fbpx

Najlepszy moment na założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim: 190 zł bonusu na start oraz do 1700 zł w pozostałych promocjach banku

Wraz z końcem lipca dobiegnie również końca bardzo dobra promocja Konta z Lwem w ING Banku Śląskim. To zarazem ostatni, jak i najlepszy moment na złożenie wniosku, ponieważ im później podpiszecie umowę, tym krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę i konto. Dla przypomnienia, do zdobycia jest aż 190 zł bonusu rozbite na 140 zł premii bazowej oraz 50 zł w programie poleceń. Obecni klienci banku (lub osoby, które zdecydują się założyć konto poza programem poleceń) mogą natomiast zdobyć nawet 1000 zł za skutecznie polecanie oferty. Do waszej dyspozycji jest konto w wersji Direct lub konto dla młodych Mobi. Drugi z wymienionych rachunków gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i użytkowanie karty debetowej dla osób w wieku do 26. roku życia. Oprócz tego możecie zyskać 200 zł premii w promocji regularnego inwestowania, 400 zł oraz dwa bilety do kina w promocji karty kredytowej, 100 zł zwrotu odsetek z limitem w koncie, do 30 zł w akcji promującej płatności mobilne oraz 2,5% w skali roku na rachunku oszczędnościowym do 100.000 zł. Wszystkie promocje można ze sobą połączyć!

 

 

Promocja „140 zł za otwarcie Konta”

Szczegółowy opis promocji znajduje się w dedykowanym artykule. W tym miejscu tylko wspomnę, jakie są podstawowe warunki zdobycia premii na start, zaś później omawiam w jaki sposób połączyć obie promocje.

Promocja „140 zł za otwarcie konta” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od 30 listopada 2016 roku do 30 kwietnia 2018 roku.

Łączny bonus w wysokości 140 zł premii podzielony jest na 3 części. Warunkiem wypłaty poszczególnych transz jest wykonanie płatności kartą na odpowiednią kwotę, transakcje BLIKIEM oraz zapewnienie wpływów na konto.

Wypłata premii nastąpi do 8 stycznia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Promocja z premią na start trwa do końca lipca 2018 roku.

 

Premia 50 zł w ramach programu poleceń

Oprócz 140 zł za założenie konta, możecie otrzymać dodatkowe 50 zł, jeśli swój rachunek otworzycie w ramach programu poleceń. W przypadku promocji „Poleć konto znajomemu”, okres karencji jest nieco krótszy. Nowym klientem jest osoba, która nie posiadała konta osobistego w banku w ciągu 12 miesięcy wstecz, licząc od momentu założenia rachunku. Przykładowo, zakładając konto 1 lipca 2018 roku, wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 1 lipca 2017 roku. Złożenie wniosku w ramach programu poleceń możliwe jest w dniach od 11 czerwca 2018 roku do 11 grudnia 2018 roku.

Ponadto zwróćcie również uwagę na zapis z regulaminu, mówiący, iż nowy klient nie może polecać założenia konta w ramach promocji. Jeśli zatem założycie konto jako polecony i zdobędziecie 190 zł (140 zł + 50 zł), wówczas nie będziecie już mogli polecać kont swoim bliskim. Natomiast założenie konta jedynie ze standardową premią 140 zł umożliwi Wam zarejestrowanie się jako polecający po 30 dniach od podpisania umowy (zgodnie z regulaminem osobą polecającą może być klient banku, który posiada konto w ING od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji).

 

Jeśli zdecydowaliście się na dodatkowy bonus wynoszący 50 zł, otrzymacie go pod warunkiem, iż podczas wypełniania wniosku o konto, podacie kod osoby polecającej. Taki kod możecie otrzymać na przykład od członka rodziny lub znajomego, który bierze aktywny udział w programie poleceń. Jeżeli wśród Twoich bliskich nie ma żadnego uczestnika programu, a chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta – mogę zostać Twoim polecającym. Spełniam wszelkie warunki stawiane przez organizatora promocji wobec osób polecających. W celu otrzymania kodu polecającego napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt (w temacie oraz treści wpisując kod ING). Dzięki temu Ty otrzymasz wyższą premię, ja otrzymam bonus za polecenie, a bank zyska nowego klienta. Win-Win-Win 🙂

 

Aby spełnić warunki programu poleceń, wystarczy, że wykonacie transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty płatniczej wydanej do konta i/lub kodu BLIK w każdym z dwóch dowolnych miesięcy od otwarcia konta (wliczając miesiąc, w którym otworzyliście konto oraz kolejne miesiące), jednak nie później niż do 28 lutego 2019 roku. Do transakcji bezgotówkowych zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. W ten sposób możecie upiec nie dwie, a nawet trzy pieczenie na jednym ogniu. Wykonując płatności kartą na określoną kwotę zapewniacie spełnienie warunków dla promocji z 140 zł premii, a także warunków programu poleceń. Jednocześnie zagwarantujecie sobie zwolnienie z opłaty za kartę w danym miesiącu.

 

Nagrody będą wypłacane od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku – do 25. dnia każdego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków określonych w regulaminie. Zarówno premia za założenie konta (140 zł), jak i bonus w programie poleceń (50 zł) są zwolnione z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Jak połączyć obie promocji

Wniosek o promocyjne konto z premią 140 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Jeśli chcecie również skorzystać z programu poleceń (jako osoba polecona, która otrzyma dodatkowe 50 zł), na drugiej stronie wniosku (tam gdzie wpisuje się dane adresowe) znajduje się pole do wpisania kodu polecenia. Tam też wpiszcie uzyskany wcześniej kod polecenia. Niekiedy formularz prosi również o dane osoby polecającej (imię, nazwisko i adres), a niekiedy wystarcza sam kod. 

 

 

Do 1000 zł premii za polecanie konta znajomym

Teraz coś dla obecnych posiadaczy konta w ING Banku Śląskim oraz dla osób, które zdecydują się założyć rachunek wyłącznie w promocji „140 zł za otwarcie konta”. Aby móc polecać konta bliskim powinniście posiadać konto osobiste w ING Banku Śląskim od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł kartą lub BLIKIEM w czasie trwania promocji (muszą być rozliczone do 11 grudnia 2018 roku). Kod polecenia możecie wygenerować w systemie bankowości Moje ING lub w placówce banku.

Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł. Maksymalnie, z waszego polecenia może skorzystać 10 osób, co daje łączny zarobek na poziomie 1000 zł. Bank zapewnia za Was wszelkie kwestie podatkowe (ubruttawia kwotę nagrody i przekazuje należny podatek na konto Urzędu Skarbowego). 

Więcej na temat programu poleceń w regulaminie promocji „Poleć konto znajomemu”.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i zdobądź sowity bonus

 

Dodatkowe kilkaset złotych w pozostałych promocjach banku

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 200 zł możecie zdobyć w promocji „Podwajamy Twój zysk”, w której możecie przetestować funkcję regularnego inwestowania w ramach platformy funduszy inwestycyjnych ING. Natomiast w promocji karty kredytowej czeka na Was łatwe 400 zł premii oraz dwa bilety do kina. W przypadku wypróbowania limitu w koncie, bank zwróci Wam do 100 zł odsetek. Na koniec akcja z 30 zł premii za regularne korzystanie z płatności mobilnych. Aby nie dublować treści, po więcej informacji na temat wymienionych promocji odsyłam Was do szczegółowych analiz:

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 października do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Szczegóły dla młodych Mobi

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za użytkowanie karty debetowej, 

– 0 zł za wydanie karty typu zbliżak

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe.

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i zdobądź sowity bonus

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów