fbpx

ING Bank Śląski: 300 zł premii w promocji karty kredytowej oraz nawet 140 zł do zdobycia w promocji konta osobistego

Po serii promocji, w których ING Bank Śląski oferował głównie bilety do kina lub vouchery (i to o niezbyt wysokich nominałach), nareszcie doczekaliśmy się promocji z najlepszą możliwą nagrodą, czyli gotówką wypłacaną na konto. Kwota premii jest naprawdę solidna, ponieważ 300 zł piechotą nie chodzi. Dodatkowym plusem jest bardzo krótki, bo kilkumiesięczny okres karencji. A co jeśli nie jesteście jeszcze klientami pomarańczowego banku? Tu kolejna dobra wiadomość. Otóż w bieżącej promocji konta osobistego możecie zdobyć 140 zł łatwej premii na start.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING. Regulamin wymienia w zasadzie tylko jedno wykluczenie i to związane ze źródłem uzyskiwania niektórych dochodów. Otóż bank zastrzega, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego / rodzicielskiego / chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING.

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 14 marca 2019 roku do 28 marca 2019 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: MC190313922. Jeżeli nie posiadacie dostępu do Moje ING, na początek załóżcie konto osobiste z premią 140 zł. Później natomiast złożycie wniosek o kartę kredytową. Co ciekawe, promocja skierowana jest do 3300 osób, które jako pierwsze użyją kodu. Wyczerpanie puli kodów odnotowane zostanie na stronie promocji.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis jest zweryfikowany w oddziale, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w placówce w celu podpisania umowy papierowej oraz złożenia wzoru podpisu. Nowi klienci, którzy dopiero będą zakładali konto osobiste, umowę mogą podpisać wyłącznie za pośrednictwem kuriera, dlatego wnioskując później o kartę kredytową, nie będziecie musieli umawiać się na wizytę w oddziale.

 

Zasada wypłacania bonusu

W odróżnieniu od poprzednich promocji, tym razem premia wypłacana będzie stopniowo w okresie 12 miesięcy. Dotychczas ING Bank Śląski stosował raczej jednorazowe premiowanie. Aby zatem zdobyć miesięczną nagrodę o wartości 25 zł należy w danym miesiącu kalendarzowym wykonać co najmniej 4 płatności bezgotówkowe kartą kredytową. Pierwszy miesiąc spełniania warunków promocji to kwiecień 2019 roku, zaś ostatni marzec 2020 roku. 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Warunek ten weryfikowany będzie aż do momentu wypłaty ostatniej nagrody (30 kwietnia 2020 roku), aczkolwiek powinniście go spełnić niejako z automatu. Racjonalność podpowiada, aby jak najszybciej regulować zadłużenie na karcie w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przykładowo, za transakcje wykonane w kwietniu 2019 roku, nagrodę otrzymacie do 31 maja 2019 roku i tak dalej.

Szczegóły w regulaminie promocji „Nawet 300 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych”.

 

 

 

Szczegóły karty kredytowej Mastercard od ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Opłata ta pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jako, że kartę musicie utrzymać aktywną do 30 kwietnia 2020 roku, wówczas „załapiecie się” na co najmniej jedną opłatę. W związku z tym wasza premia wyniesie 250 zł zamiast 300 zł, no chyba, że wykonacie transakcje na kwotę 5000 zł lub więcej.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 11,15%.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów