fbpx

ING Bank Śląski: 200 zł premii do Circle K i cztery bilety do kina w promocji karty kredytowej oraz 190 zł bonusu za założenie konta osobistego

ING Bank Śląski powraca do promowania kart kredytowych. W nowej odsłonie promocji do zdobycia jest voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na stacjach Circle K oraz 4 bilety do kina sieci Cinema City. Ta druga nagroda skierowana jest również dla obecnych posiadaczy karty kredytowej, którzy zdecydują się wyrobić kartę dodatkową. Promocja ING Banku Śląskiego ma cztery zasadnicze zalety: okres karencji jest bardzo krótki, w łatwy sposób możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z użytkowaniem karty, bank przyznaje kartę w większości przypadków na oświadczenie oraz warunki uzyskania pełnej premii są bardzo proste. To jeszcze nie wszystko. W promocji konta osobistego możecie zdobyć kolejne 190 zł premii na start!

 

 

200 zł premii na start dla nowych klientów – uczestnictwo

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING, zaś okres karencji jest bardzo krótki. Regulamin wymienia w zasadzie tylko jedno wykluczenie i to związane ze źródłem uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego / rodzicielskiego / chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING. Co ciekawe, w stosunku do poprzednich promocji kartowych, bank nie wymaga nawet wyrażania zgód marketingowych i handlowych.

 

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 22 listopada 2018 roku do 6 grudnia 2018 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł. Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: KC181122922. Jeżeli nie posiadacie dostępu do Moje ING, na początek załóżcie konto osobiste z premią 190 zł. Później natomiast złożycie wniosek o kartę kredytową.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis jest zweryfikowany w oddziale, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w oddziale w celu podpisania umowy oraz złożenia wzoru podpisu. Nowi klienci, którzy dopiero będą zakładali konto osobiste, umowę mogą podpisać wyłącznie za pośrednictwem kuriera, dlatego wnioskując później o kartę kredytową, nie będziecie musieli umawiać się na wizytę w oddziale.

 

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonywanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w czterech kolejnych miesiącach, od stycznia do kwietnia 2019 roku. Za każdy miesiąc spełniania warunków otrzymacie voucher o wartości 50 zł. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Nagrodę za styczeń i luty otrzymacie poprzez wiadomość w systemie Moje ING do 30 marca 2019 roku, zaś za marzec i kwiecień – do 30 maja 2019 roku. Oczywiście do tej daty należy utrzymać aktywną kartę kredytową. Vouchery możecie wykorzystać do 31 sierpnia 2019 roku na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 10 voucherów podczas jednej transakcji.

Szczegóły w regulaminie promocji „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard”.

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z eurobankiem w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

W pełni online i bez zakładania konta!

Oferta ważna tylko do końca listopada.

 

 

4 bilety do kina z dodatkową kartą Mastercard

Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni posiadacze karty kredytowej ING Mastercard. Akcja skierowana jest do osób, które na dzień 1 października 2018 roku nie posiadały karty dodatkowej, wydanej do karty głównej. 

Aby zdobyć bilety do Cinema City, w kolejnych krokach należy:

  • złożyć w oddziale dyspozycję o wydanie dodatkowej karty kredytowej oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji (od 22 listopada do 6 grudnia 2018 roku),
  • w trakcie trwania promocji oraz w dniu otrzymania nagrody posiadać dostęp do systemu Moje ING,
  • nie zrezygnować z dodatkowej karty kredytowej w trakcie trwania promocji oraz do dnia otrzymania nagrody,
  • prawidłowo spłacać zadłużenie na rachunku karty kredytowej (do 15 grudnia 2018 roku),
  • wykonać minimum 1 transakcję kartą dodatkową w grudniu 2018 roku.

 

Warto w tym miejscu wyjaśnić, czym jest karta dodatkowa wydana do karty głównej. Otóż jest to dodatkowa, druga karta, wydana dla osoby bliskiej powyżej 13. roku życia (na przykład członka rodziny lub kumpla). Jeśli osoba ta nie jest klientem ING Banku Śląskiego, w celu zawarcia umowy, musicie razem udać się do oddziału. Natomiast, gdy potencjalny użytkownik karty dodatkowej posiada już kartotekę w ING Banku Śląskim (posiadając na przykład konto osobiste), wówczas do oddziału możecie wybrać się samodzielnie. Wystarczy, że podacie imię, nazwisko oraz PESEL osoby, dla której wydana będzie karta dodatkowa.

Na szczęście bank nie będzie ponownie badał zdolności kredytowej, zarówno waszej, jak i użytkownika karty dodatkowej, a także nie będzie potrzeby aneksowania umowy. Wszystkie transakcje wykonane kartą dodatkową będą wliczały się w saldo karty głównej. To tak, jakby wydać dwie karty do jednego wspólnego rachunku. Pamiętajcie, iż osoba, dla której będzie wydana karta dodatkowa nie może być posiadaczem głównej karty kredytowej ING. 

Bank udostępni vouchery na seanse 2D poprzez wiadomość w systemie Moje ING do 31 grudnia 2018 roku – jeśli spełnicie warunki promocji do 16 grudnia lub do 11 stycznia 2019 roku – jeśli spełnicie warunki promocji do 31 grudnia 2018 roku. W dniu wydania nagród karta dodatkowa musi pozostawać nadal aktywna. Ważność kodów upływa 13 lutego 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji ,,4 bilety za dodatkową kartę kredytową Mastercard”.

 

Szczegóły karty kredytowej Mastercard od ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Wydanie kart dodatkowych jest bezpłatne. Opłaty roczne pobierane z dołu wynoszą 30 zł. Warunki zwalniające z opłaty są identyczne jak dla karty głównej. Oczywiście tutaj też panuje zasada, iż w przypadku wypowiedzenia umowy karty głównej przed upływem 12 miesięcy, nie zostaną pobrane opłaty roczne.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 11,61%.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów