fbpx

InternetowyKantor.pl: bon na 40 zł do Pyszne.pl za wymianę walut z okazji 12. urodzin serwisu– dla pierwszych 200 użytkowników!

Trwa do:
25 maja 2022
Dostępność wniosków
200

Z okazji swoich 12. urodzin, zamiast przyjmować prezenty od innych, serwis InternetowyKantor.pl postanowił nagrodzić pierwszych 200 użytkowników specjalnym upominkiem – bonem o wartości 40 zł do wykorzystania w Pyszne.pl! Ostatnie miesiące na rynkach walutowych upływają pod znakiem wzmożonej pracy. Niepokój gospodarczy (i społeczny) zmusza nas do wykonywania częstych operacji, chroniących nasze oszczędności. Wahania kursów i wzrost wysokości opłat w bankach sprawiają, że transakcje wymiany są coraz droższe. W ich uniknięciu może pomóc omawiany dziś serwis wymiany walut online. Dodatkowy bonus urodzinowy z pewnością zachęci Was do sprawdzenia jego działania. 🙂

InternetowyKantor.pl – co wiemy o serwisie?

Firma działa w Polsce od 2010 roku. Była pierwszą tego rodzaju usługą na naszym rynku. Obsłużyła w tym czasie setki tysięcy klientów, którzy dzięki unikaniu prowizji i opłat banków zaoszczędzili 2,42 mld zł (serwis pozwala zaoszczędzić nawet 6% względem przewalutowań na kontach bankowych).

Operatorem InternetowyKantor.pl jest firma Currency One, dobrze znany, licencjonowany podmiot finansowy. Sam serwis cieszy się ponad milionem pozytywnych opinii w Opineo.pl.

Sposób działania tego kantoru jest bardzo prosty. Korzystając z niego, wybieracie interesujące Was waluty i kwotę. Jeśli kurs jest dla Was satysfakcjonujący, pozostaje przesłać pieniądze ze swojego konta w dowolnym banku na świecie (bez opłat i prowizji ze strony kantoru), a InternetowyKantor.pl przeleje pieniądze w walucie docelowej na wskazane konto bankowe (nie musi to być Wasze konto, a dowolnego odbiorcy). Lista obsługiwanych banków znajduje się tutaj

Aktualne kursy 20 walut, po których wymienicie środki w serwisie, znajdziecie w tej zakładce. Za pomocą kalkulatora możecie z kolei sprawdzić, ile środków w danej walucie otrzymacie po zamianie i ile zyskacie na tej transakcji w porównaniu do wymiany walut w swoim banku. 

Oszczędności na wymianie walut z InternetowyKantor.pl

Uczestnicy promocji InternetowyKantor.pl

Uczestnikiem promocji może być nowy użytkownik serwisu, czyli osoba, która do 25 kwietnia 2022 roku (dnia startu akcji) nie miała konta w serwisie jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. Regulamin nie informuje o innych wykluczeniach.
 

Zasady promocji

Promocja obowiązuje do 25 maja 2022 roku lub do chwili wyczerpania puli promocyjnej. W tym czasie powinniście przejść na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować się. Jest to bardzo prosty i intuicyjny proces.

Kolejnym krokiem będzie wymiana jednostek walut o równowartości minimum 700 EUR/USD/GBP/CHF

Wydanie nagrody

Nagroda zostanie przekazana przez organizatora w terminie do 2 czerwca 2022 roku na podany przez Was adres e-mail. Otrzymany bon o wartości 40 zł do wykorzystania w aplikacji Pyszne.pl będzie ważny do 1 kwietnia 2023 roku. Wykorzystacie go w mobilnej lub przeglądarkowej wersji aplikacji podczas składania zamówienia w wybranym lokalu. Bon obniży cenę zamówienia o 40 zł. Jeśli cena zamówienia będzie niższa niż wartość bonu, pozostałą kwotę będziecie mogli wykorzystać w kolejnych zamówieniach.

Jeden użytkownik może otrzymać jedną nagrodę. 

Dokładne zasady wykorzystania bonów Pyszne.pl znajdziecie w tym miejscu

Szczegółów akcji urodzinowej InternetowyKantor.pl szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów