ING Bank Śląski: 150 zł premii za założenie Konta z Lwem + do 1000 zł w programie poleceń

150

Przed świętami zakończyła się promocja Konta z Lwem, w której mogliście zdobyć 120 zł premii, a już dziś ING Bank Śląski rusza z kolejną dużą akcją promującą konta osobiste. Jeśli zdecydujecie się założyć Konto z Lwem Direct lub Komfort możecie zdobyć aż 150 zł premii. Będzie ona złożona z dwóch bonusów: „klasyczne” 100 zł za założenie konta oraz 50 zł w ramach programu poleceń. Obecni klienci banku mogą natomiast zyskać aż 1000 zł w ramach programu poleceń. Skuteczne polecenie konta premiowane będzie 100 zł premii (konto można polecić maksymalnie 10 osobom). Oczywiście polecony zdobędzie „swój bonus”. W ramach promocji możecie otworzyć Konto z Lwem Direct, którego prowadzenie jest darmowe. Karta debetowa jest bezpłatna po zapewnieniu transakcji na kwotę 300 zł lub 200 zł (osoby do 26. roku życia).

 

 

Promocja „100 zł za otwarcie Konta”

Promocja „100 zł za otwarcie konta” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 października 2015 roku do 18 kwietnia 2017 roku.

 

Aby skorzystać z promocji należy w okresie od 18 kwietnia 2017 roku do 31 lipca 2017 roku złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta dostarczone będą przez kuriera, który skontaktuje się z Wami w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Natomiast umowa zostanie przesłana mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz zawnioskować o kartę płatniczą, a także aktywować wymienione produkty.

Jeśli posiadacie już Otwarte Konto Oszczędnościowe (na dzień 18 kwietnia 2017 roku), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej Moje ING. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie ingbank.pl/100formularz.

 

Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje należy wykonać do 31 października 2017 roku i muszą być one zaksięgowane do 5 listopada 2017 roku. Możecie je wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Jedną z metod „wyrabiania” obrotów kartą debetową jest opłacanie rachunków. Opłacanie rachunków kartą umożliwiają na przykład sklepy Żabka i Freshmarket, aplikacja Sprytny Bill, Blue Media lub SkyCash.

 

Wypłata premii nastąpi do 15 listopada 2017 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły promocji „100 zł za otwarcie konta” znajdziecie w regulaminie promocji.

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 100 zł za założenie konta, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz od momentu założenia konta. Przykładowo, zakładając konto 20 kwietnia 2017 roku, wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 20 kwietnia 2016 roku.

Nowy klient – pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, jest konsumentem w rozumieniu art. 22 (1) kodeksu cywilnego i 12 miesięcy przed założeniem konta w ramach Promocji nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w ING Banku Śląskim S.A. Nowy klient nie może polecać założenia konta w ramach Promocji.

Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie. Jeśli założycie konto jako polecony i zdobędziecie 150 zł (100 zł + 50 zł), wówczas nie będziecie już mogli polecać kont swoim znajomym. Natomiast założenie konta jedynie ze standardową premią 100 zł umożliwi Wam zarejestrowanie się jako polecający po 30 dniach od podpisania umowy. Wybór oczywiście należy do Was 🙂

 

Jeśli zdecydowaliście się na dodatkowy bonus wynoszący 50 zł, otrzymacie go pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Osobą polecającą może być klient banku, który posiada konto w ING od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji. Oprócz tego polecający musi zarejestrować się w programie i wygenerować kod polecenia oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w czasie trwania promocji.

 

Jeśli chcesz zdobyć 50 zł za założenie konta – mogę zostać Twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING). Dzięki temu Ty otrzymasz wyższą premię, ja otrzymam bonus za polecenie, a bank zyska nowego klienta. Win-Win-Win 🙂

 

Na pierwszej stronie formularza uzupełniacie podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, pesel, adres e-mail czy telefon. Na drugiej stronie należy wpisać dane adresowe. W tym miejscu znajduje się również pole na wpisanie kodu promocyjnego (wraz z danymi osoby polecającej). Jeśli nie podacie danych osoby polecającej podczas wypełniania wniosku (tylko sam kod), dodatkowo wypełnijcie formularz przystąpienia do promocji.

 

screen-shot-10-27-16-at-05-22-pm

 

Gdy wasze konta będą już aktywne wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia konta (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące). Bank musi rozliczyć transakcje bezgotówkowe w każdym z dwóch dowolnych miesięcy, jednak nie później niż do 18 stycznia 2018 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie.

 

Nagrody będą wypłacane od listopada 2017 roku do lutego 2018 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Premia zwolniona jest z opodatkowania, bonus wynoszący 50 zł jest kwotą netto. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 150 zł bonusu

 

Do 1000 zł premii za polecanie konta znajomym

Teraz coś dla obecnych posiadaczy konta w ING Banku Śląskim oraz dla osób, które zdecydują się założyć rachunek w promocji „100 zł za otwarcie konta”. Aby móc polecać konta bliskim powinniście posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim od co najmniej 30 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł w czasie trwania promocji (muszą być rozliczone do 30 października 2017 roku). Kod polecenia możecie wygenerować w systemie bankowości Moje ING lub w placówce banku. Po przekazaniu kodu polecenia swojemu znajomemu, powinien on wprowadzić kod na drugiej stronie wniosku wraz z danymi polecającego.

Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł. Maksymalnie, z waszego polecenia może skorzystać 10 osób, co daje łączny zarobek na poziomie 1000 zł. Bank zapewnia za Was wszelkie kwestie podatkowe (ubruttawia kwotę nagrody i przekazuje należny podatek na konto Urzędu Skarbowego). 

Więcej na temat programu poleceń w regulaminie promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash;

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;

– Dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;

– Karta debetowa 0 zł / 7 zł

Karta jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Środki zgromadzone na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oprocentowane są na 2% w skali roku przez okres 4 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego, jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system bankowości online.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 150 zł bonusu

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów