ING Bank Śląski: 20 zł łatwej premii za wykonanie dwóch płatności poprzez aplikację Google Pay oraz do 340 zł premii w promocji Konta z Lwem

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła kolejna promocja dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego. Już po raz drugi pomarańczowy bank postanowił docenić posiadaczy smartfonów z systemem Android, którzy przetestują płatności telefonem. Zasady są bardzo proste – wykonujecie 2 płatności z wykorzystaniem Google Pay za co otrzymujecie 20 zł premii. Co ważne, transakcje możecie wykonać w Internecie, dlatego nie musicie nawet posiadać modułu NFC w swoich telefonach. Co tu kryć, udział w dedykowanym konkursie dla czytelników bloga był strzałem w dziesiątkę! Oprócz 190 zł premii za założenie konta, otrzymacie teraz 20 zł w promocji Google Pay oraz 200 zł za przetestowanie regularnego inwestowania. Sumaryczne bonusy przekroczą zatem kwotę 400 zł! Natomiast, jeśli nie jesteście jeszcze klientami ING, przypominam o trwających promocjach Konta z Lwem Direct oraz Konta Mobi, w których do zdobycia jest 140 zł premii na start. Oczywiście, po założeniu konta, będziecie mogli dodatkowo zyskać 200 zł bonusu za przetestowanie funkcji regularnego inwestowania. 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu 15 września 2019 roku nie posiadały dodanej w aplikacji Google Pay karty debetowej lub kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Wychodzi na to, iż jeśli mieliście wcześniej ztokenizowaną kartę ING w ramach aplikacji, ale ją usunęliście przez wyznaczoną datą, wówczas również możecie wziąć udział w promocji. Udział w akcji należy zgłosić po zalogowaniu w bankowości Moje ING, w zakładce Promocje, klikając Zapisz się w promocji. Na zapisanie się w promocji macie czas do 16 października 2019 roku.

Udział w promocji mogą wziąć udział zarówno posiadacze karty debetowej wydanej do rachunku, jak również posiadacze samej karty kredytowej ING Banku Śląskiego.

Teraz pozostaje Wam już tylko główny warunek, a mianowicie wykonanie 2 płatności poprzez Google Pay na minimalną kwotę 5 zł – zbliżeniowo w sklepie lub na odległość w Internecie (przykładowo na Pyszne.pl, Allegro, UBER). Macie na to czas do 18 listopada 2019 roku.

Wypłata premii nastąpi w dwóch turach, odpowiednio do 25 października 2019 roku oraz do 26 listopada 2019 rokuSzczegóły w regulaminie promocji.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów