fbpx

ING Bank Śląśki: 140 zł premii za założenie Konta z Lwem, 2,5% na koncie oszczędnościowym

Bez ani dnia wytchnienia ruszyła kolejna edycja promocji Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim. Ponownie możecie zdobyć 140 zł premii na start. W stosunku do ostatniej edycji promocji zaszły dwie zmiany…obie pozytywne 🙂 Po pierwsze bank skrócił o kilka miesięcy okres karencji. Po drugie, warunki uzyskania premii uległy uproszczeniu. Ponadto bank nie stosuje już podziału zasad dla osób do i po 26. roku życia. Samo Konto z Lwem Direct również prezentuje się całkiem okazale. Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, zaś karta debetowa jest bezpłatna po wykonaniu płatności na kwotę 300 zł lub 200 zł w zależności od wieku jej posiadacza.

 

 

Kto może być uczestnikiem promocji i jak otworzyć promocyjne konto?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od 30 listopada 2016 roku do 30 kwietnia 2018 roku.

 

Spełniacie powyższy warunek uczestnictwa? Jeśli tak, to na początek wypełnijcie wniosek o otwarcie konta na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 maja 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także wyrazić zgodę na działania marketingowe banku. Udzieloną zgodę należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

 

Jeśli posiadacie już dostęp do systemu Moje ING na dzień 30 kwietnia 2018 roku (przykładowo aktywny dostęp do systemu pozostał Wam po innym produkcie bankowym), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego w promocji, dostępnego na stronie ingbank.pl/form140. Macie na to czas do 31 lipca 2018 roku. Do tego czasu musicie również otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Natomiast w przypadku zakładania konta „od podstaw” nie musicie wypełniać powyższego formularza.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 sierpnia 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 listopada 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych) lub po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł do 30 listopada 2018 roku.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci jeśli spełnicie drugi z wymienionych powyżej warunków do 30 listopada 2018 roku. Aby zatem zdobyć pełne 140 zł należy zapewnić 3 płatności BLIKIEM w Internecie oraz zapewnić wpływ wynagrodzenia.

 

Jeśli zapewnienie wpływu wynagrodzenia jest dla Was nie do przeskoczenia, w dość łatwy sposób możecie zdobyć 120 zł. Co ważne, płatności BLIKIEM mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Co do kwestii wynagrodzenia, bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

 

Wypłata premii nastąpi do 8 stycznia 2019 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz bonus

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. 

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od października sierpnia do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz bonus

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów