fbpx

Najlepszy moment na założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim, czyli jak w optymalny sposób zdobyć 220 zł premii (i to bez zbędnych kosztów)

Wraz z końcem października dobiegnie również końca bardzo dobra promocja Konta z Lwem w ING Banku Śląskim. To ostatni, a zarazem najlepszy moment na złożenie wniosku, ponieważ im później podpiszecie umowę, tym krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę i konto. Dla przypomnienia, do zdobycia jest aż 190 zł bonusu na start, rozbite na 140 zł premii bazowej oraz 50 zł w programie poleceń. Kolejne 30 zł otrzymacie, jeśli po założeniu konta wykonacie 3 płatności z wykorzystaniem aplikacji Google Pay. Razem wychodzi 220 zł stosunkowo łatwej premii w bardzo przyjemnym banku. W ramach promocji możecie wybrać konto w wersji Direct lub konto dla młodych Mobi. Drugi z wymienionych rachunków gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i użytkowanie karty debetowej dla osób w wieku do 26 lat. Dla oszczędnych, bank przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Po założeniu konta, być może bank zaprosi Was do dwóch kolejnych promocji: 120 zł za wpływy wynagrodzenia oraz 60 zł za regularne płatności.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi) od 28 lutego 2017 roku do 31 lipca 2018 roku. Poniżej przedstawiam warunki promocji dla konta w wersji Direct (dla osób po 26. roku życia) oraz Mobi dla młodszych klientów. W zależności od wieku, wystarczy, że zapoznacie się ze swoją sekcją.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Direct

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 28 lutego 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 28 lutego 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 28 lutego 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 8 kwietnia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta z Lwem.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Mobi

W przypadku Konta Mobi premia również podzielona jest na 3 części, aczkolwiek zgarnięcie pełnej puli jest o wiele łatwiejsze. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 30 listopada 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 listopada 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia lub stypendium dowolnej kwocie.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 30 listopada 2018 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia/stypendium jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia oraz stypendium, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 8 stycznia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 140 zł premii bazowej, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. Aby spełnić warunki programu poleceń, wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące), jednak nie później niż do 28 lutego 2019 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W ten sposób możecie upiec dwie, a nawet trzy pieczenie na jednym ogniu. Wykonując płatności kartą na określoną kwotę zapewniacie spełnienie warunków dla promocji z 140 zł premii, a także warunków programu poleceń. Jednocześnie zagwarantujecie sobie zwolnienie z opłaty za kartę w danym miesiącu.

 

 

Jeśli zdecydowaliście się na dodatkowy bonus wynoszący 50 zł, otrzymacie go pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Taki kod możecie otrzymać na przykład od członka rodziny lub znajomego, który bierze aktywny udział w programie poleceń. Jeżeli wśród Twoich bliskich nie ma żadnego uczestnika programu, a chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta – mogę zostać Twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING). Dzięki temu Ty otrzymasz wyższą premię, ja otrzymam bonus za polecenie, a bank zyska nowego klienta. Win-Win-Win 🙂

 

 

Nagrody będą wypłacane od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zarówno premia za założenie konta (140 zł), jak i bonus w programie poleceń (50 zł) są zwolnione z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Jak połączyć obie promocji

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Jeśli chcecie również zdobyć premię jako osoba polecona, na drugiej stronie wniosku (tam gdzie wpisuje się dane adresowe) wpiszcie uzyskany wcześniej kod polecenia. Niekiedy formularz prosi również o dane osoby polecającej (imię, nazwisko i adres), a niekiedy wystarcza sam kod. 

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 1 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także wyrazić zgodę na działania marketingowe banku. Udzieloną zgodę należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii.

W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz, licząc od momentu założenia rachunku. Jednak łącząc obie promocje musicie uwzględnić dłuższy okres karencji. Program poleceń trwa od 11 czerwca 2018 roku do 11 grudnia 2018 roku.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

 

30 zł premii za wykonanie trzech płatności poprzez aplikację Google Pay

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu 9 października 2018 roku nie posiadały dodanej w aplikacji G Pay karty debetowej VISA ING Banku Śląskiego. Po zapisaniu się do promocji w systemie online, wystarczy, że do 10 grudnia 2018 roku wykonacie 3 płatności z wykorzystaniem Google Pay, każda na minimum 5 zł. Mogą to być transakcje zbliżeniowe w technologii NFC lub płatności internetowe.

Więcej na temat programu poleceń w artykule na temat promocji z Google Pay.

 

Jak maksymalnie zoptymalizować warunki promocji

W przypadku osób do 26. roku życia, które założą Konto Mobi sprawa jest prosta. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji, spokojnie czekacie sobie na wypłaty poszczególnych premii. Zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty jest dla Was darmowe, zatem bez spiny 🙂

Inaczej jest w przypadku Konta z Lwem Direct. W tym przypadku, co prawda prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe, aczkolwiek karta może już kosztować 7 zł miesięcznie, jeśli nie wykonacie nią transakcji na minimum 300 zł. Jako, że jednym z wymogów promocji jest utrzymanie karty aż do momentu wypłaty premii, w tym miejscu podpowiem Wam, jak optymalnie spełnić warunki promocji, by nie ponosić zbędnych kosztów, a przy okazji jak najkrócej utrzymywać aktywną kartę.

Otóż głównym warunkiem uzyskania pierwszej części premii w kwocie 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje należy wykonać do 28 lutego 2019 roku. Ponadto należy mieć z tyłu głowy fakt, iż karta debetowa jest bezpłatna po zapewnieniu transakcji w okresie od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca na kwotę 300 zł. Pierwszy (cząstkowy) okres rozliczeniowy jest bezpłatny. Załóżmy, że umowę o konto podpiszecie po 29 października 2018 roku, co oznacza, że do 28 listopada 2018 roku karta będzie bezwarunkowo darmowa. Wówczas, najbardziej optymalne spełnienie warunków promocji wygląda następująco:

 

Termin Twoje działanie 
29 listopada – 28 grudnia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 grudnia – 28 stycznia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 stycznia – 28 lutego Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
 

 

UWAGA

Suma transakcji do 28 lutego 2019 roku to 900 zł (czyli za mało, by spełnić warunki promocji.

W związku z tym, w powyższych miesiącach musisz wykonać transakcje na nieco wyższe kwoty, tak, by ich łączna wartość wyniosła co najmniej 1000 zł!

1 marca – 28 marca Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 marca – 28 kwietnia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
8 kwietnia 2019 roku Na twoje konto wpływa bonus 🙂

Pomimo, że warunki wystarczy spełniać do 28 lutego 2019 roku, zanim otrzymacie premię (co będzie miało miejsce 8 kwietnia 2019 roku), musicie „wykręcać” obroty kartą, aby zwolnić się z obowiązku opłaty 7 zł. Innym rozwiązaniem będzie zamknięcie karty plastikowej i zawnioskowanie o kartę mobilną, która jest bezwarunkowo darmowa. Ba, takie działanie możecie podjąć już na początku promocji. Otóż bank wymaga posiadania dowolnej karty, w tym między innymi karty mobilnej. Pamiętajcie jednak, iż z tego dobrodziejstwa mogą skorzystać posiadacze smartfonów wyposażonych w system Android 4.4 (lub wyższy) oraz funkcję NFC.

Kartę plastikową możecie zamknąć na infolinii lub poprzez bankowość online. Samo konto możecie natomiast zamknąć po odebraniu premii w dowolnym oddziale.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Szczegóły Konta Mobi (dla osób do 26 lat)

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów