fbpx

ING Bank Śląski: otwórz Konto z Lwem Direct lub Konto Mobi i odbierz 140 zł łatwej premii na start

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

ING Bank Śląski wchodzi w nowy rok z kolejną promocją Konta z Lwem oraz Konta Mobi. Ponownie możecie zdobyć 140 zł premii na start. Co do warunków, pewne zmiany zaszły w przypadku Konta Mobi. Na szczęście mają one pozytywny charakter, dzięki czemu jeszcze łatwiej zdobędziecie gwarantowaną premię. Co ważne, z promocji możecie skorzystać w pełni bezkosztowo! Natomiast dla osób posiadających wolne środki pieniężne, bank przygotował konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprócz tego możecie zwiększyć swoje dodatkowe dochody o kolejne 200 zł premii! Wystarczy, że weźmiecie udział w łatwej promocji regularnego inwestowania z ING.

Uczestnictwo w promocji

ING postanowił podtrzymać okres karencji z poprzedniej edycji. Mianowicie, promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) od 28 lutego 2017 roku do 31 grudnia 2018 roku.

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, poniżej przedstawiam dla Was warunki promocji „140 zł premii na start” dla konta w wersji Direct (dla osób od ukończenia 26. roku życia) oraz Mobi dla młodszych klientów. W zależności od wieku, wystarczy, że zapoznacie się ze swoją sekcją. 

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Direct

Łączny bonus na start podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 30 czerwca 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 czerwca 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 30 czerwca 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 10 lipca 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta z Lwem.

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Mobi

W przypadku Konta Mobi premia podzielona jest na 3 części. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 30 kwietnia 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 kwietnia 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) lub dokonacie minimum 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), za kwotę co najmniej 5 zł każdy.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 30 kwietnia 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz 2 przelewy BLIKIEM.

Wypłata premii nastąpi do 15 maja 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie bankuNa złożenie wniosku macie czas od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

Jak pozbyć się opłat za kartę?

W przypadku osób do 26. roku życia, które założą Konto Mobi sprawa jest prosta. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, spokojnie czekacie sobie na wypłaty poszczególnych premii. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty jest dla Was darmowe, zatem bez spiny.

Inaczej jest w przypadku Konta z Lwem Direct. W tym przypadku, co prawda prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, aczkolwiek karta może już kosztować 7 zł miesięcznie, jeśli nie zapewnicie płatności na minimum 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Warto pamiętać, iż jednym z wymogów promocji jest utrzymanie karty aż do momentu wypłaty premii.

Po uzyskaniu premii, kartę możecie zamknąć. Innym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o kartę mobilną Mastercard, która jest bezwarunkowo darmowa do grudnia 2019 roku i zamknięcie karty plastikowej. Ba, takie działanie możecie wykonać już na początku promocji. Po tym jak kurier dostarczy Wam kartę, możecie aktywować kartę mobilną i zamknąć tą plastikową. Otóż bank wymaga posiadania dowolnej karty, w tym między innymi właśnie karty mobilnej. Pamiętajcie jednak, iż z tego dobrodziejstwa mogą skorzystać posiadacze smartfonów wyposażonych w system Android 4.4 (lub wyższy) oraz funkcję NFC.

Kartę plastikową możecie zamknąć na infolinii lub poprzez bankowość online. Samo konto możecie natomiast zamknąć po odebraniu premii w dowolnym oddziale.

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Szczegóły Konta Mobi (dla osób do 26 lat)

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów