Aplikacja mobilna JakDojade – odbierz 10 zł premii na zakup biletów komunikacji miejskiej

Czy są tu miłośnicy autobusów i tramwajów? Jeśli tak to w aplikacji JakDojade znajdziemy ciekawą promocję dla osób korzystających z usług komunikacji miejskiej. Otóż doładowując e-portmonetkę lub kupując bilet, otrzymacie 10 zł ekstra na kolejne podróże. Trzeba jednak spełnić dwa warunki. Po pierwsze – zapłacić poprzez Google Pay (i to po raz pierwszy w JakDojade), a po drugie – korzystać z komunikacji miejskiej w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu Katowicach (obszar GOP), Trójmieście (MZKG) lub w każdym innym mieście obsługiwanym przez JakDojade.

 

 

Uczestnictwo

Z promocji mogą skorzystać osoby będące posiadaczami najnowszej i aktualnej aplikacji mobilnej JakDojade na telefon komórkowy z systemem Android z możliwością inicjowania płatności z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych Google Pay.

Drugi z warunków to fakt, iż w celu zdobycia nagrody po raz pierwszy dokonacie płatności w aplikacji JakDojade z wykorzystaniem Google Pay. Jeśli zatem zdarzyło Wam się już płacić w JakDojade poprzez Google Pay, niestety z premii nici. Natomiast dotychczasowe korzystanie z apki, ale z innymi formami płatności (na przykład BLIK, karta debetowa) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

 

Zapisz się na newsletter

Dzięki temu nie umknie Ci żadna okazja do osiągnięcia dodatkowego dochodu!

 

 

Zasady promocji

Akcja trwa od 26 sierpnia 2019 roku do 30 października 2019 roku lub do wyczerpania puli środków przeznaczonych na promocję. Pula ta wynosi 728.000 zł, czyli jest gigantyczna, jak na promocję aplikacji mobilnej o ograniczonym polu działania 🙂

 

Aby otrzymać premię, wystarczy doładować e-portfel na dowolną kwotę lub kupić dowolny bilet. Oczywiście transakcję należy wykonać poprzez Google Pay. Po wykonaniu doładowania/zakupu, 10 zł wpłynie na waszą e-portmonetkę automatycznie. Otrzymane pieniądze możecie wykorzystać tylko na zakup biletów w aplikacji mobilnej JakDojade, bez możliwości żądania wypłaty tych środków (nie ma aż tak dobrze 😀 ).

 

Szczegóły promocji z Google Pay w regulaminie.

 

 

Najlepszy program poleceń na blogu

100 zł łatwej premii za założenie konta w PKO BP

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów