fbpx

ING Bank Śląski: 190 zł premii za założenie Konta z Lwem Direct lub Konta dla młodych Mobi oraz 100 zł w promocji regularnego inwestowania

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Zgodnie z oczekiwaniami w ING Banku Śląskim ruszyła kolejna edycja promocji konta osobistego. Ponownie możecie zdobyć 140 zł premii bazowej na start oraz 50 zł w ramach programu poleceń. Warunki uzyskania bonusu są zróżnicowane ze względu na wiek klienta otwierającego konto. Szczególnie proste zasady obowiązują osoby w wieku do 25 lat, które zdecydują się na założenie Konta Mobi. W stosunku do ostatniej edycji promocji bank skrócił okres karencji do 28 lutego 2017, co jest bardzo pozytywną informacją. Dodatkowo w ramach pozostałych promocji ING Banku Śląskiego możecie zdobyć nawet 1200 zł, a także ulokować środki do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku.

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi) od 28 lutego 2017 roku do 31 lipca 2018 roku.

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Direct

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 28 lutego 2019 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 28 lutego 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 28 lutego 2019 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy zapewnić 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 8 kwietnia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta z Lwem.

Warunki otrzymania 140 zł premii – Konto Mobi

W przypadku Konta Mobi premia również podzielona jest na 3 części, aczkolwiek zgarnięcie pełnej puli jest o wiele łatwiejsze. Pierwsze 100 zł otrzymacie w przypadku wykonania 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 30 listopada 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 listopada 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub zapewnicie wpływ wynagrodzenia lub stypendium dowolnej kwocie.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków, również do 30 listopada 2018 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy zapewnić 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium.

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia/stypendium jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia oraz stypendium, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Wypłata premii nastąpi do 8 stycznia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 140 zł za założenie konta, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. Zwróćcie jednak również uwagę na zapis z regulaminu, mówiący, iż nowy klient nie może polecać założenia konta w ramach promocji. Jeśli zatem założycie konto jako polecony i zdobędziecie 190 zł (140 zł + 50 zł), wówczas nie będziecie już mogli polecać kont swoim bliskim. Natomiast założenie konta jedynie ze standardową premią 140 zł umożliwi Wam zarejestrowanie się jako polecający po 30 dniach od podpisania umowy (zgodnie z regulaminem osobą polecającą może być klient banku, który posiada konto w ING od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji).

Aby spełnić warunki programu poleceń, wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia konta (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące), jednak nie później niż do 28 lutego 2019 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. W ten sposób możecie upiec nie dwie, a nawet trzy pieczenie na jednym ogniu. Wykonując płatności kartą na określoną kwotę zapewniacie spełnienie warunków dla promocji z 140 zł premii, a także warunków programu poleceń. Jednocześnie zagwarantujecie sobie zwolnienie z opłaty za kartę w danym miesiącu.

Nagrody będą wypłacane od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zarówno premia za założenie konta (140 zł), jak i bonus w programie poleceń (50 zł) są zwolnione z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

Jak połączyć obie promocji

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Jeśli chcecie również skorzystać z programu poleceń (jako osoba polecona, która otrzyma dodatkowe 50 zł), na drugiej stronie wniosku (tam gdzie wpisuje się dane adresowe) znajduje się pole do wpisania kodu polecenia. Tam też wpiszcie uzyskany wcześniej kod polecenia. Niekiedy formularz prosi również o dane osoby polecającej (imię, nazwisko i adres), a niekiedy wystarcza sam kod. 

Na złożenie wniosku macie czas od 1 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także wyrazić zgodę na działania marketingowe banku. Udzieloną zgodę należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii.

W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz, licząc od momentu założenia rachunku. Jednak łącząc obie promocje musicie uwzględnić dłuższy okres karencji. Program poleceń trwa od 11 czerwca 2018 roku do 11 grudnia 2018 roku.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

Do 1000 zł premii za polecanie konta znajomym

Teraz coś dla obecnych posiadaczy konta w ING Banku Śląskim oraz dla osób, które zdecydują się założyć rachunek wyłącznie w promocji „140 zł za otwarcie konta”. Aby móc polecać konta bliskim powinniście posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł kartą lub BLIKIEM w czasie trwania promocji (muszą być rozliczone do 11 grudnia 2018 roku). Kod polecenia możecie wygenerować w systemie bankowości Moje ING lub w placówce banku.

Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł. Maksymalnie, z waszego polecenia może skorzystać 10 osób, co daje łączny zarobek na poziomie 1000 zł. Bank zapewnia za Was wszelkie kwestie podatkowe (ubruttawia kwotę nagrody i przekazuje należny podatek na konto Urzędu Skarbowego). 

Więcej na temat programu poleceń w regulaminie promocji „Poleć konto znajomemu”.

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Dodatkowe kilkaset złotych w pozostałych promocjach banku

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 100 zł możecie zdobyć w promocji „regularne inwestowanie z ING”, w której możecie przetestować funkcję regularnego inwestowania w ramach platformy funduszy inwestycyjnych ING. Natomiast w promocji karty kredytowej czeka na Was łatwe 400 zł premii oraz dwa bilety do kina. W przypadku wypróbowania limitu w koncie, bank zwróci Wam do 100 zł odsetek. Aby nie dublować treści, po więcej informacji na temat wymienionych promocji odsyłam Was do szczegółowych analiz:

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Szczegóły Konta Mobi

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Złóż wniosek o Konto z Lwem lub Konto Mobi

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów