Karta kredytowa Citi Simplicity z 182 zł zwrotu za prenumeratę miesięczników „Twój Styl” oraz „Pani” + 250 zł w formie 10% moneyback

Powiedzieć, że Citi Handlowy ma zróżnicowane promocje kart kredytowych, to jak nic nie powiedzieć. Tym razem, oferta darmowej karty Citi Simplicity skierowana jest dla pań, które czytają miesięczniki „Twój Styl” oraz „Pani”. W zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie niezbyt wygórowanych warunków możecie otrzymać zwrot za roczną prenumeratę obu czasopism. Oprócz tego bank uraczy Was 10% moneyback od transakcji bezgotówkowych wykonanych w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Maksymalny zysk z tytułu moneyback to 250 zł. Z racji, iż obie prenumeraty warte są 182 zł, łączna gratyfikacja może wynieść nawet 432 zł!

 

 

 

Uczestnicy promocji

Podobnie jak w przypadku akcji ze Spotify i empik.com, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli zatem posiadaliście kartę kredytową w Citi Handlowym, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Oczywiście o kartę mogą również wnioskować osoby, które nigdy wcześniej nie posiadały „plastiku” od Citi.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli interesuje Was udział w tej promocji, wypełnijcie formularz na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 1 grudnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowej.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Konsultant zapyta Was również o wybór konkretnej karty kredytowej. Osobiście polecam kartę Citi Simplicity. W jej przypadku nie jest pobierana opłata roczna za użytkowanie, dzięki czemu nie musicie zaprzątać sobie głowy kwestią spełniania odpowiednich warunków w celu uzyskania zwolnienia z opłat. Oprócz tego możecie korzystać z darmowych powiadomień SMS oraz przypomnień o spłacie karty. Więcej na temat Citi Simplicity w dalszej części artykułu.

Gdy już otrzymacie swoją kartę (oraz ją aktywujecie w systemie online) pamiętajcie, aby w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, a także wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową. Oczywiście w celu otrzymania zwrotu za prenumeraty, musicie za nie zapłacić kartą kredytową otrzymaną w ramach promocji.

Druga część promocji to 10% moneyback od transakcji bezgotówkowych wykonanych w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (podpisując umowę w styczniu, premiowane będą transakcje za luty, marzec oraz kwiecień). Maksymalny zwrot to 250 zł, więc aby go uzyskać należy wykonać transakcje na kwotę 2500 zł. Możecie je rozbić równomiernie na 3 miesiące lub na przykład wykonać jedną dużą transakcję w ciągu jednego miesiąca. Tu wybór należy do Was.

 

Przyznanie nagród

Kwota zwrotu zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej. W ten sposób zostanie spłacone zadłużenie, bądź też utworzy się nadpłata. Wpłata zostanie wykonana w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2015 roku.
 
Szczegóły promocji w regulaminie.
  .
Szczegóły karty
  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

 

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

.

SImplicty
 .
 
 
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

 

Pamiętajcie również o trwającej akcji konta Citi Priority, dzięki której możecie komplementarnie zwiększyć swoje dochody o kolejne 200 zł lub 300 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Inteligo: 100 zł premii za założenie konta

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów