r.

 

Zasady promocji

Aby skorzystać z promocji należy pofatygować się do oddziału bądź agencji banku PKO BP. Warunkiem udziału w promocji jest podpisanie umowy o kartę kredytową MasterCard do 31 grudnia 2016 roku oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie od PKO BP materiałów marketingowych i promocyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Głównym warunkiem jest dokonanie minimum jednej operacji bezgotówkowej kartą kredytową MasterCard na co najmniej 50 zł do końca następnego miesiąca kalendarzowego, po którym został założony rachunek karty w systemie banku. W przypadku wątpliwości, możecie uzyskać informację o szczegółowej dacie założenia rachunku dzwoniąc na infolinię PKO BP. W dniu wydania nagrody musicie być posiadaczem aktywnej karty. Później możecie z nią zrobić, co Wam się tylko podoba.

Bon o wartości 50 zł otrzymacie SMS-em w formie kodu. Pula nagród w promocji jest ograniczona do 16.000 bonów. Ich ważność mija 31 marca 2017 roku.

Podstawowe zasady realizacji kodów Intersport:

  • każdy kod może być wykorzystany tylko raz,
  • minimalna wartość zamówienia w sklepie internetowym Intersport musi wynieść powyżej 50 zł,
  • w sklepach stacjonarnych kasjer nie wydaje reszty przy zakupach poniżej wartości kodu.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Szczegóły kart kredytowych PKO BP

W ramach promocji możecie wybrać jedną z dostępnych kart:

  • Przejrzysta karta kredytowa PKO MasterCard,
  • PKO MasterCard Standard (srebrna),
  • PKO MasterCard Gold (złota),
  • PKO MasterCard Platinum.

Najłatwiej dostępna jest pierwsza z wymienionych kart. Wystarczy 850 zł dochodu netto, by móc wnioskować o „plastik”. Jest to również najtańsza z propozycji dostępnych w ofercie PKO BP. Aby karta była darmowa należy zapewnić średniomiesięczną wartość operacji na kwotę co najmniej 600 zł. W przeciwnym razie, opłata roczna za kartę wyniesie 60 zł (czyli miesięcznie 5 zł). Więcej na temat Przejrzystej karty kredytowej PKO na stronie banku.

 

Karty kredytowe z premią w innych bankach

Karty kredytowe to jedne z bardziej promowanych produktów bankowych. W związku z tym, na rynku znajdziecie kilka łatwych promocji, dzięki którym możecie uzyskać dodatkowy dochód:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów