fbpx

Inteligo: 100 zł łatwej premii za założenie konta w ramach XIII edycji promocji „Mam Inteligo”

mgm_listopad_2016

Wystartowała trzynasta edycja kultowej promocji „Mam Inteligo”. Z pewnością jest to jedna z najpopularniejszych promocji prezentowanych na blogu. Duży wpływ na waszą aktywność w zakresie zakładania kont w Inteligo ma łatwość z jaką można uzyskać premię. Ta niezmiennie wynosi 100 zł netto. Zgodnie z regulaminem premię otrzyma osoba, która po otwarciu konta z użyciem kodu promocyjnego w ciągu 30 dni od aktywacji konta dokona płatności kartą na minimum 200 zł oraz na co najmniej 10 zł poprzez aplikację IKO. Prowadzenie konta Inteligo jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe. Karta debetowa jest bezpłatna pod warunkiem wykonania miesięcznych transakcji na łączną sumę równą 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata za kartę to 4 zł/miesięcznie.  Inteligo to internetowa odnoga PKO BP, największego banku w tej części Europy.

 

 

Uczestnicy promocji

Akcja skierowana jest zarówno do osób, które otworzą konto osobiste, jak i rachunek firmowy. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w Inteligo ani nie byli posiadaczami takowego konta w ciągu ostatnich trzech lat, licząc od daty rozpoczęcia edycji programu. Wasz poprzedni rachunek (jeśli byliście już posiadaczami konta w Inteligo) powinien być zamknięty przed 24 kwietnia 2014 roku. Pomimo, iż Inteligo należy do PKO BP, traktowane jest ono jako osobny podmiot. Dlatego, nawet jeśli posiadacie konto w „dużym” PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Inteligo. Równolegle trwa, a w zasadzie dobiega końca bliźniacza promocja „Mam PKO”. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać zarówno z jednej, jak i drugiej promocji. Promocje się nie wykluczają!

Obecna edycja promocji trwa od 24 kwietnia 2017 roku do 22 lipca 2017 rokuPromocja podzielona jest na 3 etapy:

  • 1 etap: 24.04.2017 r. – 23.05.2017 r.
  • 2 etap: 24.05.2017 r. – 22.06.2017 r.
  • 3 etap: 23.06.2017 r. – 22.07.2017 r.

Podział na etapy tak naprawdę determinuje jedynie terminy, w jakich będą wypłacane nagrody. Weryfikacja spełnienia warunków będzie dokonywana niejako zbiorczo po zakończeniu każdego z etapów.

W okresie trwania promocji należy zarówno złożyć wniosek o konto, jak i podpisać umowę. Wykonanie transakcji, o których będzie mowa poniżej może odbyć się już po zakończeniu promocji. Najważniejsze, aby transakcje były wykonane w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji. Po ukazaniu się strony informacyjnej, należy kliknąć Otwórz konto online oraz wypełnić niezbędny formularz. Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na dole wniosku kodu promocyjnego. 

 

Jeśli nie posiadacie kodu promocyjnego, możecie skorzystać z mojego polecenia. Mój kod rekomendacyjny to: 603367619. W ten sposób macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ w programie biorę udział już od wielu edycji. Dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

 

Zgody oraz potwierdzenia regulaminu zostawiamy tak jak są (wyrażenie zgody jest obligatoryjne).

Poniżej zdjęcie przedstawiające, w którym miejscu należy wpisać kod promocyjny.

 

aaa
Po wysłaniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić termin dostarczenia umowy przez kuriera.

 

Wypłata premii

Po otwarciu konta wystarczy dokonać płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 30 dni od aktywacji konta. W tym samym terminie, należy wykonać minimum jedną transakcję poprzez aplikację IKO (kod lub czek BLIK) na co najmniej 10 zł. Płatności dotyczą stacjonarnych punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina itd.). Transakcje internetowe oraz wypłaty z bankomatu nie uprawniają do zdobycia premii.

W przypadku kont firmowych, warunkiem uzyskania premii jest dokonanie płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 40 dni od aktywacji konta oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS, zleconego za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego – z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

Premia wypłacana jest po weryfikacji spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody. Inteligo szczegółowo opisuje w regulaminie ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia swojego oraz czytelników bloga wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Opodatkowanie

Kwota 100 zł za otwarcie rachunku jest kwotą netto. Jeżeli pojawi się potrzeba odprowadzenia podatku dochodowego, bank zwiększy kwotę nagrody i przekaże ją do właściwego Urzędu Skarbowego. Gwarantuje to zapis:

W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

 

Zasady promocji – edycja XIII

Regulamin promocji Mam Inteligo 

 

Szczegóły konta

 – 0 zł za prowadzenie konta,

 – 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet,

 – 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł,

 – 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK,

 – 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach banku PKO BP lub w kasie banku.

 

W programie zarabia również osoba polecająca. Premia dla polecającego to 50 zł netto. Ty również możesz założyć konto w Inteligo, polecać je innym i zarabiać. Oczywiście osoba, której polecisz konto również odbierze swoje 100 zł premii po spełnieniu warunków promocji. Osoby o największej liczbie skutecznych poleceń otrzymają nagrody dodatkowe, odpowiednio 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł za trzy pierwsze miejsca w rankingu.

Szczegóły na MamInteligo.pl

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

 

Czym jest aplikacja IKO

Aplikacja IKO służy do obsługi Twojego konta w PKO Banku Polskim – w tym Inteligo – lub portmonetki IKO na telefonie z systemem iOS, Android, Windows Phone, Java, Blackberry lub Symbian. IKO łączy funkcje bankowości mobilnej z możliwością dokonywania płatności mobilnych BLIK:

  • sprawdzaj saldo rachunku i historię transakcji,
  • zlecaj przelewy pomiędzy własnymi rachunkami, przelewy zwykłe i zdefiniowane bez logowania do bankowości elektronicznej (nie dotyczy portmonetki IKO),
  • zlecaj przelewy na numer telefonu bez podawania numeru rachunku odbiorcy,
  • płać za zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych kodem BLIK,
  • realizuj opłaty na rzecz miasta w opłatomatach PKO Banku Polskiego,
  • wypłacaj środki z bankomatów z kodem BLIK / czekiem BLIK bez użycia karty,
  • korzystaj z mapy, aby znaleźć najbliżej położone bankomaty i punkty handlowo-usługowe obsługujące płatności BLIK, a także oddziały PKO Banku Polskiego.

Więcej na temat IKO.

 

Po założeniu konta należy ściągnąć aplikację IKO (tak samo jak każdą inną aplikację, na przykład ze sklep Play). Gdy konto jest już aktywne, wystarczy otworzyć aplikację oraz postępować zgodnie z komunikatami. Następnie zalogujcie się do bankowości elektronicznej i znajdźcie zakładkę IKO.

Screen Shot 09-07-15 at 01.56 PM

 

Wystarczy wpisać kod wyświetlający się akurat w aplikacji. Następnie zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić aktywację IKO. Jednym z warunków otrzymania premii 100 zł na start (oprócz obrotu kartą 200 zł) jest zakup przy użyciu aplikacji IKO na kwotę minimum 10 zł. Mapę akceptantów aplikacji IKO odnajdziecie pod linkiem IKO – akceptanci. Osobiście preferuję duże punkty handlowo-usługowe typu McDonald's lub Auchan. W mniejszych sklepach, często właściciele posiadają terminale płatnicze wyposażone w obsługę IKO/BLIK nawet o tym nie wiedząc.

 

Jeśli nie posiadacie kodu promocyjnego, możecie skorzystać z mojego polecenia. Mój kod rekomendacyjny to: 603367619. W ten sposób macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ w programie biorę udział już od wielu edycji. Dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów