ING Bank Śląski: ostatni dzień promocji, czyli najlepszy moment na założenie Konta z Lwem MOBI z 140 zł premii na start, 200 zł za regularne inwestowanie oraz 20 zł bonusu od Google Pay!

 

Wraz z końcem września dobiegnie również końca bardzo dobra promocja Konta z Lwem w ING Banku Śląskim. To ostatni, a zarazem najlepszy moment na złożenie wniosku, ponieważ im później podpiszecie umowę, tym krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę i konto. Dla przypomnienia, do zdobycia jest aż 140 zł bonusu na start. Kolejne 20 zł premii otrzymacie, jeśli po założeniu konta wykonacie 2 płatności z wykorzystaniem aplikacji Google Pay. Jeszcze więcej, bo 200 zł bonusu dostępne jest natomiast za przetestowanie regularnego inwestowania. Dodatkowo w nagrodę otrzymacie 30 minut darmowej jazdy na elektryczne hulajnogi i skutery od ING i blinkee.city. Na wykorzystanie darmowych minut macie czas do 31 grudnia 2019 roku, zaś wartość rabatu to 20 zł. Razem wychodzi 380 zł stosunkowo łatwej premii w bardzo przyjemnym banku.

W ramach promocji możecie wybrać konto w wersji Direct lub konto dla młodych Mobi. Drugi z wymienionych rachunków gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i użytkowanie karty debetowej dla osób w wieku do 26 lat. Konto z Lwem możecie otworzyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub kuriera. Ponadto dla oszczędnych bank przygotował natomiast konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

 

W ING Banku Śląskim ruszyła kolejna edycja cyklicznej promocji Konta Mobi. Jest to rachunek przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 26 lat zapewniający bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Konto Mobi daje możliwość korzystania również z szeregu nowoczesnych rozwiązań płatniczych takich jak BLIK, karta wirtualna, Google Pay, Apple Pay, czy też nowoczesna aplikacja mobilna. Dodatkowym motywem skłaniającym do rozpoczęcia współpracy z ING Bankiem Śląskim jest promocja startowa, w której w łatwy sposób zgarniecie 140 zł premii. W akcji mogą wziąć udział zarówno całkiem nowi klienci banku, jak i osoby powracające do współpracy z bankiem ING, które nie posiadały konta w pomarańczowym banku po 1 kwietnia 2018 roku. Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł z możliwością dokonywania nielimitowanych wpłat i wypłat środków bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku.

Oczywiście dodatkowym wymogiem jest odpowiedni wiek umożliwiający założenie Konto Mobi, czyli od 18 do 26 lat.

 

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne Konto Mobi z 140 zł premii  dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas od 1 lipca 2019 roku do 30 września 2019 roku. Oprócz rachunku osobistego, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin. Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu.

 

Aktualizacja: dobra informacja dla nowych klientów ING! Od września oprócz dotychczasowej weryfikacji tożsamości przez kuriera, możliwe jest również zweryfikowanie się w placówce banku lub za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Szczególnie wygodna jest ostatnia z wymienionych opcji, ponieważ konto założycie w pełni online, bez potrzeby czekania na kuriera. 

Przelew może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Pekao S.A., eurobank, mBank, Santander Bank.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii

W przypadku obecnej edycji promocji, premia podzielona jest na 3 części. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 31 października 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

 

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 października 2019 roku zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) lub wykonacie minimum 2 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

 

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 31 października 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy zarówno wykonać 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz 2 przelewy BLIKIEM na telefon.

 

Wypłata premii nastąpi do 15 listopada 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe.

 

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

 

 

 

 

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

– 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,

– dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów