ING Bank Śląski: otwórz Konto z Lwem Direct lub Konto Mobi i odbierz 140 zł łatwej premii na start

Zgodnie z przewidywaniami, ING Bank Śląski uruchomił kolejną edycję promocji konta osobistego. Do wyboru macie Konto z Lwem Direct lub Konto Mobi. Ten drugi rachunek przeznaczony jest dla osób do 26 lat. Zapewnia on bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i obsługę karty debetowej. Dodatkowo, warunki zdobycia premii w przypadku Konta Mobi są nieco uproszczone. Właśnie, jak już jesteśmy przy temacie premii, informuję, iż w bieżącej akcji do zdobycia jest 140 zł premii na start, 50 zł za założenie konta w programie poleceń oraz 30 zł za 3 płatności poprzez Google Pay. Po założeniu konta, być może bank zaprosi Was do dwóch kolejnych promocji: 120 zł za wpływy wynagrodzenia oraz 60 zł za regularne płatności. Dla osób posiadających wolne środki pieniężne, bank przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. 

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) od 28 lutego 2017 roku do 31 października 2018 roku.

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, poniżej przedstawiam dla Was warunki promocji „140 zł premii na start” dla konta w wersji Direct (dla osób po 26. roku życia) oraz Mobi dla młodszych klientów. W zależności od wieku, wystarczy, że zapoznacie się ze swoją sekcją. Warunki programu poleceń oraz akcji z Google Pay są identyczne dla obu grup klientów, dlatego analizuję je zbiorczo w dalszej części artykułu.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Direct

Łączny bonus n a start podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 marca 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 marca 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 31 marca 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 15 kwietnia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta z Lwem.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Mobi

W przypadku Konta Mobi premia podzielona jest na 3 części. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 28 lutego 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 28 lutego 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia lub stypendium dowolnej kwocie.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 28 lutego 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia/stypendium jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia oraz stypendium, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 15 marca 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 140 zł premii bazowej, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. Aby spełnić warunki programu poleceń, wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące), jednak nie później niż do 28 lutego 2019 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W ten sposób możecie upiec dwie, a nawet trzy pieczenie na jednym ogniu. Wykonując płatności kartą na określoną kwotę zapewniacie spełnienie warunków dla promocji z 140 zł premii, a także warunków programu poleceń. Jednocześnie zagwarantujecie sobie zwolnienie z opłaty za kartę w danym miesiącu.

 

 

Jeśli zdecydowaliście się na dodatkowy bonus wynoszący 50 zł, otrzymacie go pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Taki kod możecie otrzymać na przykład od członka rodziny lub znajomego, który bierze aktywny udział w programie poleceń. Jeżeli wśród Twoich bliskich nie ma żadnego uczestnika programu, a chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta – mogę zostać Twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING). Dzięki temu Ty otrzymasz wyższą premię, ja otrzymam bonus za polecenie, a bank zyska nowego klienta. Win-Win-Win 🙂

 

 

Nagrody będą wypłacane od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zarówno premia za założenie konta (140 zł), jak i bonus w programie poleceń (50 zł) są zwolnione z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Jak połączyć obie promocji

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Jeśli chcecie również zdobyć premię jako osoba polecona, na drugiej stronie wniosku (tam gdzie wpisuje się dane adresowe) wpiszcie uzyskany wcześniej kod polecenia. Niekiedy formularz prosi również o dane osoby polecającej (imię, nazwisko i adres), a niekiedy wystarcza sam kod. 

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 1 listopada 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także wyrazić zgodę na działania marketingowe banku. Udzieloną zgodę należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii w programie poleceń.

W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz, licząc od momentu założenia rachunku. Jednak łącząc obie promocje musicie uwzględnić dłuższy okres karencji. Program poleceń trwa od 11 czerwca 2018 roku do 11 grudnia 2018 roku.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

 

Pomimo, że warunki promocji z 140 zł premii na start wystarczy spełniać do końca marca w przypadku konta Direct oraz do końca lutego w przypadku konta Mobi, zanim otrzymacie premię (co będzie miało miejsce odpowiednio 15 kwietnia 2019 roku lub 15 marca 2019 roku), musicie utrzymywać aktywną kartę debetową. O ile w przypadku Konta Mobi karta jest bezwarunkowo darmowa, o tyle posiadając Konto Direct należy “wykręcać” obroty kartą, aby zwolnić się z obowiązku opłaty 7 zł. Innym rozwiązaniem będzie zamknięcie karty plastikowej i zawnioskowanie o kartę mobilną, która jest bezwarunkowo darmowa. Ba, takie działanie możecie podjąć już na początku promocji. Otóż bank wymaga posiadania dowolnej karty, w tym między innymi karty mobilnej. Pamiętajcie jednak, iż z tego dobrodziejstwa mogą skorzystać posiadacze smartfonów wyposażonych w system Android 4.4 (lub wyższy) oraz funkcję NFC.

Kartę plastikową możecie zamknąć na infolinii lub poprzez bankowość online. Samo konto możecie natomiast zamknąć po odebraniu premii w dowolnym oddziale.

 

30 zł premii za wykonanie trzech płatności poprzez aplikację Google Pay

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu 9 października 2018 roku nie posiadały dodanej w aplikacji G Pay karty debetowej VISA ING Banku Śląskiego. Po zapisaniu się do promocji w systemie online, wystarczy, że do 10 grudnia 2018 roku wykonacie 3 płatności z wykorzystaniem Google Pay, każda na minimum 5 zł. Mogą to być transakcje zbliżeniowe w technologii NFC lub płatności internetowe.

Więcej na temat programu poleceń w artykule na temat promocji z Google Pay.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Szczegóły Konta Mobi (dla osób do 26 lat)

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów