fbpx

BNP Paribas: 350 zł łatwej premii w promocji darmowego konta

Trwa do:
25 października 2020
Dostępność wniosków
2000

W BNP Paribas ruszyła kolejna odsłona promocji, w której do zdobycia jest aż 350 zł premii na start. Tym razem warunki promocji są o wiele przyjaźniejsze niż w poprzednich tego typu akcjach. Mianowicie 300 zł wypłacane będzie w formie gotówki, zaś pozostałe 50 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki, która i tak jest niemal idealnym substytutem gotówki. Pula wniosków to 2000 sztuk, dlatego warto się sprężyć ze składaniem wniosku! Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 350 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć kolejne nawet 150 zł premii za założenie konta dziecku oraz 300 zł do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 7 października 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 7 lipca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 25 października 2020 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 6 listopada 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 6 listopada 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 350 zł premii w trzech transzach

Pierwszą premię pieniężną o wartości 150 zł otrzymacie za wykonanie w listopadzie 2020 roku jednego przelewu za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę). Przelew ten możecie wykonać na swoje konto w innym banku. Oprócz tego wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości na kwotę co najmniej 300 zł.

Drugą premię pieniężną o wartości również 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w grudniu 2020 roku wykonacie 4 płatności BLIKIEM na dowolną kwotę oraz otrzymacie wpływy zewnętrzne na konto na kwotę co najmniej 1000 zł. Ponadto pamiętajcie o logowaniu do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Trzecią nagrodę w postaci karty podarunkowej do Biedronki o wartości 50 zł otrzymacie za samo utrzymanie aktywnego konta wraz z kartą debetową do końca kwietnia 2021 roku.

Errata: płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł, lecz nawet suma mniejszych przelewów sumująca się do wymaganej kwoty. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 18 grudnia 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konto do wypłaty premii). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 27 grudnia 2020 roku.

Premie pieniężne zostaną wypłacone odpowiednio do 31 grudnia 2020 roku oraz do 31 stycznia 2021 roku. Bon do Biedronki otrzymacie SMS-owo do 31 maja 2021 roku. Bon te mają charakter wielorazowy i nie wydaje się z niego reszty. Nadwyżkę kosztów zakupów ponad wartość karty podarunkowej opłacicie standardowo, na przykład kartą, BLIKIEM albo gotówką. Ważność bonu upływa 30 kwietnia 2022 roku.

W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Szczegóły w regulaminie promocji “Jesienny bukiet korzyści.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów