fbpx

ING: 160 zł premii za założenie konta oraz 200 zł w promocji regularnego inwestowania

Do 30 czerwca 2020 roku w ING Banku Śląskim trwa bardzo łatwa promocja, w której do zdobycia jest 160 zł premii na start. Dużą zaletą akcji jest fakt, iż konto założycie bez wychodzenia z domu, zaś jego prowadzenie jest darmowe. Oprócz tego, możecie skorzystać z promocji polegającej na przetestowaniu usługi „regularnego inwestowania”. Wiadomo, obecnie depozyty bankowe nie rozpieszczają. Zatem może to być okazja do osiągnięcia nieco lepszych zysków, zważywszy, iż bank wypłaci Wam 200 zł premii ekstra. Aby zdobyć bonus, który realnie podwyższa rentowność inwestycji, nie musicie angażować dużego kapitału, czy też korzystać z ryzykownych funduszy inwestycyjnych. 360 zł łącznej premii? Brzmi nieźle 🙂

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 stycznia 2019 roku do momentu złożenia wniosku.

Jak założyć konto?

Jeśli macie mniej niż ukończone 26 lat, ING przygotował dla Was Konto w wersji Mobi. Dla starszych czytelników domyślnym rachunkiem jest natomiast Konto z Lwem Ditect.

Wnioski o oba promocyjne konta z 160 zł premii dostępne są na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 30 czerwca 2020 roku. Oprócz konta osobistego, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą. Ponadto wyraźcie zgody handlowe i marketingowe.

Po wypełnieniu wniosku, umowę możecie finalizować na 3 sposoby:

 • za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego – w pełni online,
 • za pośrednictwem kuriera (zweryfikuje on waszą tożsamość, zaś umowa zostanie dosłana mailem),
 • poprzez zweryfikowanie się w placówce banku.

Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu. Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Bank Pekao S.A., Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska, T-Mobile Usługi Bankowe (lista banków w międzyczasie może ulec zmianie). Pamiętajcie również, iż konto w banku z którego będziecie wykonywali przelew musi być zakładane w oddziale lub za pośrednictwem kuriera – tak, by dany bank posiadał wzór waszego podpisu.

Warunki promocji – Konto z Lwem Direct

Łączny bonus na start podzielony jest na dwie części, odpowiednio po 100 zł oraz 60 zł. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł w okresie do 30 września 2020 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 60 zł otrzymacie, jeśli również do 30 września 2020 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) oraz 3-krotnie zapewnicie wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości minimum 1000 zł (w trzech dowolnych miesiącach). Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących premii bazowej.

Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Warunki promocji – Konto Mobi

Premia w przypadku Konta Mobi podzielona jest na 3 części, odpowiednio na 100 zł, 30 zł oraz 30 zł. Pierwsze 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 31 lipca 2020 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne dwie premie po 30 zł otrzymacie, jeśli również do 31 lipca 2020 roku:

 • zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) oraz
 • wykonacie minimum 3 przelewy na telefon BLIK, każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

Wypłata premii

Wypłata premii w przypadku Konta z Lwem Direct nastąpi 15 października 2020 roku, Natomiast w przypadku Konta Mobi, środki zostaną wypłacone o wiele wcześniej, bo już 14 sierpnia 2020 roku. W obu przypadkach środki zostaną wypłacone przelewem na konto oszczędnościowe. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz kartę debetową (choć może to być choćby karta wirtualna). Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.


200 zł ekstra w promocji regularnego inwestowania

W ING Banku Śląskim trwa również kolejna edycja promocji, w której do zdobycia jest solidny bonus za przetestowanie usługi regularnego inwestowania. W ramach akcji „Inwestuj na przyszłość i zyskaj nawet 200 zł” do zdobycia jest 100 zł lub 200 zł premii. Pierwszy z bonusów przyznawany jest, jeśli wybierzecie opcję tradycyjnego inwestowania w dowolny fundusz inwestycyjny dostępny na platformie ING. Natomiast 200 zł obowiązuje dla działań w ramach IKE, czyli Indywidualnego Konta Emerytalnego.

Co ważne, ING nie narzuca w jaki konkretnie typ funduszy należy zainwestować, zatem możecie wybrać przykładowo jeden z funduszy zaklasyfikowanych do grupy „bardzo niskie ryzyko”. W ten sposób nawet minimalny zysk zostanie solidnie wzmocniony wypłaconą premią, dzięki czemu rentowność inwestycji będzie przewyższała rynkowe stawki.

Co jeszcze ważniejsze, w obecnej edycji promocji nie musicie utrzymywać całości środków w ramach rejestru, lecz możecie na bieżąco wypłacać zgromadzony kapitał. Z promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci banku.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie promocji.

Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku. Szczegółowa instrukcja na temat tego jak zakupić fundusz w ramach promocji oraz jakie warunki należy spełnić, by bonus powędrował na wasze konta zawarłem w dedykowanym artykule.


Szczegóły Konta z Lwem Direct

 • 0 zł za prowadzenie konta, 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,
 • 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,
 • dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,
 • dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty wirtualnej Mastercard w telefonie,
 • 0 zł lub 7 zł za tradycyjną kartę debetową.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, iż miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 kwietnia do 28 maja).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za wydanie karty typu zbliżak
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,
 • 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,
 • dostęp do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz BLIK.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów