fbpx

Jak dorobić 4340 złotych, czyli przegląd aktualnych promocji bankowych

 

economy-816491_1280

Tegoroczna jesień obfituje w ogromną liczbę promocji oferowanych przez banki. Z jednej strony spowodowane jest to faktem zakończenia tak zwanego „wakacyjnego sezonu ogórkowego”, gdy większość osób odpowiedzialnych za marketing była na wakacjach, w sumie podobnie jak sami klienci. Z drugiej strony obserwujemy zaostrzającą się konkurencję pomiędzy instytucjami finansowymi w Polsce. Obecnie, aby zdobyć klienta, należy dać coś więcej niż sam produkt podstawowy. W takiej przestrzeni świetnie radzą sobie użytkownicy bloga JakDorobić.com, którzy skrzętnie wykorzystują nadarzające się okazje. Aby ułatwić Wam zadanie, zagregowałem wszystkie aktualne promocje bankowe w jednym miejscu. Z racji, iż pogoda za oknami nie zachęca do aktywności fizycznej, warto przeznaczyć nieco czasu na uzyskanie dodatkowego dochodu. Do dzieła!

 

 

Łatwe 150 zł premii oraz rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3,5% w Orange Finanse

Na pierwszy rzut idzie Orange Finanse, oferujący w pełni bezpłatne konto, dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy oraz premię 150 zł.

Aby uzyskać bonus należy przez 6 kolejnych miesięcy od założenia konta opłacać z niego fakturę na rzecz Orange Polska S.A. (dowolna kwota). Bonus zostanie wypłacony w formie sześciu transz po 25 zł. Aby uzyskać premię oprócz przelewu za fakturę należy zapewnić co najmniej jeden wpływ na kwotę minimum 1000 zł z rachunku spoza Orange Finanse (na przykład z waszego konta w innym banku bądź od kogoś bliskiego).

Zapewne interesuje Was jak spełnić warunek „opłaty faktury na rzecz Orange”. Otóż odpadają rachunki wobec NJU Mobile. Mogą za to być rachunki za telefon komórkowy, telefon stacjonarny, Internet itd. Kwota wpłaty może być dowolna (część faktury, nawet 1 zł). Ponadto nie musicie być właścicielami abonamentu, za który wystawiona jest faktura. Wobec tego możecie dokonać przelewu za fakturę kogoś znajomego.

Sprawdź szczegóły promocji lub załóż konto Orange Finanse

 

Jesteś gotowy na 1000 zł? edycja II” – świetna promocja konta w Credit Agricole

Kultowa już promocja banku Credit Agricole, która w zamian za 18 – miesięczną lojalność gwarantuje aż 1000 zł premii. Tort z napisem 1000 zł podzielony jest na kilka kawałków:

  • premia jednorazowa w wysokości 100 zł za pierwszy wpływ na konto;
  • premia jednorazowa w wysokości 100 zł za przeniesienie konta z innego banku;
  • premia za opłacanie z konta stałych rachunków do 300 zł (5% wartości każdego rachunku);
  • premia za płatności kartą do 500 zł.

Sprawdź szczegóły promocji lub załóż konto Credit Agricole

 

Całkowicie bezpłatne konto w Smart Banku + bon 40 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl

Tylko do 21 października trwa promocja darmowego konta (prowadzenie, karta debetowa, wypłaty z bankomatów na całym świecie) wraz z bonem do wykorzystania na portalu PizzaPortal.pl o wartości 40 zł. Aby spełnić warunki promocji wystarczy samo podpisanie umowy. Jest to miły dodatek do tego świetnego konta, które polecam jako główny rachunek. Niestety bonus mogą otrzymać jedynie osoby w wieku do 26 lat. Wobec tego uważam, iż jest to najlepsze konto dla studentów.

Sprawdź szczegóły promocji lub załóż konto Smart Bank

 

150 zł premii z tytułu założenia konta 360º lub konta 360º Student w banku Millennium

W promocji Millennium Banku trzeba nieco aktywniej używać rachunku. Wymagane są dwa wpływy na konto na kwotę 1800 zł. Może to być przelew z waszego konta w innym banku lub wpłata w oddziale. Ponadto przez 3 kolejne miesiące należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą (w stacjonarnych punktach na przykład sklepy, stacje benzynowe) na kwotę co najmniej 360 zł. Konto w banku Millennium jest bezpłatne w przypadku wpływów miesięcznych na kwotę minimum 1000 zł oraz dokonania 1 płatności kartą.

Sprawdź szczegóły promocji lub załóż konto 360º w banku Millennium

 

Premia 100 zł za założenie konta osobistego w PKO BP

W przypadku programu poleceń Mam PKO do zdobycia jest 100 zł premii, zaś warunki jej uzyskania są bardzo proste. Wystarczy otworzyć konto po czym w ciągu 30 dni od jego aktywacji wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być płatności internetowe) oraz wykonać transakcje poprzez aplikację IKO na co najmniej 10 zł, w tym samym terminie. Bank PKO BP oferuje bezpłatne konta, w tym Konto dla Młodych (do 26. roku życia) lub Konto za Zero. Aby móc uczestniczyć w promocji należy uzyskać kod polecenia, który otrzymacie po napisaniu krótkiej wiadomości poprzez zakładkę Kontakt.

Sprawdź szczegóły promocji Mam PKO

 

400 zł premii za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Promocja roku, dziesięciolecia, stulecia? Spokojnie można wybrać dowolny okres. Jeżeli posiadacie tylko minimalną zdolność kredytową (zarobki netto na poziomie co najmniej 1200 zł netto) możecie wnioskować o w pełni bezpłatną kartę Simplicity. Jeżeli po jej wyrobieniu w ciągu kolejnych 4 miesięcy będziecie wykonywać transakcje bezgotówkowe na co najmniej 100 zł miesięcznie otrzymacie aż 400 zł premii! Aby móc wnioskować o kartę należy zostać poleconym przez obecnego posiadacza karty kredytowej Citibanku. Jeżeli chcecie uzyskać takowe polecenie, otrzymacie je po napisaniu krótkiej wiadomości poprzez zakładkę Kontakt.

Szczegóły tej spektakularnej promocji tutaj.

Równolegle trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citibanku możecie otrzymać wideorejestrator o wartości 349 zł oraz 200 zł cashback za zakup paliwa. Szczegóły akcji.

 

Lokata 4% na 3 miesiące + 5% przez kolejne 3 miesiące oraz 100 zł premii od Eurobanku

Eurobank może Was uraczyć bonusem wynoszącym 100 zł za otwarcie konta Active. Ponadto oferuje świetnie oprocentowaną lokatę, choć nie jest ona warunkiem uzyskania premii (info dla osób, które nie mają wolnych środków). Dla uczestników promocji konto jest całkowicie darmowe. Warunkiem uzyskania bonusu oraz przedłużenia lokaty na korzystnych warunkach jest wpływ co najmniej jednego przelewu uzyskiwanego dochodu na konto w okresie trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarta została umowa o konto.

W rozumieniu banku: Dochód – wpływ, na Konto Uczestnika, środków w wysokości, co najmniej 500 zł z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, świadczenia emerytalnego lub rentowego.

Aby móc skorzystać z tej świetnej promocji należy uzyskać kod polecenia. Jeżeli jesteście zainteresowani jego zdobyciem zapoznajcie się najpierw ze szczegółami promocji.

 

Do 600 zł zwrotu za zakup paliwa oraz 100 zł na start w promocji organizowanej przez Getin Bank

Jesteś kierowcą? Narzekasz na zbyt wysokie koszty utrzymania samochodu? Z myślą o tobie, Getin Bank przygotował promocję, w której zwraca 5% wartości zakupu paliwa na stacjach Orlen. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł (do 600 zł rocznie) Ponadto, jeżeli przeniesiesz konto z innego banku dostaniesz 100 zł na start (również na zakup paliwa).

Bonus będzie przysługiwał w każdym miesiącu, w którym spełnicie następujące warunki:

a) dokonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,

b) zapewnicie wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia minimum 1000 zł,

c) posiadacie wszystkie zgody marketingowe dla banku zaznaczone na „Tak”.

Więcej na temat promocji pod linkiem.

 

Jeżeli nie macie samochodu a jesteście studentami, znajdzie się coś dla Was:

Bezpłatne konto dla studentów Getin Up Free ze zwrotem 320 zł z tytułu wpływu stypendium.

 

Promocje dla przedsiębiorców

Jeżeli dodatkowo prowadzicie firmę, możecie skorzystać z dwóch świetnych propozycji.

 

„Premiowanie za bankowanie”, czyli aż 900 zł premii za założenie oraz aktywne korzystanie z konta firmowego w Idea Banku

Wystarczy, iż będziecie dokonywać rutynowych czynności związanych z obsługą płatniczą w swojej firmie, by w niemal nieświadomy sposób zdobyć 900 zł. Jakie warunki należy spełnić, poza otwarciem bezpłatnego konta? Przedstawia to ta grafika:

Screen Shot 09-03-15 at 01.21 PM

 

Co ważne kwota premii jest wartością netto, bank pokrywa opodatkowanie z tytułu uzyskania dodatkowego dochodu dla firmy. 

Sprawdź szczegóły promocji lub otwórz konto „Firma To Ja”.

 

200 zł na start oraz 600 zł premii z tytułu opłacania ZUS w promocji konta mBiznes organizowanej przez mBank oraz Bankier.pl

Jeżeli do 31 października 2015 roku zdecydujecie się założyć konto mBiznes otrzymacie 200 zł na start oraz 600 zł z tytułu regularnego opłacania ZUS-u. Nawet jeżeli posiadacie już główne konto w swoim przedsiębiorstwie, rachunek w mBanku możecie potraktować jako dodatkowe konto do opłacania ZUS-u.

Pierwsza część premii przysługuje za samo otwarcie konta. Natomiast 600 zł będzie wypłacane w transzach po 50 zł w każdym miesiącu, w którym:

  • będziecie opłacać składkę ZUS w wysokości co najmniej 250 zł z nowo otwartego konta;
  • wykonacie co najmniej jedną dowolną transakcje bezgotówkową w punktach handlowo-usługowych kartą debetową wydaną do rachunku.

Więcej na temat promocji we wpisie.

 

Dobrnęliśmy do końca. Mam nadzieję, iż każdy z Was odnalazł coś dla siebie, co pozwoli uzyskać dodatkowy dochód. Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi nowościami umieszczanymi na blogu JakDorobić.com polub profil na Facebooku lub zapisz się na newsletter. A teraz działaj!

money-367976_640

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów