Bank Millennium: 3 bilety do kina sieci Helios za założenie Konta Junior, a dla dorosłych nawet 800 zł premii w zestawie promocji z Kontem 360°

Pojawił się kolejny argument, aby założyć Konto 360° w Banku Millennium z 200 zł premii na start. Otóż posiadacze tego rachunku mogą również założyć Konto 360° Junior dla swoich pociech. W ten sposób otrzymacie 3 bilety do kina Helios. Macie więcej niż jedno dziecko? Super! W takim razie możecie zdobyć jeszcze więcej biletów. Promocja ma trzy zasadnicze plusy: Konto 360° Junior otworzycie w pełni online, promocyjny rachunek możecie założyć dla każdego dziecka, konto przeznaczone jest dla dziecka w dowolnym wieku (nawet dla noworodka). Oczywiście, gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z zakładaniem rachunku i wyczekać kolejnej promocji Konta 360°. Obecnie, w pozostałych promocjach Banku Millennium możecie jeszcze odebrać 400 zł z kontem firmowym, 200 zł z kartą kredytową oraz 8 biletów za zakup ubezpieczenia samochodu.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba posiadająca konto lub kartę kredytową w Banku Millennium wraz z zdefiniowanym numerem telefonu do autoryzacji zleceń w kanałach bankowości elektronicznej oraz wyrażonymi zgodami dotyczącymi informacji handlowych. Jeśli nie posiadacie żadnego z wymienionych produktów, w promocji konta osobistego możecie zdobyć 200 zł premii na start, zaś w promocji karty kredytowej… też 200 zł premii na start 😉

Aby wziąć udział w promocji, wniosek o Konto 360° Junior złóżcie za pośrednictwem Millenetu. Oczywiście zanim to zrobicie, dopilnujcie powyższych warunków uczestnictwa. Konto Junior należy założyć do 4 stycznia 2020 roku. Limit promocyjnych wniosków to 5000 sztuk.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć premię, wystarczy, że na nowo-otwarte konto Junior przelejecie 100 zł. W przypadku dziecka powyżej 13. roku życia dodatkowym warunkiem jest wykonanie 1 płatności kartą wydaną do konta Junior. Obie te czynności należy wykonać najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku. Do tej daty należy również utrzymać aktywny rachunek.

Kody SMS wymienne na bilety otrzymacie najpóźniej do 29 lutego 2020 roku. Ich data ważności to co najmniej 60 dni. Kody możecie wymienić na seanse w technologii 2D lub 3D.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w regulaminie wykorzystania voucherów Helios.

 

Co nieco na temat Konta 360° Junior

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

Szczegóły w dokumencie dotyczącym opłat za Konto 360° Junior.

 

Mega zestaw promocji od Banku Millennium!

Aktualnie w Banku Millennium dostępnych jest aż 5 różnych promocji, które pozwolą zdobyć nawet 800 zł premii gotówkowej oraz 11 biletów do kina Helios. Zatem łączna gratyfikacja może przekroczyć magiczną barierę 1000 zł! Oto lista dostępnych promocji:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów