fbpx

InLock: odbierz od 20 USD (około 80 zł) do nawet 300 USD (około 1200 zł) łatwej premii w programie poleceń

InLock to kolejna platforma, która nagradza nowych użytkowników premią o wartości co najmniej 20 USD (górna granica to nawet 300 USD). Firma działa na podobnej zasadzie do opisywanego już Nexo czy Celsius Network, oferując opcję stakingu (udostępniania jednostek krypto w zamian za procent zysku), pożyczek i wymiany kryptowalut w obrębie portfela InLock. Uzyskanie premii jest dziecinnie proste i nie wiąże się z żadnymi kosztami, a sama platforma jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Weryfikacja wymaga jedynie wysłania kilku zdjęć – bez rozmów z konsultantem i długich procesów. Depozyt potrzebny do zgarnięcia premii można ulokować w postaci między innymi stablecoinów, czyli kryptowalut opartych na kursie walut tradycyjnych, przez co możemy być spokojni – nie utraci swojej wartości w wyniku gwałtownej zmiany kursu. Ewentualnie mogą to być tradycyjne kryptowaluty. Co ważne, po założeniu konta, platformę możecie polecać swoim bliskim, zarabiając w ten sposób naprawdę konkretne kwoty!

InLock – co wiemy o marce?

InLock to węgierska platforma kryptowalutowa, która służy głównie do stakingu , czyli udostępniania swoich jednostek kryptowalut w zamian za procent zysku. Ten jest zazwyczaj znacznie wyższy niż na standardowych lokatach i może sięgać nawet kilkunastu procent. 

Nie da się ukryć, iż rynek węgierski jest zbliżony pod wieloma względami do rynków finansowych w Polsce. Jako, że koszula bliższa ciału, platforma z Budapesztu budzi większe zaufanie niż jej konkurencja zza oceanu.

Stawki stakingowe InLock
Opcje stakingu w InLock

Więcej o formie inwestowania, jaką jest staking napisałem w dedykowanym artykule. Przeczytacie tam, skąd wziął się ten pomysł i na czym to polega. Podobne platformy z premiami dla nowych użytkowników to między innymi Nexo, Celsius Network, Ledn, SocialGood, Abra Wallet, czy OKcoin, których analizy i instrukcje otrzymania premii przeczytacie po kliknięciu w link. 

InLock może również pełnić funkcję portfela wielowalutowego, który posłuży Wam do szybkiej wymiany kryptowalut pomiędzy sobą. Bez dodatkowych wpłat i wypłat na różne giełdy (oszczędzając tym samym na opłatach transakcyjnych).

Pary walut InLock wymiana
Pary kryptowalutowe InLock

Oprócz stakingu oraz wymiany walut, InLock oferuje również pożyczki zabezpieczone jednostkami krypto. Nie zachęcam jednak do ich zaciągania i zalecam sporą dozę ostrożności. Nie będę też zajmować się nimi na blogu. Skupimy się na możliwości zdobycia premii. 🙂

InLock – bezpieczeństwo

InLock to legalnie działający na terenie Unii Europejskiej podmiot finansowy. Jest więc kontrolowany, jak wszystkie inne firmy świadczące tego typu usług i jak wszyscy inni podlega restrykcyjnym regulacjom. Platforma stosuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe do potwierdzania transakcji, co jest obecnie standardem.

Kryptowaluty „przechowywane” są w tak zwanych zimnych portfelach (cold wallet), czyli portfelach offline, co zabezpiecza je przed kradzieżą i atakami hakerskimi. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa znajdziecie w tym miejscu.

Koszty i opłaty

Otwarcie i prowadzenie konta InLock jest darmowe. Darmowe będzie również zasilenie go dowolną z jednostek krypto. Każdy użytkownik może liczyć na zniesienie prowizji za wypłatę tyle razy w miesiącu, ile należy się przy posiadanym przez niego poziomie tokenów ILK. Jeśli nie zdecydujecie się na zakup tokena InLock i postanowicie trzymać krypto w innej walucie, przysługiwać Wam będzie 1 darmowa wypłata miesięcznie. Im więcej macie na koncie, tym naturalnie więcej całkowicie darmowych wypłat. Jak na poniższym schemacie.

Odznaki InLock
Opłaty w InLock

Szczegółów szukajcie w zestawieniu opłat i limitów.

Rejestracja w InLock

Rejestracja przebiega standardowo, jak w większości tego typu platform. Po kliknięciu w link na dedykowanej stronie promocji (skorzystanie z linku polecającego to warunek otrzymania premii) – ustawcie hasło i zweryfikujcie swój email.

Jak zarejestrować się w InLock
Rejestracja w InLock

Od tego momentu konto jest w zasadzie aktywne, jednak niezweryfikowane. Żeby to zrobić, zalogujcie się, przejdźcie do zakładki Account i kliknijcie zaznaczony przycisk. Do weryfikacji są potrzebne:

  • zdjęcie dokumentu tożsamości,
  • rachunek lub wyciąg z konta potwierdzający adres (sam wykorzystuję do tego wyciąg z konta Revolut – można wygenerować go w dowolnej chwili),
  • zdjęcie twarzy z kartką (na której napiszecie aktualną datę i nazwę platformy) oraz dokumentem tożsamości.

Weryfikacja konta
Szybka weryfikacja konta w InLock

Bonus InLock – zasady

Charakterystycznym punktem oferty InLock jest dosyć nietypowy program poleceń. Jego zasady różnią się od programów konkurencyjnych platform, które przyszło nam sprawdzać. W tym przypadku premia jest każdorazowo uzależniona od wartości depozytu, na który się zdecydujemy. 

Zapraszanie nowych osób odbywa się jak wszędzie indziej. Wystarczy podać chętnym link polecający. Gdy jedna z osób zarejestruje się przy jego użyciu i w ciągu 30 dni dokona depozytu kryptowalutowego w określonej wysokości (minimum 50 USD), obie strony programu otrzymają nagrodę według schematu przedstawionego poniżej. 

Progi programu poleceń InLock
Wysokość bonusu w InLock

Depozyt może być złożony w kryptowalutach: BTC, ETH, LTC, USDC, USDT lub PAXG. Wpłata środków jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać interesujący Was portfel/kryptowalutę z głównego ekranu platformy, a następnie skopiować jego adres i przesłać środki. Pamiętajcie, że minimalna wartość depozytu, kwalifikującego się do premii to 50 USD. Warto więc zachować małą „górkę”.

Sam zdecydowałem się na zasilenie konta BTC. Jak widzicie, przyjąłem całkiem pokaźny względem minimalnego depozytu margines 🙂 Postanowiłem jednak skorzystać z wysokiego oprocentowania (ponad 5% w skali roku) i zarobić na stakowaniu swoich jednostek. Dodatkowo załapię się też na wyższą premię (według tabeli będzie to 50 USD).

Stan konta po depozycie

W ciągu 30 dni od rejestracji macie czas na wpłacanie kapitału (to tak zwany okres akumulacji kapitału). W tym czasie możecie wpłacać kolejne środki, nie musi to być wpłata jednorazowa. Saldo, od którego naliczona zostanie nagroda, zostanie ustalone właśnie po 30 dniach od momentu rejestracji (zwróćcie zatem uwagę na wahania kursu kryptowalut i miejcie to na względzie). Po tym czasie zacznie się właściwy okres utrzymywania środków, trwający 90 dni. Zatem aby zyskać nagrodę według progu z tabeli, utrzymujcie wpłacone saldo przez 90 dni od momentu okres ustalenia salda. Maksymalny czas jaki należy zaangażować w promocję to nawet 120 dni. Rekompensuje to jednak fakt, iż od zdeponowanych kryptowalut będziecie otrzymywali odsetki.

Wartość portfelu i stawka za stakowanie BTC

Premia wypłacana jest w postaci jednostek BTC, które możecie przesłać na swój portfel i wymienić przykładowo na waluty FIAT albo stablecoiny.

Całość dobrze obrazuje poniższy schemat.

Schemat promocji
Schemat programu poleceń InLock

Zapraszaj znajomych i zarabiaj!

Do zarabiania na poleceniach potrzebny będzie Wam oczywiście kod polecający. Znajdziecie go w swoim koncie, klikając na górnym pasku zakładkę Pioneer. Możecie tam podejrzeć, ile razy Wasz kod został użyty, ile osób zarejestrowało się przy jego użyciu i ile wpłat dokonali zaproszeni przyjaciele.

Program poleceń InLock – statystyki
Program poleceń

Szczegółów szukajcie na dedykowanej stronie programu poleceń.

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach (od razu będą usuwane). Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie InLock są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów