fbpx

Serwis InternetowyKantor.pl obchodzi swoje 10. urodziny i z tej okazji rozdaje karty podarunkowe Allegro o wartości 30 zł

W cieniu rywalizacji zagranicznych fintechów, warto zwrócić uwagę, iż na rodzimym rynku również posiadamy innowacyjne podmioty ułatwiające rozliczenia walutowe. Możemy do nich zaliczyć między innymi serwis InternetowyKantor.pl, który właśnie obchodzi swoje 10. urodziny! Jednak zamiast przyjmować prezenty, walutowy solenizant postanowił je… rozdawać. Otóż InternetowyKantor.pl przekaże Wam kartę podarunkową Allegro o wartości 30 zł pod warunkiem, iż wypróbujecie jego usługi i za pośrednictwem serwisu wymienicie 500 jednostek dowolnej waluty (do wyboru macie: USD, EUR, GBP oraz CHF). Warto się jednak pospieszyć. Nagrody przewidziane są dla 300 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. InternetowyKantor.pl to najstarszy serwis wymiany walut online, należący do grupy Currency One, znanej również z serwisu Walutomat.pl.

Zasady promocji „Wymieniaj waluty i odbierz bon na zakupy”

Akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników serwisu InternetowyKantor.pl, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie promocji i utworzą konto użytkownika. Nowi klienci to osoby, które nigdy nie posiadały w serwisie konta jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Promocja trwa od 27 kwietnia 2020 roku do wyczerpania puli 300 nagród, nie dłużej jednak niż do 31 maja 2020 roku. W przypadku przedwczesnego zakończenia akcji, formularz zostanie zamknięty i nie będzie przyjmował nowych wniosków.

Głównym warunkiem zdobycia karty podarunkowej do Allegro jest zlecenie kupna lub sprzedaży co najmniej 500 jednostek danej waluty (do wyboru macie USD/EUR/GBP/CHF).

Jak otrzymam prezent

Po spełnieniu warunków promocji, kartę podarunkową otrzymacie mailowo do 12 czerwca 2020 roku. Ważność bonu upływa 6 kwietnia 2021 roku, więc za jego pośrednictwem możecie nawet dokonać zakupu prezentów na…święta Bożego Narodzenia. Karta podarunkowa jest jednorazowego użytku (z kwoty karty nie wydaje się reszty). W przypadku przekroczenia salda, nadwyżkę można opłacić tradycyjnie, na przykład przelewem lub kartą. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu oraz na stronę promocji.

Kilka słów na temat serwisu InternetowyKantor.pl

Na koniec, krótko na temat serwisu InternetowyKantor.pl. Jak wcześniej wspominałem, jest to najdłużej działający na rynku kantor online w Polsce. Od 2010 roku z jego usług skorzystało już ponad 320 tysięcy klientów. W chwili pisania tego artykułu, w serwisie opineo.pl znajdziemy blisko 900 tysięcy opinii na temat funkcjonowania serwisu. Wskaźnik pozytywnych opinii wynosi…100%, zaś ocena ogólna to 4.8/5.0.

InternetowyKantor.pl należy do grupy Currency One (posiadającą licencję KNF – tutaj link), znanej między innymi z platformy wymiany walut Walutomat.pl. Dużą zaletą serwisu InternetowyKantor.pl jest dość prosty interfejs, dostęp do aplikacji mobilnej, a także możliwość skorzystania z kalkulatora korzyści, dzięki któremu obliczycie ile możecie zaoszczędzić na wymianie waluty w serwisie w stosunku do kursów oferowanych przez banki w Polsce. Serwis umożliwia szybką i bezpieczną wymianę 20 walut oraz przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata.  Z okazji 10 urodzin serwis uruchomił kolejną nowość – możliwość akceptacji kursu przed wpłatą.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów